Cei mai agresivi jucatori ro15

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser2821

Nu nu :)) !
Superlativul absolut nu are grade de comparatie !!

Na ca eu i-am spus cuiva de la voi ca stiu doar sa joc triburile :-s .
 

DeletedUser

DE VREME CE ATACURILE SINT DATE IN HAITA, CEL PUTIN ASA FAC CURAJOSII DIN BRAVUL B-Sea NU ARE ROST SA VORBITI DE REUSITE PERSONALE DRAGII MEI, DOAR DACA VRET SA AJUNGETI IN PARLAMENT SAU ALT LOC DINTR-ASTA UNDE DOAR GURA CONTEAZA...

(daca jocul permite, bravo lor, dar nu-i frumos sa te mindresti cu ce nu-i al tau)
 

DeletedUser

DE VREME CE ATACURILE SINT DATE IN HAITA, CEL PUTIN ASA FAC CURAJOSII DIN BRAVUL B-Sea NU ARE ROST SA VORBITI DE REUSITE PERSONALE DRAGII MEI, DOAR DACA VRET SA AJUNGETI IN PARLAMENT SAU ALT LOC DINTR-ASTA UNDE DOAR GURA CONTEAZA...

(daca jocul permite, bravo lor, dar nu-i frumos sa te mindresti cu ce nu-i al tau)

Degeaba vorbesti asa...fa si tu ce fac ei,sa ajungi sus si apoi comentezi.
 

DeletedUser32091

DE VREME CE ATACURILE SINT DATE IN HAITA, CEL PUTIN ASA FAC CURAJOSII DIN BRAVUL B-Sea NU ARE ROST SA VORBITI DE REUSITE PERSONALE DRAGII MEI, DOAR DACA VRET SA AJUNGETI IN PARLAMENT SAU ALT LOC DINTR-ASTA UNDE DOAR GURA CONTEAZA...

(daca jocul permite, bravo lor, dar nu-i frumos sa te mindresti cu ce nu-i al tau)

hahaha tare asta:))))
 

DeletedUser26528

Sa nu uitam de :

bubuci în data de 23.01. la ora 08:58
CATRE: [player]Mefisto.[/player]; [player]wandda[/player]; [player]Claudia82[/player]; [player]eg@l[/player]; [player]adyoz[/player]; [player]turcu m[/player]; [player]ibanica[/player] ; [player]finochio[/player] si altii

DRAGII MEI STUDENTI, INGINERI, ELEVI/ELEVE, DANSATORI SI ALTE MESERII SI OCUPATII UTILE SI ONORABILE, va trebui sa va dati seama odata si odata ca sinteti doar O GASCA DE LASI, nimic mai mult

DACA ATI FACE ASA NUMAI IN JOC N-AR FI O PROBLEMA, NACAZUL E CA PROBABIL ASA SINTETI SI IN VIATA REALA, SI VA SUPARATI DOAR ATUNCI CIND DATI DE UNII CARE SINT SI MAI SMECHERI SI MIRSAVI

Cum inca sintem la inceput de ani va doresc toate cele bune, si sa fie ca Marele Manitu sa va lumineze mintile inainte sa fie prea tirziu.

(Sa va imbracati bine cind iesiti ca este frig rau afara)



de


bubuci în data de 21.01. la ora 20:44
Catre: [player]wandda[/player]-cel care nu citeste, doar scrie poate...-; [player]Mefisto.[/player]; [player]Claudia82[/player]; [player]Finochio[/player]; [player]adyoz[/player]; [player]eg@l[/player] si altii

BINE ATI VENIT IN SATELE MELE

PACAT CA NU VETI STI NICIODATA DE CE AT-I FI IN STARE DACA ATI FI VENIT SINGURI, CITE UNU...

SINTETI CA SI POLITICIENII NOSTRII, TARI SI MARI CIND SINT IN GASCA, SI DOAR NISTE UMBRE PALIDE CIND SINT SINGURI SI PUSI SA FACA TREABA

CUM SPUN MAI MULTI DINTRE VOI TRIBURILE ESTE UN JOC STRATEGIC, DE ECHIPA....DAR ECHIPA PENTRU CE, PENTRU A FURA, A DISTRUGE, A UCIDE...SA NU FITI ASA SI CIND VA RIDICATI DE LA CALCULATOR

ESTE POSIBIL SA NU NE MAI AUZIM, CA AM SI ALTA TREABA DECIT ACEST JOC - CUM PROBABIL SINTETI SI VOI- DAR SA STITI CA ASA ESTE/VA FI LUMEA O CUM O FACEM, SI NU CRED CA ATI VREA SA TRAITI INTR-O LUME IN CARE SINGURUL SCOP DE A FACE "ECHIPE" ESTE CEL ALES DE VOI.

CUM AM MAI SPUS ALTA DATA, SANATATE SI NOROC, CA RESTUL VINE DE LA SINE

[player]bubuci [/player]


si de

bubuci în data de 21.01. la ora 19:49
Scuza-ma ca iti spun, dar voi toti sinteti chiar niste hahalere?

N-avet niciunu dintre voi singe in .... ca sa incercati ce puteti singuri?

Ce faceti in viata reala, va adunati si acolo cite zece sa dati in cineva?

Ce o fi in capul vostru omule, ce mindru treb sa fi cind iei parte de un viol in grup...barbat adevarat, n-am ce spune...

Mi-e mila de voi si regret ca esti si tu printre...

Seara buna amice

[player]bubuci [/player]

bubuci în data de 21.01. la ora 19:56
da frate, tu din pacate nu-ti dai seama ca sint lucruri care nu prea se potrivesc

eu am viata mea, serviciu si toate cele

o duc rezonabil si mai joc sa vad cum e generatia care va raspunde de ce urmeaza si nu prea vad bine viitorul cind vad cu ce avem de-a face

e un drum lung de la Miorita pina la Ginghis Kan, care nici el nu a sfirsit prea bine...

Sa fii sanatos ca in rest n-am ca zice.

bubuci în data de 21.01. la ora 19:58
RAHAT, sa ma scuzi ca nu-mi place sa vorbesc urit.

Si ECHIPA DE FOTBAL este ECHIPA si GESTAPO a fost o ECHIPA mai frate, asta-i problema ca nu vezi diferenta...

bubuci în data de 21.01. la ora 20:29
CE AM PIERDUT COLEGA, NISTE SATE VIRTUALE ????

CE AI CISTIGAT TU, O PARTE INFIMA LA UN GRUP AD HOC PENTRU UN SCOP MIRSAV ????

EU SINT TRIST EVENTUAL, NU SUPARAT, SI NU VREAU SA TE SUPER NICI PE TINE, DOAR SA TE GINDESTI MAI MULT LA CEEA CE E BINE SI CEEA CE ESTE RAU, NU AICI IN JOC CI DINCOLO DE ECRAN...

SUCCES IN CEEA CE FACI SI SATISFACTII PE MASURA

N-AI CE FACE, ASA SINT EU, TOT INCERC SA FIE LUMEA ASA CUM EU CRED CA AR FI BINE.....



Dragii mei , concluzia trasa este :

Noi , suntem niste hahalere , ucigasi cu sange rece care ne ridicam de pe scaun , ne dam intalnire intr-un punct X si atacam persoane pe strada ca sacalii fara nici o remuscare ...
 

DeletedUser

DRAGUL MEU mefisto.

IN PRIMUL RIND CHIAR SI IN ACEST JOC CORESPONDENTA PRIVATA ESTE PENTRU DESTINATARI, CE DORESC SA COMUNIC PE FORUM FAC EU INSUMI, DAR CUM AM BANUIT, ACEI ANI... CAM LIPSEC LA UNII -CEEA CE AM SCRIS ESTE PERFECT ADEVARAT DE ALTFEL, DOAR CA SA INTELEAGA CITITORII CE S-A INTIMPLAT AR FI FOST FRUMOS SA SPUI SI DESPRE CE A FOST VORBA, nemaivorbind de scrisorile voastre...

IN AL DOILEA RIND AM SPUS DOAR CA NU SADE SA TE LAUZI CU CEEA CE FAC ALTII IN LOC DE TINE, IAR SA ATACI, ASA CUM ITI PLACE TIE, CU INCA CINCI -SASE COLEGI CITE UN JUCATOR, LA FEL NU ARE NIMIC CU STRATEGIA, ESTE DOAR O NAVALIRE LA CARE CEL ATACAT NU ARE CA SA FACA, CHIAR CU TOR TRIBUL LINGA EL
(pina nu ati avut zile la rind cite 8.000 -10.000 de atacuri simultane e greu sa va pronuntati in acest subiect)

IN AL TREILEA RIND, JOCUL ARE SI UN SCOP DE EDUCARE, INCLUSIV DE SPIRIT DE ECHIPA SI ALTE DINTR-ASTEA, DAR IN L15 ASTA NU S-A REUSIT PINA ACUMA

in fine, scuze celor care nu sint interesati de aceasta discutie privata, pe forum nu mai reflectez asupra subiectului, AMICUL NOSTRU JUCATOR foarte agresiv CIND ARE inca 10.000.000 PCTE LINGA EL, are adresa mea, nu a fost niciodata blocat, asa ca poate sa-mi spuna daca are ceva de spus de spus de spus....

Noroc si sanatate
 

DeletedUser26528

Am si alte treburi mai bune de facut decat sa-ti raspund tie cu o replica prin care sa te fac sa intelegi ce inseamna www.triburile.ro

Un sfat prietenesc ... lasa-te de triburi ...nu-ti fac bine ( cel putin asta spun mesajele tale )
 

DeletedUser2821

DRAGUL MEU mefisto.

IN PRIMUL RIND CHIAR SI IN ACEST JOC CORESPONDENTA PRIVATA ESTE PENTRU DESTINATARI, CE DORESC SA COMUNIC PE FORUM FAC EU INSUMI, DAR CUM AM BANUIT, ACEI ANI... CAM LIPSEC LA UNII -CEEA CE AM SCRIS ESTE PERFECT ADEVARAT DE ALTFEL, DOAR CA SA INTELEAGA CITITORII CE S-A INTIMPLAT AR FI FOST FRUMOS SA SPUI SI DESPRE CE A FOST VORBA, nemaivorbind de scrisorile voastre...

IN AL DOILEA RIND AM SPUS DOAR CA NU SADE SA TE LAUZI CU CEEA CE FAC ALTII IN LOC DE TINE, IAR SA ATACI, ASA CUM ITI PLACE TIE, CU INCA CINCI -SASE COLEGI CITE UN JUCATOR, LA FEL NU ARE NIMIC CU STRATEGIA, ESTE DOAR O NAVALIRE LA CARE CEL ATACAT NU ARE CA SA FACA, CHIAR CU TOR TRIBUL LINGA EL
(pina nu ati avut zile la rind cite 8.000 -10.000 de atacuri simultane e greu sa va pronuntati in acest subiect)

IN AL TREILEA RIND, JOCUL ARE SI UN SCOP DE EDUCARE, INCLUSIV DE SPIRIT DE ECHIPA SI ALTE DINTR-ASTEA, DAR IN L15 ASTA NU S-A REUSIT PINA ACUMA

in fine, scuze celor care nu sint interesati de aceasta discutie privata, pe forum nu mai reflectez asupra subiectului, AMICUL NOSTRU JUCATOR foarte agresiv CIND ARE inca 10.000.000 PCTE LINGA EL, are adresa mea, nu a fost niciodata blocat, asa ca poate sa-mi spuna daca are ceva de spus de spus de spus....

Noroc si sanatate

Scuze ca iti zic , si sa nu incepi sa zici ca sunt fan b-sea sau mai stiu eu , ba chiar relatiile dintre noi in aceasta perioada sunt destul de " tensionate " , dar esti penibil rau .

Mai omule , asta e jocul , nu sa ataci solitar , trebuie sa ataci impreuna cu colegi , un trib bun asa face !
Felicitari b-sea pentru ca ati reusit sa trimiteti acele mii sau zeci de mii , din cate zice el , de atacuri !

Se vede cat de disperat esti prin mesaje , caps lock , sa fim seriosi :)) .

Si apropo , daca stii sa joci , si la fel sa te aperi " in gasca " cum zici tu , rezisti fara prea mari probleme , si reusesti sa organizezi si tu la fel si chiar sa dai o lovitura puternica celor care te-au atacat , dar deh , cu mentalitate deasta , de mare " smecher " nu faci treaba .
 

DeletedUser

ha...ha...ha...sint Maica Tereza si vreau sa fie pace in lume ha...ha ...ha

AM SPUS DOAR CA la aceasta tema se discuta de JUCATORUL CEL MAI AGRESIV si nu de TRIBUL CEL MAI AGRESIV sau de ECHIPA CEA MAI AGRESIVA iar cu haita merge si jucatorul cel mai fricos, degeaba s-a ofuscat candidatul din B-Sea.... in rest sa fie cum spuneti voi ca vad ca le stiti pe toate, mai putin desigur a ceea ce aflati de aici incolo...:)
 

DeletedUser

Bubuci eu am cam inteles ce vrei tu sa subliniezi..dar nu am inteles ceva...care crezi tuh ca a fost scopul acetor atacuri???sa te omoare?:)):))sau sa domine L15???asta vreau sa clarific..si astept raspunsul tau:p:p
 

DeletedUser

evident scopul atacurilor a fost/este ca sa domine lumea , si aici nu-i nicio problema, scopul scuza mijloacele, regulamentul admite si nu am facut aici alte comentarii, doar ca la aceasta rubrica nu de asta a fost vorba ci de jucatorul cel mai agresiv, unde dupa parerea mea calificativul trebuie dat pentru calitati individuale, nu de organizator, animator, participant la invazii etc...:)

amestecarea mesajelor private de amicul meu din B-Sea a creat doar confuzii ca nu are legatura cu subiect si n-am inteles ce a fost (?) in capul omului sa le publice aici
 

DeletedUser32091

bubuci alta treaba nu ai???? nu vezi ca incepi sa te faci de ras???

cum sa-ti treaca aberatiile astea prin minte.Daca atacai u in stilul asta era ok,daca erai atacat doar de 1 jucator urlai pe forum sa ti se dea sprijin.....deci unde este dreptatea????

este un joc de echipa iar cine se organizeaza mai bine ala castiga....dar u daca nu stii sa pierzi arunci vina pe circumstante....poate prinde la public

eu zic s-o lasi balta si sa te apuci de alceva.
 

DeletedUser35143

altceva....se scrie....si nu baga ca ai scris in graba....se vede ca esti incult...daca tu consideri ca a ataca in numar mare un jucator se numeste strategie de joc...zi mersi ca s-a nimerit sa ai jucatori activi langa tine..ca altfel nu iti face pielea doi bani....Regele va dat o lectie la toti...la fiecare 4 mii de atacuri abia de reuseati sa ii luati acolo cateva sate..norocul vostru au fost adminii...ca nu mai te laudai atat cu ce faci....in vremuri demult apuse se numeau tatari...turci...vandali...huni..etc....acum toti intrati la titulatura de barbari...o fi el joc..dar de caracter ai auzit..mandrie...loialitate...spirit de luptator...Fii serios...repet...norocul a fost de partea ta..nu stiinta jocului..unde mai ai de invatat...Regele a fost peste voi cu mult...singur a ajuns in top ten si rezista mult si bine daca nu era incuiat...
 

DeletedUser16039

Blah blah, si marmota invelea staniolu`n ciocolata. Ati descoperit externul ?!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus