Ce urmeaza? :)

  • Autor subiect DeletedUser48551
  • Data de început

DeletedUser46527

Iar ramai fara tupeu dupa 2 luni de joc si te intorci la margine asa ca nu are rost sa mai purtam ceva discutie
 

DeletedUser46527

Da ,recunosc , imi este greata de caracterul tau de backstabber
 

DeletedUser46812

A cam trecut o vreme de cand sa inchis lumea 53. La fel cum a trecut si de cand gentle a iesit de pe harta iar green si-a luat revansa aici pe 60. (Asta in opinia mea, cel putin.)

Chiar nu inteleg de ce se insista la nesfarsit pe subiectul asta. Mai bine ii intrebati pe cei din sud cum e pe acolo pe la ei, daca se vor mai putea dezvolta mult din cauza "oceanului" sau se baga curand pe interne.. Macar asa ar mai avansa discutia :D
 

DeletedUser29124

A cam trecut o vreme de cand sa inchis lumea 53. La fel cum a trecut si de cand gentle a iesit de pe harta iar green si-a luat revansa aici pe 60. (Asta in opinia mea, cel putin.)

Chiar nu inteleg de ce se insista la nesfarsit pe subiectul asta. Mai bine ii intrebati pe cei din sud cum e pe acolo pe la ei, daca se vor mai putea dezvolta mult din cauza "oceanului" sau se baga curand pe interne.. Macar asa ar mai avansa discutia :D

Nu mai are nimeni treaba cu lumea 53
Lumile trec...Backstabberii raman .
Este o tema despre ce urmeaza , iar eu mi-am expus punctul de vedere...La fel cum si alti jucatori au pronosticat una sau alta, asa si eu am pronosticat ca tribul dumnezeilor backstaberi o sa o dea un backstab aici...sau macar o sa incerce ...Daca o fi sau nu asa, numai Dumnezeu stie :)
In ceea ce priveste oceanul...e perfect :) apa relativ calduta , 32 grade afara , nisipul alb si extrem de fin...e.plin de turisti ...iti trimit sambata o poza daca vrei ca dau o tura cateva ore pe acolo :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser48578

ce viata. unii, isi permit backstab-uri, peste backstab-uri. numai altii stau cu un deget in gura pe extern si se stimeaza intre ei.
viata e greu si nu toti poate :(
 

DeletedUser48578

Exact. ;) Chiar imi permit multe, diferit de unii, cu frustrari. :cool:
Hai, mai jucati si pe harta, ca pe extern sunteti cei mai buni. Oricum , pe sudul ala, va tot pregatiti backstab-urile, unii celorlalti, ca niste spartani, ce sunteti. Va place sa aratati mult, cu degetul ala care l-ati tot tinut prin gura si alte orificii. :rolleyes:
Alex, tot fara creier conectat, tastezi si te bagi in seama singur? Fa un bine natiunii si rezolva problema "scurtciurcuitatului" (a se citi, ce nu ai tu, cand scrii pe forum), inainte sa dai cu mucii in caviar, pe aici. P.S.: Sa nu uiti sa pui capacul la pateu. :D

 
Sus