Cea mai mare prostie din setarile lumii 21

  • Autor subiect DeletedUser4833
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser4833

Timpul de construcţie a clădirilor se poate înjumătăţi în schimbul unor puncte premium!!!


Luati-o p-asta!,ce comunity manager avem, trage numai pentru Inno,asta e o mare palma data jucatorului de pe acest joc,jucatorul care juca de placere si nu investeste asa multi bani in joc, acum poti sa fi cel mai bun de pe tot serverul romanesc dar daca nu ai bani sa-ti iei PP-uri nu vei avea sanse la primele locuri niciodata[pentru ca cei mai saraci cumparau normal sa le ajunga de pe o luna pe o luna]


Cea mai mare prostie ,cea mai mare stupizenie adusa jocului asta,


Carmi tata, i-a vezi cum ne parasesti si lasi pe altul care o sa tina si partea jucatorului, defapt toata echipa Triburile din Romania este vinovata pentru aceasta setare!

Sunteti niste oameni fara scrupule si nesimtiti!
Hai pa ca ma plictisiti si sa nu va simtiti jigniti pentru ca nu e cazul!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser20120

mai, daca nu iti convine nu juca, ce tot atat te agiti?

dute pe alte servere si joaca
 

DeletedUser4833

copile eu stiu ca tu abia intri pe speed si cu PP-uri luate de la hackeri,dar cei care joaca frecvent pe o lume normala,lor ce le faci,nu mai posta daca nu intelegi cat de proasta este aceasta setare,limiteaza numarul jucatorilor,care dupa ce era innobilati mai dau inceput nou.....gadeste-te ca tu nu ai avea pp-uri si ala de langa tine dupa 4 luni de joc are 300K si tu 70 K...ti-ar fi bine?[

Ideea ta ,cum ca daca nu ai pp nu juca,e o idee cretina ,venita de la un copil!
 

DeletedUser

Ma dyn@m0Vyst00le,inchide gura...
Poate tu ai bani in plus sa bagi in jocul asta,insa nu toti se pot lauda cu asta.
Pentru ce e .ro?Ca sa joace romanii aici.Atunci ce sa cautam pe alte servere?Sa ne puna si noua setari si preturi normale si nu vor mai aparea nemultumiti.
 

DeletedUser

nu e corecta setarea asta, toata lumea trebuie sa aibe sanse egale, cu sau fara pct premium
 

DeletedUser25287

Eu nu inteleg pentru ce s-a mai deschis inca o tema pentru acelasi lucru, acceasi discutie se mai poarta si aici
http://forum.triburile.ro/showthread.php?t=29225

PS: Mai oameni buni cand aveti ceva de zis as propune sa va uitati cu atentie daca nu exista deja o tema cu acel subiect, prea mult spam inutil.
 

DeletedUser4833

PS: Mai oameni buni cand aveti ceva de zis as propune sa va uitati cu atentie daca nu exista deja o tema cu acel subiect, prea mult spam inutil.

Greseala mea

Nu am verificat,insa asta este insemnifiant pe langa cauza celor doua teme deschise!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

nu-mi sariti si mie-n cap ca si stelistului dar orice ' intreprinzator' vrea sa scoata bani din afacerea lui si din ce are mai multi va vrea tot mai multi . nu-s ei de vina pentru asta ci cei care vor accepta situatia si isi vor crea cont pe noile lumi ce vor avea setarea asta . ideal ar fi ca cel putin jucatorii vechi care plang de luni de zile dupa speed 2 sa nu intre pe lumea asta , un boicot al lumii respective . sau sa intre pe fiecare lume ce va avea setarea asta si sa dea stergere , in felul asta poate s-ar trage un semnal de alarma si atunci ar fi o lume plina de ' bibani ' si poate inno sau ' altii ' s-ar gandi ca nu suntem atat de prosti cum ne cred . de aia nu am jucat decat 5 zile grepolis sau travian pentru ca ajunsesem intr-un punct de unde daca vroiam sa mai fac ceva trebuia sa bag bani . lasa frate la latitudinea mea daca folosesc cp sau nu dar nu ma forta sa cumpar si sa-l folosesc ca sa pot fi egal cu 1 cu mai multi bani sau care nu are grija zilei de maine . era ceva de asteptat , dupa scumpirea premiumului veniturile inno au scazut , trebuiesc completate de undeva , nu ? de unde daca nu de la jucatori ? si pun pariu pe 1000 cp ca vor gasi destui ' adepti ' ai noii metode de lupta .
 

DeletedUser

carmi,doamna mea daca tot citesti asta

TE ROG ,NU VREM ACEASTA FACILITATEEEEEEE
 

DeletedUser4833

sunt de acord cu the9one chiar il respect pentru ca a putut posta un astfel de mesaj fara sa-i pese de consecinte!,in sensul ca parerea lui ste3listul e una singulara![pe cand noi suntem majoritatea de 99? din jucatorii acestui joc!
nu sunt de acord cu injuraturile!
 

DeletedUser

sunt de acord cu the9one,in sensul ca parerea lui ste3listul e una singulara!
nu sunt de acord cu injuraturile!

Valjane nu iti convine de setare pentru ca in Pitesti nu e Rosal Group ca sa plateasca bine?


Daca va tine buzunarul cumparati, daca nu, jucati la fel ca pana acum ;)
 

DeletedUser

Valjane nu iti convine de setare pentru ca in Pitesti nu e Rosal Group ca sa plateasca bine?


Daca va tine buzunarul cumparati, daca nu, jucati la fel ca pana acum ;)


intrutotul de acord cu tine , daca ai cu ce iei si devii spaima l21 . doar ca unii nu se bucura ca tine cand ii baga inno mana in buzunar fortat . si atunci apare un znoob bucuros cum pari tu care isi face print screen cu locul ocupat pe o lume si se lauda la amici cat de batman este el pe triburile fara sa aiba habar cu ce se mananca jocul .
 

DeletedUser11365

nu-i pacat sa va enervati atata pentru o setare?nici mie nu-mi convine,da nu-i neaparat sa joace toata lumea la clasament..eu ma joc pe l20 la margine si ii foarte ok,fara stres,fara premium..
 

DeletedUser

Ne plangem noi,da' tot o sa se gaseasca prosti care sa plateasca prostia asta si de pe urma carora o sa aiba venit "domnii" de la INNO...
 

DeletedUser4833

din pacate asa este,dar putem sa ne spunem oful,poate se fac ca ne aud,si vor lua masuri,desi nu au facut-o niciodata


Ps Sunt increzator ca ,conturi se vor creea din ce in ce mai putine!
 

DeletedUser

crezi tu asta ? sa-ti arat mesaj de la jucator care se bucura ca s-a lasat altul de joc iar el va ajunge la 700k daca le ia pe toate in conditiile in care la 380k nu are un sat full ? vor fi din astia din ce in ce mai multi si vor juca intre ei , se vor ataca cu spadele , vor da cu paladinii sa innobileze sate........
 

DeletedUser

stati ca nu inteleg aici dai cateva pp pe un nivel nu pentru toata cladirea... nu ?

adica nu stiu care cretin o sa bage atatea pp sa ridici un sat.... daca bagai pp intr-o cladire completa, sa zicem ferma 30nivelex20pp (sa zicem) va dati seama unde se ajunge cand ridici un sat la 12k numai cu pp ? cu banii aia platesti toti angajati imo romania
 

DeletedUser5970

din pacate asa este,dar putem sa ne spunem oful,poate se fac ca ne aud,si vor lua masuri,desi nu au facut-o niciodata


Ps Sunt increzator ca ,conturi se vor creea din ce in ce mai putine!

Total de acord cu primul tau post insa tind sa cred ca ne facem din nou iluzii. Aminteste-ti de marele protest de la topicul general (nu mai retin exact unde era) unde, dupa o buna parte din membri blocati, ceilalti usor intimidati iar cei ramasi, prea putini pentru a mai misca ceva, s-a stins totul.

Oricum, destul de slaba strategia de marketing, din nou! Cum sa deschizi lume noua la jumatatea verii, cu viteza mare si fara dreptul de a putea alege locatia de start, ceea ce denota faptul ca l21 o sa fie una destul de solicitanta... dar pentru cine ? :confused: Nu cred ca e nimeni nebun sa lase berea din mana pentru mouse.
... si toate acestea cand, de 3 lumi, lumea statea totusi mai mult in casa si nu avea atatea ocupatii, jucatorii au solicitat viteza mare.

Incredibil de incetosata viziunea managerului, parerea mea :D
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus