Ce urmeaza? :)

  • Autor subiect DeletedUser48551
  • Data de început

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
green, asteapta un aliat , in umbra caruia sa supravietuiasca si voi asteptati de la ei?
Daca nu o sa apara, vor sterge conturile ca niste campioni, incontestabili, cum se stiu ei, pe orice harta :))
hai jet oceanic, fantoma ascunsului si nepatrunsului.
 

DeletedUser43947

A fugit la somn :D
tenor.gif
 

DeletedUser48578

Tu sigur canti la masa buna ? Cont suport fugi de aici

Am invatat de la cei mai buni. Nu erai tu suportul de pe 53 ? :)))
Restul sunt prea valorosi (cam cat mucii lui dsa in caviar), ca sa le dau atentie.
Ontopic, urmeaza sa demonstreze green cat sunt de patetici si pe lumea 60.
Felicitari, conducatorilor acestui trib de top! :cool:
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Am invatat de la cei mai buni. Nu erai tu suportul de pe 53 ? :)))
Restul sunt prea valorosi (cam cat mucii lui dsa in caviar), ca sa le dau atentie.
Ontopic, urmeaza sa demonstreze green cat sunt de patetici si pe lumea 60.
Felicitari, conducatorilor acestui trib de top! :cool:

Am propus urmatoarea realizare a zilei: cele mai multe mesaje inutile. Ghici ce? Esti in frunte, urmatorul este Sickoss, la distanta foarte mica. Globul de cristal arata ca-l vei castiga foarte des :)
 

DeletedUser48261

Am propus urmatoarea realizare a zilei: cele mai multe mesaje inutile. Ghici ce? Esti in frunte, urmatorul este Sickoss, la distanta foarte mica. Globul de cristal arata ca-l vei castiga foarte des :)

Si ce crezi ?!
Ai castigat o ciunga Turbo pentru ca ai incercat sa pari atat de hazliu.
Precis mai sunt asa multi ca tine pe acolo la verzisori, nu ?
 

DeletedUser47495

buckfast, dar tu esti in SH :) rezisti ? :D
N-am avut nici o sechela de la ro50. Chiar va rog sa va opriti cu stirile aiurea despre X si Y. Aduceti certitudine in postari.
Legat de ro60, da...sunt multe de luat in calcul pentru ca sunt inca multe echipe. Peste noapte poate aparea un nou trib din fuziunea altora mai mici.
Tot ce pot sa-ti spun este ca Suits si green nu se vor bate deloc pe lumea asta iar intentiile noastre le cunosc conducerile triburilor cu care avem in acest moment diplomatii :)
Cum ramane cu asta? :((((((((((
 

DeletedUser48261

tudoricas, nu sunt cititor in stele sau cafea...iertati-ma daca am fost prea credul cand toata lumea imi spunea ce imi spunea de ei...
Motivele lor pentru incetarea acestei aliante sunt de toata jena. Mi-e rusine de rusinea lor. Absolut tot am facut pentru alianta asta, indiferent ca a fost vorba de barbare, recrutari sau alte interese. De mai bine de 2-3 saptamani toata lumea imi spunea cum procedeaza ei si cine sunt catelusii care la sfarsit ar primi un os cu aroma de...de puneti voi aici ce :)
Ei s-au pregatit in ultimele 7 zile foarte bine, chiar fenomenal pot spune. Iar noua ne-au lasat astea 24 ore de la anuntul facut de "Bubico" aka Sorinel de la "Adunatii Copaceni".
Sa nu spuna lumii pe aici in fel si chip ce am facut noi, ce au facut ei...Noi am mers cu incredere oarba, s-a crezut in ei. Datorita faptului ca ma cunosc de atatia ani cu kamp, zeus, patrykana si altii de acolo am avut incredere in ei si ne-am gandit deloc la astfel de ipostaze in care o sa fim pusi. Dar uitati cum de ceva zile, 4-5 zile, ei sunt de negasit. Cum asa ? :)) S-au dat loviti cu treaba doar ca sa nu-mi raspunda, sa spuna mai apoi ca ei n-au stiut nimic, ca dna Cruela si Bubico al ei au luat decizia asta. Nimic mai neadevarat. Sunt pe joc baietii, sunt activi pe skype. Dar tac. Asa se da un backstabb adevarat. Nu ce a facut Gentle. Pregateala, forfota mare, minciuni si bineinteles lasitate.
N-avem acum niciun dubiu ca verzisorii in dungi stateau fara farm, taleri batuti sau alte chestii legate de joc.
Luam totul din mers asa acum si incercam pe cat putem sa ne pregatim in orele astea care au mai ramas. Sa vedem daca le respecta si pe astea :))

maram, zeus, kamp, MARELE ALEX02DSA :)), sorinel de la "Adunatii Copaceni", tacoory, alci, cosminel, ksi, iulian mafiotu :))

Astia sunt cei ce nu mai aveau ce innobila. Dar ei au ales marginea atunci cand am cazut la reguli pt alianta....au ales sa refuze sate ca sa iasa in nord, au recrutat de la Gentle fara sa ne solicite acordul, ne-au fortat sa rupem alianta cu NWO (de fapt nu am recrutat doar 13 jucatori).
Le-am luat fata in clasament, aveam o zona mult mai mare de dezvoltare fata de echipa MARO, nu verde, stiau ca nu pot pune in discutie o fuziune la ei in niciun caz daca datele problemei ramaneau la fel asa ca s-au pregatit si au facut ce stiu ei mai bine. Trancaneala fara rost, ipocrizie, sageti aruncate ori de cate ori au avut ocazia pentru asa ceva, vorbea Bubico de cum se sta cu ochiul pe rezervari cand ei il au pe mai MARELE ALEX02DSA care e in stare de orice pentru un sat in plus.
Sa lase astea, ca motive nu sunt deloc. Am convenit cu ei ca o sa rezolvam totul, ca incercam pe cat putem sa ne reducem numarul de academii, ceea ce si facem, si apoi fuzionam.
Ne jucam...ne jucam triburile, nu mintim, nu dezinformam, nu facem ce fac ei.
Am sa incerc pe viitor sa ma incred in predictiile lui adifok, mafe, baietii din winter si mnk.s cand aduc in discutie echipa asta de 2 lei, MARO (de la culoarea ce ii reprezinta), pentru ca nu stiu de ce si-au spus green.
 

DeletedUser48261

Si inca ceva...
Ca sa inchei explicatiile...
MARO, fara noi, nu bateau niciodata Gentle
Asa ca sa taca din gura, sa mearga pe burta si sa se faca de ras in continuare.
 

DeletedUser41586

Ar trebui sa le pupe mainile celor din Gentle ca au avut ceva de invatat de la ei (cum sa o arda in backstab) parca voi nu erati adeptii backstaburilor, dar na..toate au un inceput.
 

DeletedUser41053

Si inca ceva...
Ca sa inchei explicatiile...
MARO, fara noi, nu bateau niciodata Gentle
Asa ca sa taca din gura, sa mearga pe burta si sa se faca de ras in continuare.

Statistica vorbeste de la sine ...

Ti-am zis care e problema de mai bine de o saptamana ... te-am rugat sa vii cu o solutie .... solutia a fost sa recrutati NWO si ne-ati dat 2 sate sa iesim in nord.

Eu ti-am zis din start ca noi nu jucam ca voi ... sa recrutam tot si apoi interne ... tu ce ai facut pe lumea asta in afar de interne ?

Voi nu ati rupt alianta cu NWO ?! ce tot plangeti atat ? Voi ati dat 12 ore pna la NWO.

Cat despre gentle ... ei ne-au atacat direct ... la ora 2 noaptea.

Daca sunteti asa de grozavi o sa ne scoateti rapid si ati scapat de o grija :D
 

DeletedUser30525

tudoricas, nu sunt cititor in stele sau cafea...iertati-ma daca am fost prea credul cand toata lumea imi spunea ce imi spunea de ei...
Motivele lor pentru incetarea acestei aliante sunt de toata jena. Mi-e rusine de rusinea lor. Absolut tot am facut pentru alianta asta, indiferent ca a fost vorba de barbare, recrutari sau alte interese. De mai bine de 2-3 saptamani toata lumea imi spunea cum procedeaza ei si cine sunt catelusii care la sfarsit ar primi un os cu aroma de...de puneti voi aici ce :)
Ei s-au pregatit in ultimele 7 zile foarte bine, chiar fenomenal pot spune. Iar noua ne-au lasat astea 24 ore de la anuntul facut de "Bubico" aka Sorinel de la "Adunatii Copaceni".
Sa nu spuna lumii pe aici in fel si chip ce am facut noi, ce au facut ei...Noi am mers cu incredere oarba, s-a crezut in ei. Datorita faptului ca ma cunosc de atatia ani cu kamp, zeus, patrykana si altii de acolo am avut incredere in ei si ne-am gandit deloc la astfel de ipostaze in care o sa fim pusi. Dar uitati cum de ceva zile, 4-5 zile, ei sunt de negasit. Cum asa ? :)) S-au dat loviti cu treaba doar ca sa nu-mi raspunda, sa spuna mai apoi ca ei n-au stiut nimic, ca dna Cruela si Bubico al ei au luat decizia asta. Nimic mai neadevarat. Sunt pe joc baietii, sunt activi pe skype. Dar tac. Asa se da un backstabb adevarat. Nu ce a facut Gentle. Pregateala, forfota mare, minciuni si bineinteles lasitate.
N-avem acum niciun dubiu ca verzisorii in dungi stateau fara farm, taleri batuti sau alte chestii legate de joc.
Luam totul din mers asa acum si incercam pe cat putem sa ne pregatim in orele astea care au mai ramas. Sa vedem daca le respecta si pe astea :))

maram, zeus, kamp, MARELE ALEX02DSA :)), sorinel de la "Adunatii Copaceni", tacoory, alci, cosminel, ksi, iulian mafiotu :))

Astia sunt cei ce nu mai aveau ce innobila. Dar ei au ales marginea atunci cand am cazut la reguli pt alianta....au ales sa refuze sate ca sa iasa in nord, au recrutat de la Gentle fara sa ne solicite acordul, ne-au fortat sa rupem alianta cu NWO (de fapt nu am recrutat doar 13 jucatori).
Le-am luat fata in clasament, aveam o zona mult mai mare de dezvoltare fata de echipa MARO, nu verde, stiau ca nu pot pune in discutie o fuziune la ei in niciun caz daca datele problemei ramaneau la fel asa ca s-au pregatit si au facut ce stiu ei mai bine. Trancaneala fara rost, ipocrizie, sageti aruncate ori de cate ori au avut ocazia pentru asa ceva, vorbea Bubico de cum se sta cu ochiul pe rezervari cand ei il au pe mai MARELE ALEX02DSA care e in stare de orice pentru un sat in plus.
Sa lase astea, ca motive nu sunt deloc. Am convenit cu ei ca o sa rezolvam totul, ca incercam pe cat putem sa ne reducem numarul de academii, ceea ce si facem, si apoi fuzionam.
Ne jucam...ne jucam triburile, nu mintim, nu dezinformam, nu facem ce fac ei.
Am sa incerc pe viitor sa ma incred in predictiile lui adifok, mafe, baietii din winter si mnk.s cand aduc in discutie echipa asta de 2 lei, MARO (de la culoarea ce ii reprezinta), pentru ca nu stiu de ce si-au spus green.


Uau florine da ai scris ceva
Sincer nu credeam ca o sa ma contrez cu tine pe extern dar noi am mai fost dusmani apoi aliati apoi iar dusmani pe harta.
Eu am o singura intrebare la tine si adu-ti aminte cat de vehement am fost cand ati recrutat nwo ca apoi sa rezervati toata zona cand noi vorbisem initial ca o sa procedam altfel.
Cam ce crezi ca se putea intampla cand voi ati blocat orice iesire spre nord?
Ti-am zis de atunci florine nu bloca nordul ca nu e bine.
Ai zis ca e bine ce faci. Te-am lasat sa faci ce vrei sa vedem si noi pana unde mergi.
Spui ca ai incercat sa faci totul pentru alianta. Nu ai facut decat sa o blochezi.
Nu spun ca nu am gresit si noi.
Dar lasa atitudinea de victima ca nu sunteti victime si stiti foarte bine asta.

Cat despre backstab stai linistit ca voi nici 12 ore nu le-ati dat la nwo. Inclusiv jucatorii care i-ati recrutat au dat imediat in fostii colegi inclusiv conducatori nwo asa ca nu vorbi de moralitate si integritate.
Noi v-am dat pna 24 de ore si pe urma neutri in nici un caz nu v-a declarat nimeni razboi. Daca se va impune asta o vom face sau o veti face voi dar fiecare isi va vedea de drumul lui cat o putea.

PS: Nu ma ascund nicaieri. Ti-am zis ca lipsesc cateva zile pentru ca asa e. Si da, chiar daca initial nu am fost de acord cu incetarea aliantei in final am ajuns la concluzia ca asa e mai bine cel putin pentru noi. Era clar ca ideea fuziunii o respingeti indiferent de ce am zice noi (ati preferat sa luati nwo decat sa ne strangem green cu suits) si stii foarte bine ca eu am tras cel mai tare pentru asta. In concluzie am fost de acord cu propunerea colegilor de incetare a aliantei. Era o alianta pentru ce? Sa ma cert in fiecare zi cu tine pentru orice miscare incerc sa o fac sarind peste suits? Sa incerc sa iau ceva sus ca apoi sa imi spui ca nu asa ca ala e bun de luat ca e din vechea garda. Sa fim seriosi. Nu va convine e clar. Sincer nici mie pentru ca eu vazusem altfel K-ul asta dar ...... (la puncte puncte stii despre ce vorbesc).

Cu respect
 

DeletedUser48261

Oooo, ati aparut ? :))))))
Frumos...frumos de tot.
Cine sa va blocheze cand voi nu ati fost in stare sa atacati la 1 ora cu nobilii de voi pe Shooter ?!
Cine ?!
L-ati recrutat de frica, nu din alte motive.
Nu v-a blocat nimeni cu nimic. Ati avut un avans de 3-4-5 ore mi se pare din momentul in care eu v-am anuntat pe voi ca inchidem alianta cu NWO. Puteati sa rezervati sate daca se dorea urcarea voastra spre nord in tot acel timp. Apoi iarasi o alta mare dezinformare. Am venit cu sate sa vi le cedam inspre nord, ati refuzat total pe motiv ca voi vreti sate de peste 3k :))))
Bai, sunteti penibili rau de tot.
Zeule, tu taci ca esti degeaba oricum.
Kamp, v-ati facut de ras mai ceva ca Gentle.
V-am asteptat sa discut cu voi, sa punem lucrurile in discutie, sa analizam si sa gasim solutii. Unde erati ? ..... de duminica nu a raspuns pe skype deloc. ....... a zis ca discutam cand reveniti, si asta a spus-o chiar ieri :)))
Deci cum e treaba ? Va mintiti si intre voi, si pe noi, si pe toata lumea pe aici.
Pai ce treaba aveati voi cu recrutarile noastre din NWO cand nu aveati pic de contact cu ei la mai putin de 20 ore cu nobili ? Cum poti sa aduci in discutie asta cu atata nerusinare ?
Sunteti niste backstabberi de toata jena...asta sunteti. Puteti completa lista celor din Gentle cu voi ;)
Si gata cu atentia, ca nu meritati nimic, niciun cuvant in plus de la mine. Am fost om cu voi, am avut incredere in voi, cu DT, DK, Mnk.s, Winter si restul triburilor discutam numai la superlativ despre voi, ca o sa trecem cu bine peste toate problemele create, si uite ce scoateti voi pe aici.

Ma poate bloca alex, ca atat v-a mai ramas...
 
Ultima editare de un moderator:

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
tudoricas, nu sunt cititor in stele sau cafea...iertati-ma daca am fost prea credul cand toata lumea imi spunea ce imi spunea de ei...
Motivele lor pentru incetarea acestei aliante sunt de toata jena. Mi-e rusine de rusinea lor. Absolut tot am facut pentru alianta asta, indiferent ca a fost vorba de barbare, recrutari sau alte interese. De mai bine de 2-3 saptamani toata lumea imi spunea cum procedeaza ei si cine sunt catelusii care la sfarsit ar primi un os cu aroma de...de puneti voi aici ce :)
Ei s-au pregatit in ultimele 7 zile foarte bine, chiar fenomenal pot spune. Iar noua ne-au lasat astea 24 ore de la anuntul facut de "Bubico" aka Sorinel de la "Adunatii Copaceni".
Sa nu spuna lumii pe aici in fel si chip ce am facut noi, ce au facut ei...Noi am mers cu incredere oarba, s-a crezut in ei. Datorita faptului ca ma cunosc de atatia ani cu kamp, zeus, patrykana si altii de acolo am avut incredere in ei si ne-am gandit deloc la astfel de ipostaze in care o sa fim pusi. Dar uitati cum de ceva zile, 4-5 zile, ei sunt de negasit. Cum asa ? :)) S-au dat loviti cu treaba doar ca sa nu-mi raspunda, sa spuna mai apoi ca ei n-au stiut nimic, ca dna Cruela si Bubico al ei au luat decizia asta. Nimic mai neadevarat. Sunt pe joc baietii, sunt activi pe skype. Dar tac. Asa se da un backstabb adevarat. Nu ce a facut Gentle. Pregateala, forfota mare, minciuni si bineinteles lasitate.
N-avem acum niciun dubiu ca verzisorii in dungi stateau fara farm, taleri batuti sau alte chestii legate de joc.
Luam totul din mers asa acum si incercam pe cat putem sa ne pregatim in orele astea care au mai ramas. Sa vedem daca le respecta si pe astea :))

maram, zeus, kamp, MARELE ALEX02DSA :)), sorinel de la "Adunatii Copaceni", tacoory, alci, cosminel, ksi, iulian mafiotu :))

Astia sunt cei ce nu mai aveau ce innobila. Dar ei au ales marginea atunci cand am cazut la reguli pt alianta....au ales sa refuze sate ca sa iasa in nord, au recrutat de la Gentle fara sa ne solicite acordul, ne-au fortat sa rupem alianta cu NWO (de fapt nu am recrutat doar 13 jucatori).
Le-am luat fata in clasament, aveam o zona mult mai mare de dezvoltare fata de echipa MARO, nu verde, stiau ca nu pot pune in discutie o fuziune la ei in niciun caz daca datele problemei ramaneau la fel asa ca s-au pregatit si au facut ce stiu ei mai bine. Trancaneala fara rost, ipocrizie, sageti aruncate ori de cate ori au avut ocazia pentru asa ceva, vorbea Bubico de cum se sta cu ochiul pe rezervari cand ei il au pe mai MARELE ALEX02DSA care e in stare de orice pentru un sat in plus.
Sa lase astea, ca motive nu sunt deloc. Am convenit cu ei ca o sa rezolvam totul, ca incercam pe cat putem sa ne reducem numarul de academii, ceea ce si facem, si apoi fuzionam.
Ne jucam...ne jucam triburile, nu mintim, nu dezinformam, nu facem ce fac ei.
Am sa incerc pe viitor sa ma incred in predictiile lui adifok, mafe, baietii din winter si mnk.s cand aduc in discutie echipa asta de 2 lei, MARO (de la culoarea ce ii reprezinta), pentru ca nu stiu de ce si-au spus green.

Te intreci cu gluma. Cine iti spunea tie ce despre green? Dar tu crezi ca eu nu stiu cine esti si ce ai facut pe alte lumi?
Noi v-am dat 24hr din marinimie, asta nu se numeste backstab dar tu stii mai bine cum se face ca ai mai facut. Voi la NWO ati dat 12hr ati recrutat cei mai mari 13 jucatori. Cum se numeste asta? Facand acest lucru voi ati ales intre green si NWO, pe NWO si ati blocat harta. Gentle noua ne-au dat razboi la 2 noaptea cu granita blindata si cu nobilii a doua zi cand aveau 60% din harta. Noi daca faceam acelasi lucru acum cu voi erai disband.
Marelui alex02dsa i-ai oferit un sat intre Winter si Suits iar eu ti-am zis ca noi nu vrem sa dam pe Winter ca avem aceleasi interese dar tu erai ca trebuie atacati. Sunt curios acuma ce imbarligi toate triburile ca sa faca un PNA cu tine :D Ah si mi-ai mai oferit un sat care avea peste o ferma de deff in ea si aveam moral 50% :D Minti poporul si nici macar nu esti bun la asta :oops:
Mai mult aliatul conducator papaya a zis ca n-are ce sa colaboreze cu mine, mi se pare o atitudine foarte sanatoasa:)

In concluzie tu ai facut alianta cu tot Kul iar cand a fost sa alegi, ai ales NWO, prin recrutari si dupaia innobilarea a ce a mai ramas pe motiv ca toti sunt vechi tovarasi :eek:
Stai sa vezi cand scot eu vechii tovarasi de la naftalina :rolleyes:
 

DeletedUser41586

Te intreci cu gluma. Cine iti spunea tie ce despre green? Dar tu crezi ca eu nu stiu cine esti si ce ai facut pe alte lumi?
Noi v-am dat 24hr din marinimie, asta nu se numeste backstab dar tu stii mai bine cum se face ca ai mai facut. Voi la NWO ati dat 12hr ati recrutat cei mai mari 13 jucatori. Cum se numeste asta? Facand acest lucru voi ati ales intre green si NWO, pe NWO si ati blocat harta. Gentle noua ne-au dat razboi la 2 noaptea cu granita blindata si cu nobilii a doua zi cand aveau 60% din harta. Noi daca faceam acelasi lucru acum cu voi erai disband.
Marelui alex02dsa i-ai oferit un sat intre Winter si Suits iar eu ti-am zis ca noi nu vrem sa dam pe Winter ca avem aceleasi interese dar tu erai ca trebuie atacati. Sunt curios acuma ce imbarligi toate triburile ca sa faca un PNA cu tine :D Ah si mi-ai mai oferit un sat care avea peste o ferma de deff in ea si aveam moral 50% :D Minti poporul si nici macar nu esti bun la asta :oops:
Mai mult aliatul conducator papaya a zis ca n-are ce sa colaboreze cu mine, mi se pare o atitudine foarte sanatoasa:)

In concluzie tu ai facut alianta cu tot Kul iar cand a fost sa alegi, ai ales NWO, prin recrutari si dupaia innobilarea a ce a mai ramas pe motiv ca toti sunt vechi tovarasi :eek:
Stai sa vezi cand scot eu vechii tovarasi de la naftalina :rolleyes:

cum se face ca voi deja aveti satele alea din granita blindate? sunt de azi noapte miscari de trupe pe la voi si mai aveti si curajul sa iesiti pe aici :))

pai ce sa vorbeasca papaya cu tine cand tu habar nu ai sa discuti ?
 
Sus