Cei mai cei...

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser40858

aaa,a tunci e simplu, parca i se spune Manuela:) Eu speram sa fie, totusi, Veronica... sau macar Ileana:)
 

ricautza

member
Scor reacție
10
sa nominalizez si eu:)
cel mai bun organizator de atacuri: tiany (dedica mult timp tribului si se vede asta prin faptul ca a ramas in urma la sate cucerite), auluu si acum ceva timp m-as fi bagat si pe mine dar m-am lenevit rau (ma molipsesc de la michelle):))
cel mai bun conducator: aici pot pune toata conducerea woc, fiecare a contribuit la ce este acum woc in anumite perioade
cel mai popular: **** dar imi plac circularele lui hurhui:D
cel mai bun aparator: nu am intalnit inca pe l23 pe cineva care sa puna mari probleme cand era atacat. poate bataushul fiind siter la best of yad.
cel mai bun atacator: willwallace, percapaul, auluu
 

DeletedUser40858

Cel mai tare hold-up... ii apartine lui Willwallace. PE vremea cand Bataushul recruta jucatori in granitza, intr-o noapte, Willwallace a acceptat invitatia in Mason6 pe un sitter, s-a destrabalat pe forum cat a vrut el, apoi a plecat. Nu inainte de a lasa un mesaj inofensiv pe forum, astfel incat sa stiu ca a fost acolo. Normal, dimineatza, cand am vazut postarea, mi-au facut ochii ca in desenele animate :)))) Dar a fost funny, ca si cum fusese Zorro pe acolo:)

Haideti mai ca aveti si voi povestioare cu cei mai cei:))))
 

DeletedUser

mai am o categorie - supravietuitorul - iar aici il nominalizez pe satul mic - era intemeietor in mason6 si a fost bagat la interne de muchi se intoarce si bric. cu putin ajutor - bataushul avea chestia aia ca rupe masonul daca jucatorii lui sunt amenintati de oricine, chiar si de colegi - a reusit sa treaca de hopul asta. si a mai supravietuit singurului atac organizat de Woc pe mason6 practic, nu numai ca nu a pierdut niciun sat, dar in timp ce avea atac organizat pe el, a suflat un sat- doua de la auluu si asta fara cont premium Raresh, esti pur si simplu adorabil

multumesc ana;)
si ii multumsesc si lui bataushul si lui dr.ha0s si kitpow ca au avut grija de mine pe vremea aceea;) :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

- un jucator care isi face majoritatea satelor de atac si se bazeaza doar pe sprijinu celor din trib nu este un jucator bun
- un jucator care isi face majoritatea satelor de aparare nu este un jucator bun
- cel mai bun jucator este cel care stie sa se se apere si sa cucereasca sate doar cu trupele propii(maxim 1% din jucatorii de pe lumea asta fac parte din categoria asta)
 

ricautza

member
Scor reacție
10
- un jucator care isi face majoritatea satelor de atac si se bazeaza doar pe sprijinu celor din trib nu este un jucator bun
- un jucator care isi face majoritatea satelor de aparare nu este un jucator bun
- cel mai bun jucator este cel care stie sa se se apere si sa cucereasca sate doar cu trupele propii(maxim 1% din jucatorii de pe lumea asta fac parte din categoria asta)

tin sa te contrazic. a avea majoritatea satelor de aparare nu exclude a treia ta liniuta:) de asemenea, daca ai majoritatea satelor de atac nu inseamna ca te bazezi doar pe ajutorul tribului si nu te poti descurca singur:)
 

DeletedUser

tin sa te contrazic. a avea majoritatea satelor de aparare nu exclude a treia ta liniuta:) de asemenea, daca ai majoritatea satelor de atac nu inseamna ca te bazezi doar pe ajutorul tribului si nu te poti descurca singur:)


vrei sa iti dau exemple cu jucatori de prin inq din zona mea cu punctaj mare care au doar sate de atac si sunt pline cu aparare de prin trib ?
 

DeletedUser2821

Acuma nu am timp, dar o sa te contrazic TARE DE TOT si argumentat curand :)
 

DeletedUser39673

- un jucator care isi face majoritatea satelor de atac si se bazeaza doar pe sprijinu celor din trib nu este un jucator bun
- un jucator care isi face majoritatea satelor de aparare nu este un jucator bun
- cel mai bun jucator este cel care stie sa se se apere si sa cucereasca sate doar cu trupele propii(maxim 1% din jucatorii de pe lumea asta fac parte din categoria asta)

Suntem pe triburi nu un joc gen FPS :))
 

DeletedUser40858

Kitepow e cel mai bun jucator de pe L23. Gata! am recunoscut. :))
 

DeletedUser24374

iar laude...........

sa uitat cine a tinut granita...RPT..Trage...INQ

dar dehhhhhhhhhhh
 

DeletedUser40858

unul dintre leii mei preferati m-a luat la misto pentru aprecierile pe care le-am facut aici la adresa unor jucatori. M-a deranjat, dar tre sa recunosc ca avea dreptate. Eu incercasem sa fiu obiectiva si sa vad lucrurile asa cum nu sunt pe joc, pentru ca pe joc nu ai cum sa fii obiectiv, ci faci parte dintr-un grup, un trib, o echipa:) altfel nu rezisti. De aceea ii dau dreptatem leului meu preferat:)) Cei mai buni jucatori de pe L23 sunt Kitepow, Bataushul, Dr.H4os si ShadowCat. Despre ei as putea sa umplu forumul cu motive care ii fac cei mai buni. Insa, cel mai important e ca au ajuns pana aici, ca suntem impreuna inca pe harta si ca ii ador pur si simplu. Sunt cei mai buni prieteni ai mei si-i multumesc leutzului meu favorit ca mi-a amintit asta:)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus