Cei mai buni jucatori de pe L11

  • Autor subiect Lewis Nixon
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser4533

da, mi-au disparut toate trupele (
sunt nub nu stiu ce sa ma fac,, plss helpppppppp qqqqq !! :(((

p.s post editat deoarece strantelu cauta sa primesc ban pe forum.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6843

Helldrake vorbeste te rog frumos nu fa spam :D
Stiu ca nu poti fi civilizat,asa e felul tau.
Nu ai cultura,eu sunt foarte civilizat,fi si tu
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4533

bravo vanatorule, se pare ca esti un adevarat copil ciudos.
sa te bucuri foarte mult si sa te duci sa spui la toata lumea ca am luat ban pe forum pentru ca esti tu foarte destept.

ti-ai editat si posturile ca sa pari mai civilizat.

ne vedem dupa vacanta

p.s 2 post din nou editat, imi cer scuze
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

stranutelu si tu esti foarte OFFTOPIC ...parca si pentru asa ceva se dadea warn/ban

on topic:ISN si Helldrake printre cei mai buni de pe l11
 

DeletedUser6843

stranutelu si tu esti foarte OFFTOPIC ...parca si pentru asa ceva se dadea warn/ban

on topic:ISN si Helldrake printre cei mai buni de pe l11

Am fost off-topic pentru ca mi-a insultat inteligenta :(.
Eu vorbeam de joc,daca s-a intamplat ceva.
In fine.


on topic:Succes la joc la toata lumea :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

terminati ma odata cu cel mai bun / cel mai prost
Cel mai bun nu se stie care va fi niciodata pe o lumea la inceput si nu exista cel mai bun jucator , daca aici nu stiti sa jucati deloc ce sa mai zic dac intrati si voi la nemti pe serverul international , voi decat intrati pe forumul asta si il umpleti cu comentari aberante .
Voi nu vedeti ca nici unu din marii jucatorii de pe serverela noastre cand intra aici posteaza ce trebuie postat nu ca voi niste spameri , intrati si deschideti 15 mii de topicuri cu harti / cel mai bun jucator / cel mai bun trib / cel mai tare .... triburile astea mananca foarte mult timp si de aceea uni jucatorii f buni s`au lasat sau daca intra pe o lumea noua nu joaca la potentialul lui deoarece stie si el ce poate :)
Terminati odata cu prostiile astea si mai fiti si voi realisti;)
 

DeletedUser

terminati ma odata cu cel mai bun / cel mai prost
Cel mai bun nu se stie care va fi niciodata pe o lumea la inceput si nu exista cel mai bun jucator , daca aici nu stiti sa jucati deloc ce sa mai zic dac intrati si voi la nemti pe serverul international , voi decat intrati pe forumul asta si il umpleti cu comentari aberante .
Voi nu vedeti ca nici unu din marii jucatorii de pe serverela noastre cand intra aici posteaza ce trebuie postat nu ca voi niste spameri , intrati si deschideti 15 mii de topicuri cu harti / cel mai bun jucator / cel mai bun trib / cel mai tare .... triburile astea mananca foarte mult timp si de aceea uni jucatorii f buni s`au lasat sau daca intra pe o lumea noua nu joaca la potentialul lui deoarece stie si el ce poate :)
Terminati odata cu prostiile astea si mai fiti si voi realisti;)


Asta încerc și eu să explic !

Cel mai bun jucător NU există și NU va exista .În ultimele 2 săpt. am urmărit forumul Non-Stop , și mi-am făcut păreri personale către diferiți jucători , care mi se păreau buni , iar puțin urmărind forumul , postările lor , mi-am dat seama că sunt buni în ' Discuții [Senior Member] , dar în general nu au nici o treabă cu triburile !
Cel care vorbește despre cel mai bun Trib , cel mai bun lider , cel mai bun jucător , ăla nu este altceva decât 101% NOOB
 

DeletedUser7711

Sustin si eu ideea lui Warzone . Nu exista "cel mai bun jucator" , putem spune ca exista jucatori buni dar niciodata nu ne vom da seama cine e mai bun , nu la acest nivel al jocului . Fiecare are sansa sa pe o lume , asta nu ar insemna ca daca vine aspirator de exemplu pe l11 ar domina din nou . Poate sa fie inobiliat de un noob ... prea multe criterii trebuie luate in valoare .
 

DeletedUser

Deci dupa ce, in sfarsit, ati ajuns la concluzia ca nu exista cel mai bun jucator cred ca tema devine inutila.
Deci domnu' moderator va rugam inchideti!
 

DeletedUser

Deci cel mai bun jucător clar că nu există !Ar însemna cel mai bun Defenser , Ofenser , Un timp enorm oferit jocului , etc !
Deasemenea nici după 3 ani de joc , nu se observă cel mai bun jucător !După 1-2 ani de joc , în TOP20 nu ai ce căuta fără înnobilări înterne !Orice jucător de pe .ro , de pe orice lume , din top20 are mai mult de 3 înnobilări interne ! [vorbim de la intrarea pe aceea lume , după o perioadă de timp]

Deasemea cel mai bun trib !
Cel mai bun trib doar după 3-4 ani se vede .Am observat pe Lumea3 cum LR , un trib Top5 a fuzionat cu Die. !Mulți spuneau că LR este unu din cele mai bune triburi , dar uite că au ajuns la o înțelegere cu Die. de a fuziona .LR a avut vreo 2-3 jucători în Top20 , deci era un trib bunicel !

Top 20
Deasemea să vorbești despre Top20 mi se pare iar o prostie , niciodată nu știi ce se întâmplă .Sunt multe exemple , dar acuma îmi vine în cap 2 :
MoD - L7 , toată lumea spunea că este cel mai bun trib , că va domina lumea până la sfârșit , vorbind serios chiar au avut performanțe , au scos 3 triburi mari [Mda , Burn , M.T] , era clar că ei vor domina !Dar uite , după aprox. 2 luni de joc după scoaterea celor din M.T , s-a dizolvat tribul , iar de atuncea Topul este 'haotic' !Cine credea că ~TDL~[Reborn] va ajunge vreodată pe 1 ?Mulți jucători mari le plecase în ~FR~ și multe altele .Cine credea că Diablo va rămâne în Top , chiar locul 1-2 , după începerea acelui război ?Cine credea că ~TFO~ va rămâne în Top după aceea ceartă urâtă , o cădere liberă în Top20 , dar uite că acuma se mențin .
Să vorbim și de Lumea3 , unde Scitii au avut o dif de peste 120-130mil. [acuma 1-2 luni] puncte în fața celor din Die. , iar astăzi sunt diferențe de 15-20mil !


Cel mai bun lider
Cel mai bun lider deasemenea nu cred că există !Mulți spun că este Martzian , dar nu cred că vi se pare normal ca lider de trib să ceri ca membri tribului să dea Ștergere Cont pentru o zisă 'nedreptate' ...Da , cu acest gest au dat dovadă de un trib adevărat , dar Martzian de un lider slab !
 

DeletedUser2368

Cel care vorbește despre cel mai bun Trib , cel mai bun lider , cel mai bun jucător , ăla nu este altceva decât 101% NOOB
Felicitari... In sfarsit ai recunoscut ca esti 101% NOOB !

Acum revenind la ideea topicul, de la care Warzone a deviat (nu depanam amintiri acum), cel mai bun jucator este mereu cel de pe primul loc... Atata timp cat exista un clasament si un punctaj, primul loc castiga => Cel mai bun !

O vorba spune asa: "Nu conteaza daca castigi cu un cm sau cu un km, Victoria este victorie"... Peste un timp nu o sa mai dezbata nimeni ce se intampla acum in clasament si doar o sa vada niste cifre, niste statistici si o sa zica: "Atunci X-ulescu era pe primu loc, era cel mai bun!"
 

DeletedUser

Felicitari... In sfarsit ai recunoscut ca esti 101% NOOB !

Acum revenind la ideea topicul, de la care Warzone a deviat (nu depanam amintiri acum), cel mai bun jucator este mereu cel de pe primul loc... Atata timp cat exista un clasament si un punctaj, primul loc castiga => Cel mai bun !

O vorba spune asa: "Nu conteaza daca castigi cu un cm sau cu un km, Victoria este victorie"... Peste un timp nu o sa mai dezbata nimeni ce se intampla acum in clasament si doar o sa vada niste cifre, niste statistici si o sa zica: "Atunci X-ulescu era pe primu loc, era cel mai bun!"


Cum vrei să-ți zic , xthunderx , mirificu sau igodalex ?
Bravo , ai dovedit că ești cel mai bun !Bravo , felicitări !
Cel care este pe locul 1 nu este cel mai bun jucător , dacă ai gândii umpic !Sunt jucători care sunt foarte buni în ofensivă , iar alții în defensivă , alții sunt buni la înnobilări interne .Nu există jucătorul care să fie cel mai bun la acest 3 chestiuni !Locul 1 nu dă dovadă că ești cel mai bun jucător din câteva motive simple:
Sunt întemeiătorul tribului ' Gâștele ' tot în jurul meu este albastru !Hmmm...Mă gândesc să fac 5-7 înnobilări interne și iute IO VASILE este pe primu loc .Ți se pare normal ?Înseamnă că eu sunt cel mai bun jucător ?

Gândește și tu umpic înainte de a posta !
 

DeletedUser2368

Sa incep cu inceputul... Arunci vorbe in vant fara nici o dovada... Nu sunt nici Mirificu nici igodalex... Iar numele meu in joc nu e important (cine ma cunoaste stie si atat)...

Corect... Practic locul 1 nu este cel mai bun, iar cel mai bun nu exista din acest pucnt de vedere, dar in orice competitie locul 1 este castigator... Automat este considerat cel mai bun, chiar daca a avut noroc sau a fost pomanagiu (ex pe triburile)...

Eu am vorbit din punct de vedere teoretic si repet: peste un timp pe nimeni nu-l va mai interesa cum Jucatorul XYZ a avut 100 de sate si a fost pe primul loc... Va conta ca in statisticile lui va scrie: Cea mai buna clasare: 1 ! Si este considerat cel mai bun jucator la acel moment !

P.S.
Sper ca acum am vorbit si pe inteles tau si ai priceput si tu... Sper ca data viitoare sa numai arunci vorbe inutile !
 

DeletedUser

Sa incep cu inceputul... Arunci vorbe in vant fara nici o dovada... Nu sunt nici Mirificu nici igodalex... Iar numele meu in joc nu e important (cine ma cunoaste stie si atat)...

Corect... Practic locul 1 nu este cel mai bun, iar cel mai bun nu exista din acest pucnt de vedere, dar in orice competitie locul 1 este castigator... Automat este considerat cel mai bun, chiar daca a avut noroc sau a fost pomanagiu (ex pe triburile)...

Eu am vorbit din punct de vedere teoretic si repet: peste un timp pe nimeni nu-l va mai interesa cum Jucatorul XYZ a avut 100 de sate si a fost pe primul loc... Va conta ca in statisticile lui va scrie: Cea mai buna clasare: 1 ! Si este considerat cel mai bun jucator la acel moment !

P.S.
Sper ca acum am vorbit si pe inteles tau si ai priceput si tu... Sper ca data viitoare sa numai arunci vorbe inutile !


Hai să fim serioși , nu mă întere cu ce cont joci acuma , dar știu 101% că ești pe aceste 3 conturi !

Mai făcut noob pentru că am spus că nu există cel mai bun jucător , și acuma vi cu prextextul ; 'Nu mă refeream la triburile
Să-ți zic nu am 12 ani , nu joc de ieri de azi acest joc .

Vorbe inutile am aruncat ?Care vorbe , că ești pe 3 conturi ?Dacă chiar așa este , nu mai fă public aceste afirmații , că joci pe 3 conturi ! @'M-ai atacat , te-am atacat' , dar cu adevăruri !


Aaa , ești IseeNoobs ! Nu te ascunde ...Postează cu adevăratul cont , nu cu acesta :(


Altceva ?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2368

Sunt anumite probleme cu contul adevarat (defapt asta e contul adevarat cu care joc si care este primul meu cont) de aceea nu mi-am dat numele ! ;)

Te-am facut noob pentru ceea ce ai zis ca oricine vorbeste de "Cel mai bun jcuator" este 101% NOOB... Tu tocmai asta faci vorbesti despre acest lucru ! :) Sper ca ai inteles "maretze" !

P.S.
Inainte sa faci afirmatii aiurea, mai cerceteaza sa afli adevarul !
 

DeletedUser

Sunt anumite probleme cu contul adevarat (defapt asta e contul adevarat cu care joc si care este primul meu cont) de aceea nu mi-am dat numele ! ;)

Te-am facut noob pentru ceea ce ai zis ca oricine vorbeste de "Cel mai bun jcuator" este 101% NOOB... Tu tocmai asta faci vorbesti despre acest lucru ! :) Sper ca ai inteles "maretze" !

P.S.
Inainte sa faci afirmatii aiurea, mai cerceteaza sa afli adevarul !

M-ai înțeles greșit !Am spus cine vorbește despre cel mai bun jucător este Noob .Da îmi asum afirmația !
Eu nu am vorbit despre cel mai bun jucător , ci eu spuneam că NU există cel mai bun jucător .Mai degrabă cred că tu ai aruncat vorbe care nu le-ai gândit înainte de a le scrie aicea , gen : 'Există cel mai bun jucător ' , iar în al2-lea post al tău ai spus că nu te refereai la triburile !Dar la ce te poți referii când scri pe Forumul Triburile ?
Așa că hai să termin discuția...[Desigur dacă dorești continuăm :rolleyes:]
 

DeletedUser8715

Confundati forumul extern cu OTV:D
In general, cel mai bun jucator este cel care are raportul sate proprii/sate innobilate intern cat mai mare.
Innobilarile interne fac parte din joc, insa de aici se disting doua tipuri de jucatori: cei care le folosesc pentru a innobila "pe bune" si cei care asteapta sa se iviseasca alta ocazie.
Pe l11 nici nu se poate pune problema de a vorbi de "cel mai bun jucator", atat timp ca nu exista nici macar un nobil pe server.

Nu cred ca veti continua, ca vine monsieur xblaandy si va trimite in Tahiti:).
 

DeletedUser

"In Tahiti" nu stiu daca o sa-i trimit dar in vacanta sigur am sa-i trimit pe toti cei care au ca si pasiune principala SPAMUL. Asa ca va sfatuiesc sa incercati sa reveniti pe calea cea buna adica On Topic.
 

DeletedUser

"In Tahiti" nu stiu daca o sa-i trimit dar in vacanta sigur am sa-i trimit pe toti cei care au ca si pasiune principala SPAMUL. Asa ca va sfatuiesc sa incercati sa reveniti pe calea cea buna adica On Topic.

Vreau în Ibitza :mad: !

On-Topic - Cel mai bun jucător nu există [ vorbim și on topic :eek: ]
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus