Cei mai buni , L5.

DeletedUser

Da macar KingFlex are un rank acceptabil ca atacator fata de tine care la 2 milioane de puncte ai :

619 aikon 3,16 Mio.

Deci mai bine ascunde-te ;) .

tu cu cine te certi ??? :confused::confused: daca ai vedea ca eu sunt de mult intro zona in care nu am nici un razboi nu ai mai ** el are razboi cu NOI de mult timp .. asa ca HF
 

DeletedUser12312

si i-am mai crescut NOI ranku' lui KingFlex ca aparator..:) parerea mea..cel mai bun si dedicat jucator e Pitzak
 

DeletedUser6558

Nu exista cel mai bun jucator, pentru ca cel mai bun jucator nu poate sa-l bata pe cel mai slab jucator, daca acesta din urma are sprijinul tribului, si primul nu il are. Parerea mea.
 

DeletedUser

sall

am cititi si eu pe aici faza cu topul...parerea mea e discutabil totul pt ca tribul il face pe jucator mare si nu invers...iar jucatori mari vin si trec triburile raman tot timpul ;):p si ca triburi cred ca E~W este cel mai puternic trib de pe L5 si in el sunt numai jucatori cu experienta....asta e parerea mea un jucator anonim :p
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Nu cred ca se poate vorbi despre cel mai bun jucator cand aici este un joc de echipa si accentul nu se pune pe individ. Nimeni nu s-a evidentiat fara ajutorul colegilor de echipa. Parerea mea ca este irelevant si foarte subiectiv atat juriul cat si concurentii.
 

DeletedUser

Nu cred ca se poate vorbi despre cel mai bun jucator cand aici este un joc de echipa si accentul nu se pune pe individ. Nimeni nu s-a evidentiat fara ajutorul colegilor de echipa. Parerea mea ca este irelevant si foarte subiectiv atat juriul cat si concurentii.

clar; bine punctat
 

DeletedUser

cred ca mai bine mergea un top al Liderilor decat al celor mai buni jucatori :p...pt ca ei conduc un trib si nu e o treaba asa usoara sa tii aproape de tine multi jucatori mari ;)
 

DeletedUser

salutari my friend:D
poi nu un jucator foarte bun este si lider? ma refer ca nu poti fi implicat in aceasta categorie, de cel mai bun jucator daca nu esti lider al vreunui trib...ca pana la urma, capacitatea de a controla un anumit grup reflecta calitatile tale;
 

DeletedUser

Stiu ca joaca, pe alte lumi, iar pe L5 cu alt nume! Eu ma refeream la numele House-Max!

prietene.... nu mai face atata caz pe forum....cei mai buni jucatori se afla in T.T. cel putin din cati am avut onoarea sa cunosc:

rainn21,
tomiuli,
deghede,
criss2007...
wanted: henry tudor si cu kingflex, aliat, etc
waroom: donotdisturb....
si sunt mult mai multi....dar nu am jucat impotriva tuturor...
sa nu uitam de RAZIM.... stiu, am incalcat regulile....dar mi-a trecut :">....


craciun fericit
 

DeletedUser

Sunt foarte multi jucatori buni..fiecare are calitatile lui..este destul de dificil sa`l stabileste pe cel mai bun..
Poti stabili insa cel mai bun atacator/aparator
Cel mai bun strateg , cel mai bun conducator , cel mai oportunist..etc etc..:)
 

DeletedUser

aparator....nu sunt de acord cu asta....e problema...cand te aperi, nu o faci singur... te apara 20 de oameni, deci nu e relevant...cum a fost cu neo 30...daca stii....


atacator? statisticile spun totul....


aspirator de sate? multi...cred ca david, rainn si cu mushn1
 

DeletedUser

Aparator..eu zic ca se poate..uite..sa`ti dau un exemplu : furgoneta
Nu poti spune ca se apara cu 20 de oameni..e singur/a

Atacator-aici tine de experienta fiecaruia..nemesys3000 de exemplu a fost intotdeauna in top 10

Aspirator de sate-Hmmm...aici ramane de vazut..in fiecare trib sunt o gramada
Oricum..nu cunosti situatia cu mushn1..mie imi este vecin..si am urmarit evolutia lui intr`o anumita perioada..nu este un ``aspirator de sate``..mai degraba un mare oportunist , si un player foarte bun
 

DeletedUser

nu cunosc unele situatii...dar e greu sa omori cum a omorat furgoneta.... sincer...parca prea mult si prea repede....... nu cunosc, deci nu ma bag...mai bine evit 10 atacuri si ma apar la unul si refac zidul decat sa ma apar la 11 atacuri...parerea mea.... felicitari furgonetei daca a reusit sa faca asa ceva singur.....
 
Sus