Cedez satele

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Nu prea mai am timp asa ca m-am retras din L6 si L7 care doreste satele de pe L6 sa ma contacteze aici am 14000 de pnct 4 sate :)

Ma voi ocupa mai mult de L4 si L5 bafta all
:cool:
 

DeletedUser

hm... m-ar interesa oferta ta. :) singura problema e ca ce trebuie sa ofer in schimb pentru satele pe care vrei sa le cedezi? si cum se va realiza aceasta?

mersi anticipat
IanFrank

P.S. astept raspuns aici sau pe Private Message (PM)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Mersi mult!

singura intrbare cum le treci in contul meu?( nu de alta dar nu am mai facut niciodata asa ceva).... si cand.. :)

mersi inca o data :):cool:
 

DeletedUser

Mersi mult!

singura intrbare cum le treci in contul meu?( nu de alta dar nu am mai facut niciodata asa ceva).... si cand.. :)

mersi inca o data :):cool:

Cred ca iti va trimite satele prin fun curier , iar daca crezi ca in perioada asta nu esti acasa , cel mai bine ar fi sa ii trimiti tu cheile (de la casa , se subintelege :D ) , asta ca sa fi sigur de sate :cool:
 

DeletedUser

am vrut să fac puţin de fun sa vad până unde o să mergă @danimaxxx cu gluma lui... :D:D
se vede de la o poştă ca nu e posibil aşa ceva :rolleyes: =)) =)) ... cine citeşte regulamentul jocului ştie :rolleyes:;):D
 

DeletedUser

Offf ...si eu care am crezut ca esti chiar incepator am cazut in 'oroare' :) <vroiam sa iti cer nr. de tel. si pinul de la card > :p:p:p
 

DeletedUser

acuma...intrebarea mea e: de ce nu vrea nimeni din tribul tau satele?
Ce le-ai facut de nu le poti ceda in trib?

Sau stiu ei ceva ce nu stim noi? ;);)
 

DeletedUser

bintuie prin ele o molima! cum intri in satele lui cum te imbolnavesti.:D:D:D:p
 

DeletedUser

Adicatelea , nu ca zic, da vreau sa spun , ma-ntelegi ce-am vrut sa zic , e un fel de n-ar mai fi se mananca cu ceva ...
 

DeletedUser

acuma...intrebarea mea e: de ce nu vrea nimeni din tribul tau satele?
Ce le-ai facut de nu le poti ceda in trib?

Sau stiu ei ceva ce nu stim noi? ;);)


Am trm la niste prieteni in zona ca le cedez dar nu mi-au raspuns deja am inchis contul in Lumea 6 care vrea satele, sa ma contacteze pe privat sau un pm .
 

DeletedUser

hai, nu serios...:D:D:D:D
ne spui si noua cui ai cedat satele?
(topic deschis)
 

DeletedUser7072

ma intreb oare cate atacuri are pe amaratele alea de sate de le cedeaza. :D
 

DeletedUser

probabil le e frica sa vada cum arata cladirea numita "crescatorie de paladini"...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus