Cei mai buni jucatori de pe L11

  • Autor subiect Lewis Nixon
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser2368

Tu sti sa citesti? Am spus clar... Practic aproape niciodata primul loc nu reprezinta cel mai bun jucator, dar teoretic pe Triburile ca in orice "competitie" castiga locul 1 si este considerat cel mai bun !

Sper ca in sfarsit intelegi si tu cuvintele mele... Daca nu asta e... Eu trebuie sa-mi termin farmu nu am timp de povesti !
 

DeletedUser

Felicitari... In sfarsit ai recunoscut ca esti 101% NOOB !

Acum revenind la ideea topicul, de la care Warzone a deviat (nu depanam amintiri acum), cel mai bun jucator este mereu cel de pe primul loc... Atata timp cat exista un clasament si un punctaj, primul loc castiga => Cel mai bun !

O vorba spune asa: "Nu conteaza daca castigi cu un cm sau cu un km, Victoria este victorie"... Peste un timp nu o sa mai dezbata nimeni ce se intampla acum in clasament si doar o sa vada niste cifre, niste statistici si o sa zica: "Atunci X-ulescu era pe primu loc, era cel mai bun!"


Hai lasă-mă că deja mă stresezi .Uitete ce ai scris , și îmi spui că nu te refereai la triburile !
Fi serios ...
 

DeletedUser

Warzone. lasa-i, nu are rost sa intri in polemici cu ei.
Fiecare plajer e bun in felul lui sau asa spera.
On topic, nu exista cel mai bun jucator, ci doar jucatori.
 

DeletedUser

=)))) am jucat cu el in trib.... chiar daca tu zici ca` nu stiu... atunci asa e cum zici tu....
 

DeletedUser

Inca o data cer unui moderator sa inchida acest topic deoarece aici, de fapt, nu se gasesc decat certuri copilaresti.
 

DeletedUser

nu conteaza.. intreabal daca ma cunoaste... atat stiu ca` ai zis... ca' trebuie sa ma documentez ca' sa il cunosc...
 

DeletedUser

asa e .. din pacate unii sunt inconstienti de propriile vorbe . Black-zeus .. ne vedem pe harta @ l 13. o s-ati dau un mesaj unde intru cu ISN
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus