Cea mai aşteptată încăierare/Discuţii

quz0r

member
Scor reacție
144
images


Cine pe cine mizează? Se pot comenta/argumenta acţiunile jucătorilor/triburilor de pe lumea 33.
Rapoarte, strategii de grup, individuale, dar în limita regulamentului. Ar fi ideal ca discuţiile să se refere la acţiunile din cadrul jocului.

Ce jucător/conducător/trib sau alianţă se bucură de admiraţia voastră, câştigată într/un război..şi nu numai, şi de ce?

Hai, curaj! :D
 

DeletedUser

Hmm...nimeni cu curaj , ori nu are cu ce se lauda ? :)

Sa o luam in ordine cronologica , din pacate nu am jucat niciodata cu un trib in ' spate ' asa ca si aici mizez tot pe mine , apoi din fericire am gasit o persoana mai deosebita in care ma pot increde ( rari asemenea jucatori ) din nefericire doar una , sper sa mai gasesc totusi...

Strategie personala si de grup..Mai urât de cât sunt
pot fi văzut
Mai frumos nu!
...mai sabie, da. Mai scut.

Altfel am pierde bătălia,
osul, artera,
glia şi norul
urâtul şi frumosul.

Dă-mi Doamne victorie,
ajută-mă să-mi înving duşmanii,
pielea de pe mine, marginea,
orele, anii
strategia asta am vrut s-o pun in spoiler da' nu mi-a iesit , sunt cam noob :D
Cat despre admiratie...normal ca ma admir pe mine :)

Consider ca e nimerit sa dau un copy paste si la ce am scris pe 36
lansez o provocare : sa vad cine scrie ca e un jucator in care se poate pune baza , care nu fuge in triburile mari , care nu a crescut pe spatele tribului , ori nu l-a parasit la greu atacandu-si apoi fostii colegi , care a preferat sa se '' duca '' odata cu tribul decat sa plece la inamici , pe scurt , un jucator de nadejde .

Ce conteaza , Omul ori satele ? un trib e puternic nu daca are cele mai multe sate ci cei mai multi Oameni
acolo nu s-au gasit prea multi care sa spuna : EU , sper ca or sa fie aici mai multi .

Nu mi-a ' sarit ' nimeni in ochi pe care sa-l admir , poate si fiindca lumea e tanara , poate si fiindca eu sunt in margine , in schimb am vazut destui care au dezamagit .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser30525

In primul rand salutari quz0r
pe cand un trib cu cei mai vechi de pe joc?

Si ca sa raspund la topic
Singura incaierare (cel putin deocamdata) a mai ramas nord (efu) vs sud (window)
Mai sunt cateva triburi mici dar care nu cred ca vor mai putea pune probleme nici unui trib mentionat mai sus
cat despre mentionat pe cineva
normal fiecare isi va nominaliza tribul, conducatorii sau jucatori de la ei din trib
:)
eu zic ca e prea devreme pentru lauri
sa vedem ce se va mai intampla pe aceasta lume un pic ciudata dupa parerea mea
 

DeletedUser

Sunt de acord cu tine , cam devreme pentru un rezultat .
Daca tot nominalizam aici .. eu mizez pe EFU , vor castiga lumea , au integritate , unitate , intelegere ... Pe cand in window sunt prea multi smecheri pe metru patrat si e chestiune de timp pana-si vor pune contre intre ei .

Opinia mea.

O zi buna tuturor.
 
Sus