Cei mai agresivi jucatori ro15

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

De ce ar fi serverele romanesti si forumurile romanesti diferite de societatea romaneasca in general?

Orice frustrat care ajunge sa aiba cat-de-cat putere in Romania o foloseste discretionar. Chiar daca puterea este virtuala si folosirea ei este tot virtuala.
 

DeletedUser17342

lasa ca peste tot e asa, nu doar in romania. dar in alte locuri poate se pricep sa ascunda mai bine;) e inevitabil sa ai o putere cat de mica sau de mare si sa fi 100% obiectiv. in orice privinta. pur si simplu nu e omenesc. cand se exagereaza sau se incalca regulile e deja alta treaba


oricum, revenind la topic, nu toti din top umbla cu invarteli. sunt multi oameni care chiar merita locurile alea si pun pasiune in joc.

PS: eu il nominalizez pe ossian care e vecinu meu si vad ca are un apetit enorm pentru joc si cred ca in fiecare zi se trezeste cu gandu 'ce trupe mai rupem azi ?! ' :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

eu il propun pe hopatropa



sa-l propui pe HopaTropa, atunci cand va demonstra ca a invatat sa joace triburile, ca a invatat care este componenta unui sat de atac si atunci cand se va lasa de innobilari interne. el numai pentru asta joaca. pentru necunoscatori, va rog sa consultati actele jucatorului si veti intelege imediat despre ce este vorba. daca i se iau drepturile si nu mai vede "bulinutele galbene" in 2 saptamani e la fundul clasamentului.
punctajul de agresor il are de la ce curata la inactivi.

p.s. am foarte multe rapoarte doveditoare ca el nu prea stie ce inseamna un sat de atac.
 

PRADA

member
Scor reacție
6
Propun pe hakunamatata.

Pe langa ODA-ul de invidiat, hakuna e un jucator foarte calculat, nu innobileaza sate gri si este mereu, mereu pregatit de atac, cu toporul in mana dreapta si sticla de Absinth in stanga =) Nu stiu cati dintre voi il cunoasteti, dar cei care-l cunosc stiu ca nu ma insel ... :)
 

DeletedUser21813

propun:Crioli; argumente: excelentă strategie şi anticipare a reacţiilor adversarilor, atacă "organizat", stie sa comunice şi să conducă;
lord samo ; motive: riguros, excelent strateg, implicat total în team, capabil de organizare şi foarte bun coleg,
cred că dincolo de cuvintele rostite de mine, rezultatele pe joc sunt cea mai bună dovada
mulţumesc!
 
Ultima editare de un moderator:

Lord Catau

member
Scor reacție
1
e curios cu hopa tropa ca il acuzati de innobilari interne si ca ia crescut ratingul ca l-ati atacat voi..dar observ ca e rang 1 si la agresori:p nu cred ca ajungi acolo din innobilari interne
 

PRADA

member
Scor reacție
6
e curios cu hopa tropa ca il acuzati de innobilari interne si ca ia crescut ratingul ca l-ati atacat voi..dar observ ca e rang 1 si la agresori:p nu cred ca ajungi acolo din innobilari interne

Ba se poate ajunge :) Ca jucatorilor cu bulina galbena sau rosie, nu le scoate nimeni trupele din sat. Trebuie distruse toate :) Si aici intervine si moralul. Si cresti, cresti repede la ODA din innobilari interne ;-)

PS: Nu acuz pe HopaTropa, nu stiu si nu ma intereseaza cum a crescut la ODA. Doar ti-am explicat ca SE POATE :)
 

DeletedUser2821

Daca hopatropa ar face asta , sa ia satele din trib cu rosu si sa sparga si trupe tot in trib , inseamna ca e jucatorii pe care eu pentru trib ii numesc : INUTILI !
Ori iei moca si faci defence , ori cuceresti si faci mult atac , iar satele cucerite la dai la cei care fac defence , si pentru moral asta !
 

DeletedUser26528

cei mai agresivi jucatori , astia sunt :

2 arctik 714.369
3 ossian 679.193
6 wandda 646.154
7 Mefisto. 636.028
25 Say Yes Smoke 433.941
34 viorexus 384.483
36 -DemO- 380.365
40 xXdragoshulXx 369.405
50 claudia82 338.045
65 Canderous Ordo 298.896
75 Desmond 280.389
119 georgybosss 212.911

garantez pentru ei , inafar de mefisto. :))))


ps. michelle satele moca , nu-ti dau aceeasi satisfactie ca cele luate de la dusmani , jucatori activi etc .. sti bine asta :)
si in opinia mea aceste sate moca , te fac sa te plictisesti de joc , incurajandu-te sa renunti (oricat de "pentru trib" ai juca).
Pe lumea 3 eram facut 60% din sate moca si pot sa zic ca pofta de joc deja nu mai exista , se duce tot farmecul TRIBURILE :| .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2821

Nu chiar .
Eu joc intotdeauna 100% pentru trib , sunt defensiv , joc cu raport 6 : 1 aparare/atac si iau sate moca pe care le fac de aparare .
 

DeletedUser

adica vrei sa zici ca tu din alea 29 de sate care le ai pe l15...aprox 24 sunt de aparare? :)

daca e asa...cand am probleme stiu la cine sa apelez :D
 

DeletedUser2821

adica vrei sa zici ca tu din alea 29 de sate care le ai pe l15...aprox 24 sunt de aparare? :)

daca e asa...cand am probleme stiu la cine sa apelez :D

Poate , nu pot spune asta , dar pe alte lumi asa a fost :) .
Din 150 de sate aveam 20 de atac .. ;) .
 

DeletedUser

Poate , nu pot spune asta , dar pe alte lumi asa a fost :) .
Din 150 de sate aveam 20 de atac .. ;) .
)) nu ai văzut să fie din 70 doar 10 de atac
girlblush.gif
 

DeletedUser2821

E nu :) .
Peste totunde joc , joc defensiv , apar tribul :p si sustin pe cei ofensivi .
 

DeletedUser24207

dar cand esti intr-un trib ca b-sea no problem..
era mai bine daca aveam numai atac ..ca si asa apararea e degeaba ..
n-are nimeni curaj sa ma atace :))
eh bine.. cine a avut..acum mai are 0-1 sat:))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus