Cei mai cei...

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser40858

Radule:) si eu ti-am spus ca nu esti tu de vina de ce paranoia ii loveste pe jucatori:) a dat delete de frica... deci a fost o dezamagire:)
 

DeletedUser

si ca sa fi si on-topic :D

Cei mai buni jucatori : bogdan9 , tiany , zgubea // istoria luata de pe twstats + activitatea zilnica + implicarea
cei mai buni aparatori : maram , trfik , tiany // am avut placerea sa ma confrunt direct pe harta cu ei .e greu sa le iei sate chiar daca ataci organizat.
cei mai buni atacatori : nu m-a convins nimeni pana acum ca stie sa atace de nota 10. // nu am vazut pe nimeni sa stea sa dea atacuri la secunda, sau sa se duca cu sprijin la secunda dupa nobili .
cei mai populari jucatori : hurhui , the real cristocea // hurhui e cunoscut atat in woc + deo cat si in inq datorita circularelor pe care le da . iar cristicea este in conducerea inq si popular din ce se pare in woc si deo datorita publicitatii gratuite pe care i-o faceti
cei mai nepopulari jucatori : hurhui in inq , the real cristocea in woc :p // ambii jucatori sunt blamati ( poate chiar injurati ) de adversari
cei mai buni organizatori : forbidden angel , bogdan9 // succesul Woc si Deo isi spun cuvantul
cei mai buni innobilatori intern : sunt prea multi :)
cei mai cei de pe L23 : o singura nominalizare : raduturcu2410 :))
//LE
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser40858

si ca sa fi si on-topic :D

Cei mai buni jucatori : bogdan9 , tiany , zgubea
cei mai buni aparatori : maram , trfik , tiany
cei mai buni atacatori : nu m-a convins nimeni pana acum ca stie sa atace de nota 10.
cei mai populari jucatori : hurhui , the real cristocea
cei mai nepopulari jucatori : hurhui in inq , the real cristocea in woc :p
cei mai buni organizatori : forbidden angel , bogdan9
cei mai buni innobilatori intern : sunt prea multi :)
cei mai cei de pe L23 : o singura nominalizare : raduturcu2410 :))

sunt de acord cu tine la aproape toate nominalizarile, dar nu uita ca trebuie sa si justifici. de exemplu, de ce cristocea e cel mai popular jucator? :) ca tu esti cel mai cel.... catapultat de pe L23, nu am nicio indoiala, deci nu mai tre justificat:))))
 

DeletedUser16966

Radule da modest mai esti mai.... La capitolul injuraturi primite nu ma intrece nimeni :))))) si nici macar nu le-am reclamat pe toate ( doar pe cele cere erau adresate persoanelor care nu joaca triburile ) eu cred ca tu esti mai popular decat cristocea daca stam sa analizam din punctul de vedere WoC+DEO, tinand cont ca tu ai si o rubrica dedicata la noi pe forum si ai avut chiar posibilitatea sa "dai autografe" in acel topic.


PS: era sa uit, LA MULTI ANI!
 

DeletedUser40858

Cel mai disciplinat - kitepow sau lukifer :) e jucatorul pe care te poti baza in orice situatie, care isi urmeaza colegii si liderii si, mai ales, nu face prostii de niciun fel in joc. Loial si de incredere pentru colegi si trib, nu deranjeaza pe nimeni decat daca este calcat pe coada... si atunci e raaaaaaaaaau de numa. :)) Daca ii esti prieten, indiferent in ce trib esti, nu te ataca, nici macar de pe sitter si il enerveaza jucatorii care se folosesc de sittere sa isi atace prietenii. E perfect:) pentru ca e my godfather. si pentru ca datorita lui am ramas pe harta:)
 

DeletedUser

La cel mai "guraliv" personaj de pe joc, din cei cunoscuti, nominalizez pe DarthAnahita:)))...sa te fereasca Dumnezeu sa isi dea drumul al povestit....nu mai scapi de ea toata ziua!:)
 

DeletedUser40858

La cel mai "guraliv" personaj de pe joc, din cei cunoscuti, nominalizez pe DarthAnahita:)))...sa te fereasca Dumnezeu sa isi dea drumul al povestit....nu mai scapi de ea toata ziua!:)

mitzaaaaaa!!!!! iei bataieeeeee!:)))) bine-bine, vezi ca te dezmostenesc si nu te mai recunosc de fiu:pPP
 

DeletedUser

Radule da modest mai esti mai.... eu cred ca tu esti mai popular decat cristocea daca stam sa analizam din punctul de vedere WoC+DEO, tinand cont ca tu ai si o rubrica dedicata la noi pe forum si ai avut chiar posibilitatea sa "dai autografe" in acel topic.
nu sunt modest deloc .sunt si popular , si jucator bun , si aparator , si organizator , ce sa mai , cel mai cel :rolleyes: de asta m-am si nominalizat la rubrica cei mai cei :D
 

DeletedUser39673

cei mai buni atacatori : nu m-a convins nimeni pana acum ca stie sa atace de nota 10. // nu am vazut pe nimeni sa stea sa dea atacuri la secunda, sau sa se duca cu sprijin la secunda dupa nobili .

daca nu ai trait tu nu insemna ca nu exista:rolleyes::rolleyes:
 

DeletedUser

cu siguranta sunt , dar pentru ca nu i-am intalnit nu avea rost sa merg pe ghicite sau sa nominalizez din auzite ...in general cei din top ODA sunt atacatori bunicei , si dintre ei e posibil sa fie si cel mai bun de pe l23 :rolleyes:
 

DeletedUser2821

Radu/Percapaul, la nivelul asta nu sta nimeni sa dea 100 de full-uri de atac intr-o secunda, nici macar intr-un interval 10sec/1 minut, pentru ca e prea obositor ( pierzi mult timp ), sincronizezi doar nobilii cu ultimul atac de pe un sat si bagi sprijinul la secunda dupa ( si aici daca ai timp, eu de exemplu pe lumea asta nu prea am facut asta - la inceput din lene si acuma din lipsa de timp ). Chestiile astea le practici cand ataci cu 10 full-uri de atac... si e important fiecare din ele.
 

DeletedUser

Radu/Percapaul, la nivelul asta nu sta nimeni sa dea 100 de full-uri de atac intr-o secunda, nici macar intr-un interval 10sec/1 minut, pentru ca e prea obositor ( pierzi mult timp ), sincronizezi doar nobilii cu ultimul atac de pe un sat si bagi sprijinul la secunda dupa ( si aici daca ai timp, eu de exemplu pe lumea asta nu prea am facut asta - la inceput din lene si acuma din lipsa de timp ). Chestiile astea le practici cand ataci cu 10 full-uri de atac... si e important fiecare din ele.

in plus la nivelul asta nu e rentabil
eu am renuntat la sincronizare dupa ce la un organizat am trimis vreo 100 de fulluri in 2 secunde si am fost dezamagit ca si-a scos toate trupele din sate
norocul lui ca nu eram aproape cu nobilii
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus