Ce urmeaza? :)

  • Autor subiect DeletedUser48551
  • Data de început

PRADA

member
Scor reacție
6
lasa-i bro, ca mai nou si mesajele de dezinformare si invitatii dusmanilor se numeste "sa joci pe harta".
nu mai aveau ei loc de noi ca am recrutat tot k-ul si s-au gândit ca-i o scuza buna sa ne promita marea cu sarea :))
 
Scor reacție
0
daca nu stii sa-ti raspunzi singur la astfel de intrebari inseamna ca mai ai multe de invatat...

Sincer nu stiu. Nu vad cum un om care s-a vazut cu 7-8 persoane din mnks, au facut un gratar, au stat la bere, sa faca asa ceva. Cat de mult te-ar fi suparat cineva, nu faci asa ceva, asta denota caracterul lui. Tu ai face asa ceva DK'ul daca ai fi fost in situatia lui ?
 

DeletedUser47495

Sincer nu stiu. Nu vad cum un om care s-a vazut cu 7-8 persoane din mnks, au facut un gratar, au stat la bere, sa faca asa ceva. Cat de mult te-ar fi suparat cineva, nu faci asa ceva, asta denota caracterul lui. Tu ai face asa ceva DK'ul daca ai fi fost in situatia lui ?

Eu nu as face asa ceva DK-ului, pentru ca stiu ce persoane sunt. Dar in mnk.s nu stiu pe nimeni si nu stiu daca le-as face asta :)
 

DeletedUser46812

Insidious a dat la toata lumea mesaje private, au urmat inca 2 circulare de recrutare, bai sunteti penibili :))))

Iar suferi si suspini ca te-am ignorat ? Ti-ai fi dorit o invitatie, este ? Totusi, coada e mare , stai la rand! Sau ... hai sa musamalizam totul ! :)))))) Stiti voi mai bine ce zic , nu are rost sa mai rada si alte persoane de voi :D

Ps: Nu mai compara tu DT/DK cu mnks sau mai stiu eu cine, pozati in victime pe aici dar vorbiti atat pe skype cat si pe extern/joc/etc ca la usa cortului. Pufoseniilor!
 
Ultima editare de un moderator:

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Ce va place sa vorbiti si sa acuzati aiurea pe extern! In loc sa blamati DT ca l-a recrutat pe reggie ar trebui sa va ganditi de ce a plecat reggie de la voi :)
Puiule ati recrutat tot continentul si dupa ati bagat la interne pe majoritatea , iar acum vi sa ne spui noua de recrutari si te mai si miri de ce pleaca lumea ? Daca ati fi fost o echipa si atat de corecti nu ar trebui sa va fie frica , de ceea ce urmeaza :D ,noi pe harta jucam , dar pe voi va vad mai mult pe extern , mai putina vorba ca nu am apucat nici 2 organziate sa dam pe voi , l-ati suparat pe reggie prea tare si zicea ca sunteti prea noobi ca sa va lasam 2 organizate :D
Jenibil.:(
 

DeletedUser41586

Ce urmeaza? Urmeaza sa piarda lumea green cu compatriotii lor Mnk

Terminati-va ca deja stim ca o sa va inecati ca tiganii la mal...vai de capul lor si vor sa castige lumea...
 

DeletedUser9326

Ce urmeaza? Urmeaza sa piarda lumea green cu compatriotii lor Mnk

Terminati-va ca deja stim ca o sa va inecati ca tiganii la mal...vai de capul lor si vor sa castige lumea...

Ba sickoss, nu tu ai jucat pe 50 pe contul IMORTAL si ti-ai luat-o in bot ? Ma rog, tu ti-ai luat-o peste tot, nu stiu cum te mai suporti :))
 
Sus