Cei mai buni jucatori de pe L11

  • Autor subiect Lewis Nixon
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Doamne:D.nici bine n-a inceput lumea asta ca facem clasamente.
:rolleyes: cred ca cel mai obsedat de triburile e cel mai bun deocamdata...:p
Corect... Dar cel mai obsedat mai adoarme noaptea si pierde garla resurse ! :( Eu sunt de parere ca cei care eu jucat stil LC Whore pot sari repede in topuri ! :) Farm HardCore !
 

DeletedUser18686

:)))) e bine ca vrea sa iti rupi doar una,o folosesti pe cealalta la jucat!
 

DeletedUser

:)))) e bine ca vrea sa iti rupi doar una,o folosesti pe cealalta la jucat!

PS: ce spui tu este doar semnatura ! esti pe langa subiect !(mai lasa-ne !)
Iar cel mai bun jucator dupa mine este : 1111@, restu mai aveti de invatat !
 

DeletedUser

Mwahaha raule ! :) Iti garantez ca-ti gasesc cel putin 3 oameni care stau mai bine ca el.... :p
 

DeletedUser

O sa vezi ! :) De ex din ce am vazut la Helldrake ar trebuii sa stea foarte sus ! :) Sa sti si tu ca punctele nu spun prea multe... Putine puncte pot ascunde adevarate surprize ! :)
 

DeletedUser

Revenind la subiect printre toate spamurile:D..se pot declara cei mai buni jucatori,in momentul de fata dupa ce au facut pe celelalte lumi,pt ca la inceput poti tu sa ai sat de 5000 pcte si restul playerilor de 2000 degeaba daca aparare nu exista..asa ca imi spun si eu favoritul

Boggy-arsenal1990 e preferatul meu,probabil sunt subiectiv,dar baiatul chiar joaca bine:rolleyes:,eu l-am adus pe triburile dar m-a intrecut cu mult:tactica,comunicare,activitate,spamare :rolleyes: mereu in top 20..Cel mai bun jucator n-o sa fie niciodata pe primul loc,cine e acolo are multe innobilari(ups,na ca si eu sunt pe acolo:D) pt ca lupta,pierde trupe,nu are resurse de nobili :D,ataca,se apara,ajuta colegi(in real life sau in joc).

Numai bine si nu uitati...Lumea vorbeste :rolleyes:
 

DeletedUser13834

eu unul ma asteptam ca iurka sa domine lumea.

va aratati mintile luminate :)

daca o sa fie vorba de dominat, o sa domine cel putin peste vreo 2 luni si nici atunci macar.

sunt zeci de forumuri facute. nu vad ce rost are asta. daca stai 2 ore fara sa construiesti ceva scazi cateva sute de pozitii
 

DeletedUser19185

Eu il votez pe jack511.A fost cel mai bun jucator de pe lumea 7,a castigat razboaie marete cu tribul lui si asa va face si pe lumea 11. :eek:
 

DeletedUser

Love ce rau esti.. :)) ... cel mai bun jucator?! hmmm...ma propun pe mine! :))
 

DeletedUser

deocamdata cel mai bun jucator de pe 11 e maggini6, sunt sitter la el si va spun ca are ferma la nivel 16 plina, topoare + 500, usoara +200, aparare nu mai zi,se mai mandreste cineva cu asa ceva?
 

DeletedUser11867

eu sunt cel mai bun jucator(am postat mai mult ca am vazut ca prietenul meu jack511 a postat aici unde cred ca doar jucatorii cu ceva mai multa experienta decat el pot posta aici...pacat ca e departe de mine:D)
 

DeletedUser

Cel mai bun si experimentat jucator(are peste 800 de puncte) :

Agresor: *n0ob*
Sat: »001| noob ! (638|603) K66

Număr: 0 0 0 0 x 0 0 0 0 0 0 0
Pierderi: 0 0 0 0 x 0 0 0 0 0 0 0

Religie: Unităţile au fost credincioase

Apărător: Giogio
Sat: Shaved Pussy (632|615) K66

Număr: 60 30 2 0 34 1 0 0 0 0 0 0
Pierderi: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 

DeletedUser

Se pare ca nu ne mai intelegem si ar fi cazul sa va reamintesc de o regula:

2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil in cazul posturilor foarte scurte si fara relevanta.

 

DeletedUser

as zice k katanita e cel mai bun jucator.imi e prieten bun si a jucat pe toate lumile de la 5 incoace......se vede nu?

______________________________________________
doommovielogo080705.jpg
 

DeletedUser8715

as zice k katanita e cel mai bun jucator.imi e prieten bun si a jucat pe toate lumile de la 5 incoace......se vede nu?

______________________________________________



Puncte: 1.568
Rang: 3
Inamici învinşi: 196 (3716.)

De departe cel mai bun:rolleyes:
 

DeletedUser4533

poate are omu doar sate de barbari pe langa el :D
pun pariu ca fieraria si hq conduc majoritar la el in sat
 

DeletedUser6843

Helldrake
Senior Member

Helldrake's Avatar

Adaugă data: 30.01.2008

Necitit #17 Astăzi, 22:04:31 Sus
ma scuzati ca ma bag, dar mie mi-au disparut 500 topoare, unde imi sunt??
a mai patit cineva?

ti`au aparut?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus