Cei mai buni jucatori de pe L11

  • Autor subiect Lewis Nixon
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Dat fiind ca nu sunt familiar cu triburile.ro, as dori sa intreb cine ar fi cei mai buni jucatori de le L11, pentru a-mi forma o impresie despre lumea aceasta si cam ce ar nivel de concurenta este. ( Va rog nu va desemnati pe voi insiva ca e dovada de multa "inteligenta"... Si fara prea mult spam hai sa facem un topic mai serios unpic):eek:
 

DeletedUser2821

Pai ar fi catziva :).
Modrique ar fi , ar mai fi si de prin tribul wall tzepes , setzel , pe methalelf nu il stiu dar probabil ca si el ;) .
Si avian , iurka si h3rifl3. ;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Sunt destui...chiar nu pot sa zic care ar fi cel mai bun :D

hihi boggy :D:rolleyes:
 

DeletedUser

ISeeNoobs ( va fi primul cu LC ) - Methalelf - Lewis Nixon

bugy - cel mai fudul jucator
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

ISeeNoobs ( va fi primul cu LC ) - Methalelf - Lewis Nixon

bugy - cel mai fudul jucator

1. boggy pentru tine :)
2. te roade invidia,asa-i?

on topic:sunt destui jucatori buni pe lumea 11,dar nu atat de multi ca pe 10.cei mai multi jucatori buni de pe 11 sunt in triburile Wall si Lethal
 

DeletedUser

TheChange :D..... imi place iseenoobs, alexia si tzepes ( ca dj de mult il asteptam sa treaga teapa) :D;);)
 

DeletedUser

se pare ca tovarsu iurka e iubit de lume, nici nu stiam de ce jucatori buni fac misto pe skype :p

Oricum ma gandesc ca sunt si cativa care sa fie sub alte aliasuri ... asta e clar :p
 

DeletedUser1959

setzel/BurnDomination/Raul Drak3/Aaragorn
aaaa era sa uit de Chrotos...de fapt de toti baietii din CHEMP :)
 

DeletedUser

eu :D

serios:hm...greu de spus,boggy ca-l cunosc



iurka e cel mai mare noob :),dupa mine bineinteles
 

DeletedUser14336

truscaalex si sebica22 asta daca ar juca dar vad ca is cam inactivi...in rest lumea asta e cam slaba in valori din cate vad...
 

DeletedUser

Fără doar și poate este bogy .Oriunde joacă , și a jucat a fost și este în top .Asta dovedește că este un jucător bun , nu o întâmplare că se află unde se află .

Numai bine bogy ;)
 

DeletedUser

Pfoai am lipsit 1 ora si deja haos pe aici? o_O Acum sa fiu on-topic... Sunt de parere ca sunt destui jucatori buni... Totusi istoria triburile.ro te invatza ca daca un jucator (elitist sa zicem) e in top si rupe norma pe o lume nu inseamna ca pe oricare alta lume pe care joaca o va duce bine ! :)
Acum cateva comentarii personale ! :D
setzel, iurka, h3rIfL3 :) mai sunt dar nu vreau sa ii laud ^^
Ok dude... Nici eu nu te laud atunci daca tu pe mine nu vrei ! :(
ON : Mie de nebunu asta imi place : ISeeNoobs si cred ca va face ceva tare frumos pe lumea asta :p
ISeeNoobs,little bad,boggy-arsenal si eddypatrascu
ISeeNoobs ( va fi primul cu LC ) - Methalelf - Lewis Nixon
TheChange :D..... imi place iseenoobs, alexia si tzepes ( ca dj de mult il asteptam sa treaga teapa) :D;);)
Thx Boys pentru sustinere... Cu precizarea ca nu cred ca voi fi primul cu Cav Us... dar voi trage tare sa nu-mi dezamagesc "fanii" ! :D

Ca un final doresc sa urez: Toate cele bune si Multa bafta TUTUROR jucatorilor de pe L11... "noobi" sau "pro" nu conteaza... pana la urma nimeni nu stie ce va fi si doar timpul ne va raspunde la intrebari !
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus