Ce urmeaza? :)

  • Autor subiect DeletedUser48551
  • Data de început

DeletedUser47495

Maeste, noi am intrat la 6 zile distanta de DT-uri este si normal ,ei deja aveau 2500-3k puncte cand am intrat noi .. lumea ne se joaca acuma pe faza de start ,mai ales ca noi nu prea am intrat cu PP-uri ,o sa se decida harta peste cateva lunii ,sa vedem atunci cine va avea cel mai mult timp liber..! Apropo cu pp-uri nu puteti cumpara timp din pacate.
nu stiu unde vezi tu 6 zile, dar majoritatea tribului tau a intrat la 2-3 zile in spatele DT. :)
 

DeletedUser47936

nu stiu unde vezi tu 6 zile, dar majoritatea tribului tau a intrat la 2-3 zile in spatele DT. :)
Din tribul mare ,toti inafara de 4,5 membri care au intrat la 4 zile dupa ce ati intrat voi ,noi am intrat sambata seara la ora 22:00 ,si lumea sa deschis parca intro Marti!
 

DeletedUser48123

Din tribul mare ,toti inafara de 4,5 membri care au intrat la 4 zile dupa ce ati intrat voi ,noi am intrat sambata seara la ora 22:00 ,si lumea sa deschis parca intro Marti!

"Prof" poate esti , dar de matematica si romana sigur nu :))
Intr-o*
S-a*
Si exemplele pot continua..

Si daca s-ar fi deschis marti, de marti pana sambata inclusiv ar fi 5 zile (defapt 4 si umpic daca e sa luam si orele cu precizie) , dar din pacate pentru tine lumea s-a deschis chiar miercuri "parcă" :)) deci ai 3 zile si putin in spatele DT-ului, nici macar 4 câte ti-a dat colegul care a fost înțelegător cu tine , ce sa mai zic de 6 zile din visele tale :))
 

DeletedUser47936

Scu
"Prof" poate esti , dar de matematica si romana sigur nu :))
Intr-o*
S-a*
Si exemplele pot continua..

Si daca s-ar fi deschis marti, de marti pana sambata inclusiv ar fi 5 zile (defapt 4 si umpic daca e sa luam si orele cu precizie) , dar din pacate pentru tine lumea s-a deschis chiar miercuri "parcă" :)) deci ai 3 zile si putin in spatele DT-ului, nici macar 4 câte ti-a dat colegul care a fost înțelegător cu tine , ce sa mai zic de 6 zile din visele tale :))


Scuza-ma prietene ,crede-ma ca stiu sa vorbesc destul de bine gramatical ,nu sunt profesor,sunt elev ,am media 9 la romana , noi am intrat Sambata seara la ora 22 00 ,asta insemnand 4 zile si ceva ,inchid aici discutia ,hai sa jucam pe harta nu pe forum ,ca aici toti suntem smecherii.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser47495

Scu



Scuza-ma prietene ,crede-ma ca stiu sa vorbesc destul de bine gramatical ,nu sunt profesor,sunt elev ,am media 9 la romana , noi am intrat Sambata seara la ora 22 00 ,asta insemnand 4 zile si ceva ,inchid aici discutia ,hai sa jucam pe harta nu pe forum ,ca aici toti suntem smecherii ,luavas arfele in pla.
poate nu stiu eu, dar sambata e a sasea zi din saptamana si miercurea a treia... 6-3=3. Si daca la inceput erau 3 zile acum sunt oricum vreo 6 diferenta :))
 

DeletedUser47936

poate nu stiu eu, dar sambata e a sasea zi din saptamana si miercurea a treia... 6-3=3. Si daca la inceput erau 3 zile acum sunt oricum vreo 6 diferenta :))
Statut operaţional server: 18 zile
A inceput marti lumea prietene ,ia informeaza-te mai bine azi .
 

DeletedUser45079

ce se intampla si se va intampla, de fapt:

scarleta deabea asteapta sa mai rupa vreo alianta
deteudecau se pregatesc sa-si puna fundu la bataie pentru jumatate de an
fetitele din gods probabil mai pregatesc inca un becsteb

si exemplele pot continua
Și tu o sa mananci iar bataie rofedex
 

PRADA

member
Scor reacție
6
Kqn9MJc.png


(facepalm) a venit cumătru' din sicilia să ne-nvete mafiezării :confused:
 

PRADA

member
Scor reacție
6
interesant asa se joaca jocul asta faci 10-20 conturi si esti jucator

eh, și tu acum.
nu.. se știe, erau niște prieteni care au renunțat la joc toți odată și s-au rugat de mafioz să-i interneze.
SAU s-au coplayizat 5 în 1 ca super-ness-ul =)
 

DeletedUser17245

Kqn9MJc.png


(facepalm) a venit cumătru' din sicilia să ne-nvete mafiezării :confused:


Daca n-as fi important banuiesc ca nu s-ar vorbi despre mine.E un obiectiv comun al tuturor care jucam acest joc sa ajungem deasupra.Cum ajungem e problema fiecaruia.Nu am de gand sa hranesc echipa inno din buzunarul meu asa cum fac altii.V-as putea spune multe si sa va aliniez pe toti anonimii care faceti gura aicea.Dar voi face ceva care o sa ii mire pe multi care ma cunosc.O sa va las sa vorbiti in nestirea voastra si sa va dati cu parerea.Interesant e ca la inceput de lume toata lumea are glas.La sfarsit va caut cu lupa si nu dau de voi.In concluzie va las ceva ca sa nu spuneti ca v-am adus in derizoriu (fugi pe dexonline sa vezi ce-nseamna).

Nu degeaba mi-am scris la profil: Caii mor de drum lung si...continuarea o stiti voi.


Florin.
 

DeletedUser33394

Ce tare esti :)))

altfel nu stii sa joci, daca nu ai 10 oameni sa-ti creasca sate, esti innobilat ca pe speciala si acolo s-a jucat de la egal la egal. Dar ma scuzi, acolo ai renuntat ianinte sa vina nobilii pe tine, deci sa imi scuzi nerusinarea, nu ai fost innobilat...ai avut si tu niste probleme in RL ca toata echipa NR1
 

DeletedUser48294

Eu zic sa ii faceti un server offline domnului mafeoso si sa se joace.
'' E un obiectiv comun al tuturor care jucam acest joc sa ajungem deasupra.Cum ajungem e problema fiecaruia".
 

DeletedUser48274

E un obiectiv comun al tuturor care jucam acest joc sa ajungem deasupra.Cum ajungem e problema fiecaruia.


Imnul mafiei :))

PS: "Mafeotul" din ziua de azi nu mai baga pp in joc, el isi inobileaza suportii, pardon, prietenii, asta inseamna sa fii in top, cica :)))
 

DeletedUser46371

imi place de voi ca mereu comentati de altii dar nu va uitati in ograda voastra. Va mai suportati? Toti aveti jucatori care si-au innobilat conturile sau care au bagat pp-uri la greu, ca altfel inca va chinuiati sa aveti 100k farm si 600 cai. Va farmati conturile support sa cresteti dar veniti si comentati de altul care si le-a innobilat, nu e cam acelasi lucru?
 

PRADA

member
Scor reacție
6
așa e suntem toți o apă și-un pământ dar mafeosu e mai important altfel nu vorbeam de el, nu-i așa? :D

giphy.gif

giphy.webp


și s-a strigat paaarty! pentru primul post al lui panda pe extern în 3 ani acuș' de când e făcut contu.
 
Sus