Cel mai agresiv jucator

DeletedUser

Haideti sa alegem cel mai agresiv jucator din aceasta faza a lumii.

Si nu ma refer numai la ODA :)

Astept propuneri , facem sondajul si ... ma gandesc la un premiu ;) ...


Cand se strang vreo 5-10, facem un sondaj, de acord ? Va puteti propune si singuri :p

Marca inregistrata: L15
 

DeletedUser

Cel mai bun si evident premiu pe lumea asta consta in punte premium.

Eu pun la bataie un punct premium pentru castigator.

De propus il propun pe danyboy26 si nu pentru ca e pe primul loc la ODA ci pentru ca am fost in razboi cu el si ii stiu perseverenta.
 

DeletedUser

eu votez cu don quijote3000: e perseverent si mai ales nu este egoist! :p
 

DeletedUser

eu il propun pe osanda ... nu pentru ca imi este coleg de trib ci pentru ca ii stiu stilul de atac .....perioada asta a lasat-o mai moale dar pun pariu ca isi va reveni :)
 

DeletedUser

chiar daca imi e dusman il propun pe cod rosu
tot respectul pt el ca om si felul in care joaca
 

DeletedUser20103

chiar daca imi e dusman il propun pe cod rosu
tot respectul pt el ca om si felul in care joaca

danyboy26 a facut din tine ferma la 1mil puncte..daca l-ai ales pe cod rosu inseamna ca stii tu ce stii:D esti ferma neoficiala a tribului IMMO?:eek:

on topic:don quijote3000
 

DeletedUser

dar mai ** uitat-te la statistica dintre mine si danyboy sa vezi ce frumos arata
ca in afara ca si-a spart trupele prin satele mele nu a facut nimic ca nobili si-a pierdut de nu am bani in portofel :)))))
a si in plus mi-a promis ca intr-o luna zbor la margine si deja sunt trei saptamani dar nu stiu ce se intampla ca nu mai zbor
si spre deosebire de danyboy cod rosu a stiut sa dea si nobilii cum trebuie sa imi ia sate
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser20103

dar mai ** uitat-te la statistica dintre mine si danyboy sa vezi ce frumos arata
ca in afara ca si-a spart trupele prin satele mele nu a facut nimic ca nobili si-a pierdut de nu am bani in portofel :)))))
a si in plus mi-a promis ca intr-o luna zbor la margine si deja sunt trei saptamani dar nu stiu ce se intampla ca nu mai zbor


esti doar un noob sprijinit de trib:)..ce faci atata gat pe forum?cu ce realizari te lauzi tu ..cu faptul ca te-a lasat fara resurse si ti-a demolat jumate din sate?stai calm ca o sa ti se indeplineasca si dorinta de a pleca la margine..ai putina rabdare;)
 

DeletedUser

intreaba-mi colegii cat sprijin mi-au trimis cat am avut atacuri de la danyboy
si in rest atat am de spus

Rezultate (Refresh) (Show comparison only) (Salvează configurarea)
Side 1:
Tribes:
Players: poda

Side 2:
Tribes:
Players: danyboy26

Timeframe: Dintotdeauna


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:
Tabăra 1: 6
Tabăra 2: 6
Diferență: 0

Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:
Tabăra 1: 58,484
Tabăra 2: 58,561
Diferență: 77
 

DeletedUser

rema - n-ai inteles - mai citeste o data prima postare... nu ne referim neaparat la oda si sunt implicate si experiente si pareri personale pe langa punctele acordate in joc...
 

DeletedUser

remaerdevol .
stiu ca pot fi subiectiv...dar a pus pe jar o intreaga conducere de trib in ultimele zile, trib de top 20 si le ia sate direct, fara menajamente, cel putin la 2 din acea conducere...argumentele sunt multe , asta e doar unul...in fine, parerea mea... (un sfat pentru vecinii lui...suparati l baieti, suparati l in continuare, ca uite ce bine ati facut :) )...in plus am aflat de la dusmani ca e si admin, si asa le ia satele:)))...de aproape 2 ani de cand il stiu, eu n am reusit sa aflu asta...buni informatori are dusmanul

don chijote300 pentru insistenta cu care sta in topul atacantilor , cred ca nu a avut el ce ataca atat cat a dorit
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Raspuns pentru Poda

Side 1:
Tribes:
Players: poda

Side 2:
Tribes:
Players: danyboy26

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 15
Tabăra 2: 21
Diferență: 6

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 147,450
Tabăra 2: 199,822
Diferență: 52,372

image.php




Multumesc pentru aprecieri, tuturor colegilor fie ei din IMMO sau nu !
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: IMMO
Players:

Side 2:
Tribes:
Players: poda

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 20,117
Tabăra 2: 256
Diferență: 19,861

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 76
Tabăra 2: 24
Diferență: 52

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 180,565,131
Tabăra 2: 2,298,943
Diferență: 178,266,188

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 717,712
Tabăra 2: 229,093
Diferență: 488,619

image.php
 

DeletedUser

danyboy26, de departe cel mai agreziv de pe 10, nu cred ca a tinut atacul refacut in sate mai mult de 1-2 zile
 
Sus