Cea mai mare prostie din setarile lumii 21

  • Autor subiect DeletedUser4833
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
Va trebui sa ma crezi pe cuvant, oricum voi juca pe L21 cu sau fara trib, timpul va raspunde la toate intrebarile.

Va spun de acum ca voi juca codat, voi primi informatii confidentiale, voi primi trupe si resurse moca, voi fi informat cu ce are fiecare prin sate, voi sti cand este on fiecare. - Aviz paranoicilor ( sa nu mai faca reclamatii inutile ).

Oare putem discuta si serios ? Sau stim doar sa injuram si sa aruncam cu noroi in cel de langa noi care intotdeauna este de vina pentru raul nostru.
 

DeletedUser

Inca sunt persoane care spun ca "daca nu iti convine regimul, nu intri pe 21 si gata".
Uite ca sunt multi care ar vrea sa intre dar nu le convine regimul. E ceva gresit? Personal, asteptam lumea 21, ca multa lume de altfel, dar dezamagirea a fost totala. Eu cel putin o sa astept pana o sa apara o lume ca imi convine, ca vad ca asta e politica. Dar, tinand cont de "parerea telespectatorilor" care spun (si nu sunt putini) ca pe .ro nu a mai fost o lume ok cam de multisor, ar fi trebuit sa fie luate in seama si parerile telespectatorilor.
Si nu mai deranjez pe nimeni.
O seara placuta tuturor!
 

DeletedUser

Eu zic -> daca nu iti convine regimul fa-ti jocul tau si joaca acolo gratis.Creatorii jocului nu se uita la el ca un joc propriu zis , ci ca la o afacere. Si ghici ce; au dreptul sa faca ce vor iei. Daca de maine vor sa puna pp pentru o luna sa coste 100 de euro , o pot face.Aceasta regula noua e o decizie care clar le va mari profitul , si ei asta urmaresc.S-au gandit si ca unii o sa se lase de joc , insa unii care au bani multi vor baga mai mult deoarece i-a "lovit" dependenta si dorinta de a fi pe primul loc.E adevarat , o sa se piarda si din farmecul jocului..
 

DeletedUser19202

Interesante discutii, foarte interesante. Am citit si m-am minunat, serios acum, cine va pune sa jucati daca nu va convine ?
Va obliga cineva ? Si ca o ultima "tampenie"....oare si pe .net ( unde apare aceasta "facilitate" ) or fi aceleasi discutii aberanto-imbecile ?
Si acolo ( pe extern ) tot adminii strica jocul si va baga mana in buzunare ? Sa fim seriosi, incep sa realizez ca expresia "Romania este tara cu cel mai mare numar de tampiti si frustrati pe metrul patrat", incepe sa prinda contur .
Sincer nu imi pasa daca imi iau avertisment sau chiar ban pentru cuvintele astea, dar deja unii au sarit de mult gardul de la balamuc.

am o mica curiozitate pe .net se elimina posibilitatea de a face ilegale sau ma rog 90% din ele....sunt curios si la noi cand apare asta ..ar fi o lovitura grea data multora dar foarte buna pentru joc plus de asta ar mai elimina din "prieteniile" care deja sunt..si ar face jocul mai corect
altfel setarile sunt perfecte cred ca nimeni nu-si dorea mai mult asa ca nu inteleg ce atatea comentarii
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus