Cei mai buni , L5.

DeletedUser3919

Deci nu cred ca daca joci pe Tw sau prin alte tari te face mult mai bun ca cei de aici ... si speed poate nu toti nu au viata sociala ca sa poata sa stea pe speed... in fine eu zic in felu urmator . cine e in top10, cine e pe primu loc ... e cel mai bun jucator .. ca la fotbal nu neaparat cine joaca mai frumos si mai bine castiga .. la fotbal se joaca pe goluri aici pe sate asa ca.
si da sunt noob bravo mie .. daca ajung in top10 sau pe primu loc te voi contrazice dar in momentu de faza nu am cum sa te contrazic eu daca alti o pot face eu nu..
"A fost mai bun in seara asta" nu iti suna cunoscut?
Asta este un joc de echipa... nu este suficient sa fii bun jucator ci trebuie sa fii si un bun coleg de trib.

Toate satele din trib apartin tribului si trebuie sa lupti pentru un sat aflat in grija unui coleg la fel cum lupti pentru un sat aflat in grija ta.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

"A fost mai bun in seara asta" nu iti suna cunoscut?
Asta este un joc de echipa... nu este suficient sa fii bun jucator ci trebuie sa fii si un bun coleg de trib.

Toate satele din trib apartin tribului si trebuie sa lupti pentru un sat aflat in grija unui coleg la fel cum lupti pentru un sat aflat in grija ta.

depinde cum privesti ... daca te uiti doar la un razboi da acolo e altceva da e ** cel mai bun din l5 e david ca e pe primu loc .. nu conteaza cum a ajuns acolo waroom trib de locu 2 se lauda ca i-au luat 2 sate .. si alea luate de fosti colegi alu david plecati din fk eu nu zic ca e bun... dar nah sta acolo inseamna ca se descurca ...

si ca zici ca e joc de echipa... in orice echipa exista vedeta... jucatorul care da personalitate echipei ..
 

DeletedUser

Lasa ca zic eu... Prietenul tau uzzy cu care obisnuiai sa trimiti trupe din sitter in k0, ti-a facut si tie aceeasi chestie... hop hop. Hotul a ajuns furat.

Eu nu am facut asa ceva si din cate stiu eu nici uzzy,insa as dori sa aflu si eu ceva,daca uzzy a facut asta cum de el nu mia luat niciun sat?
 

DeletedUser6843

Daca este vorba de lideri,fara doar si poate Atheon-NOI

Daca este vorba de trib NOI

Daca este vorba de conducatori:tarnava,mihai051977,ShoboLingoZauR
helloman,Ralph The Great,realonly,all4u,miracs,danucux,Darkz00R,
gygypytok,Somo,danutza84,Okyl@h,powerpeace
crisssprintesarazboinica


Daca este vorba de membrii:fara sa exagerez-top 100 trib NOI,sunt ei cam individualisti,dar cand ataca ramai fara sat si mai sunt cateva enclave peste care este foarte greu de trecut,ar fi o lista prea lunga,dar o sa vedeti randamentul pe harta :) si mai observati pe forum pe rko.d(daca eram de varsta lui,dadeam de 2 ori stergere cont)

Membrilor din alt trib carora le port un respect deosebit :)

Mitel68,Setzel,KinGFlex(omul caruia ii place sa ma streseze psihic),Brad1,VORAX
Alexutzu29,Toxxik,michelle2007,model2

Ordinea este asa cum mi-a venit in cap,cum eu nu prea gandesc sunt sigur doar de un singur lucru,nu am omis pe nimeni :p
 

DeletedUser

Traiasca sefu`:))
Mersi de compliment..eu o iau ca pe un compliment..:)
Oricum..pentru prima mea lume , eu zic ca ma descurc onorabil , sunt destule persoane care pot confirma asta..;)
Stergere cont..eu? No way..nu pe lumea asta..;))
 

DeletedUser6843

Nu gygypytok tocmai am pierdut ceva sate si probabil o sa mai pierd si nu vreau sa se creada ca am avut sitter,da..eu le-am pierdut ;),am lipsit o perioada ,iar sitterul meu a avut grija ca tribul NOI sa ramâna si sa isi mentina randamentul.
 

DeletedUser

nu fi suparat DANE ,da-le incolo de sate,mai sunt;)prietenii is mai importanti;)
 

DeletedUser

Traiasca sefu`:))
Mersi de compliment..eu o iau ca pe un compliment..:)
Oricum..pentru prima mea lume , eu zic ca ma descurc onorabil , sunt destule persoane care pot confirma asta..;)
Stergere cont..eu? No way..nu pe lumea asta..;))

:) Pai si la mine e prima lume, e o diferenta intre noi:D
 

DeletedUser

E si o diferenta de situatie..diferenta de K..oricum..felicitarile mele pentru ce faci in NOI!
 

DeletedUser

Multumim Dane. Ne straduim cat putem si sper ca o sa reusim o data si o data sa schimbam parerea multora despre NOI
 

DeletedUser

Eu astept cu nerabdare marile razboaie....deocamdata nu e nici un razboi mare pe l5.... adika intre 2 triburi tari....
 

DeletedUser

Sincer sa fiu cu dezamagire o spun nu e nici un razboi mare....

Noi luam sate de la LOD, ei inobileaza intern pe partea cealalta... e chiar penibil.
 

DeletedUser

Cel mai mare razboi a fost intre M.T. si O.S.
Spun a fost pentru ca acum mai este doar un timp foarte scurt pana se duce de tot o.s. :) cred ca pana la pacea de craciun sunt dusi sau ala ar putea fi momentu refacerii :D ..celor care au mai ramas in trib .:)
 
Sus