Cel mai agresiv jucator

DeletedUser

thomas are dreptate
ia uitati aici
ODA 814 tracis 3,12 Mio.
ODD 1220 tracis 1,50 Mio.
total 1019 tracis 4,62 Mio


si la punctele lui tracis e enorm sa ai atat la inamici invinsi
pacat ca noi stim ca intr-o vreme avea aproape 4 mil de puncte :D
 

DeletedUser

thomas are dreptate
ia uitati aici
ODA 814 tracis 3,12 Mio.
ODD 1220 tracis 1,50 Mio.
total 1019 tracis 4,62 Mio


si la punctele lui tracis e enorm sa ai atat la inamici invinsi
pacat ca noi stim ca intr-o vreme avea aproape 4 mil de puncte :D



punctele lui tracis nu se calculeaza in-game...el isi face punctele pe forum (cred ca mai e putin si m`a intrecut la warn`uri si bann`uri)

 

DeletedUser

Sa va ajut si eu? :D:D:D:D:D:D:D:D:D
Daca zic ceva despre el, orice, sigur mai acumuleaza inca cel putin 10 puncte pentru un astfel de top :D
Nu va contrazic, din punct de vedere verbal e un jucator foarte agresiv. Ca si agresivitate pe harta in schimb este undeva in apropiere de 0.
Si parerea mea e ca si valoarea lui ca si jucator tot spre 0 tinde. :p
 

DeletedUser

Sa va ajut si eu? :D:D:D:D:D:D:D:D:D
Daca zic ceva despre el, orice, sigur mai acumuleaza inca cel putin 10 puncte pentru un astfel de top :D
Nu va contrazic, din punct de vedere verbal e un jucator foarte agresiv. Ca si agresivitate pe harta in schimb este undeva in apropiere de 0.
Si parerea mea e ca si valoarea lui ca si jucator tot spre 0 tinde. :p



doamne fereste sa vada Tracis ce ai scris...ca sare pe tine si dupa 10 minute isi mai ia un bann...:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
 

DeletedUser

Apoi zi tu nu sunt eu mai agresiv ca si el? :D
Pe vremea cand jucam si eu pe L10 a incercat si tracis sa para agresiv punandu-i pe un sfert din slujbasii tribului condus de el sa ma atace (vreo 65).
In urma atacurilor am ramas cu noua sate in plus decat aveam inainte si in top 20 atat la agresori cat si la aparatori doua luni dupa ce am dat delete la cont, deoarece eu m-am luptat cu toti de unul singur, tribul din care faceam parte era la peste un continent distanta. :p
P.S. din cate imi amintesc parca si tu erai cu el in trib atunci deci trebuie sa mai ti minte cum eram rezervat pe forum la voi in trib :D
 

DeletedUser

Apoi zi tu nu sunt eu mai agresiv ca si el? :D
Pe vremea cand jucam si eu pe L10 a incercat si tracis sa para agresiv punandu-i pe un sfert din slujbasii tribului condus de el sa ma atace (vreo 65).
In urma atacurilor am ramas cu noua sate in plus decat aveam inainte si in top 20 atat la agresori cat si la aparatori doua luni dupa ce am dat delete la cont, deoarece eu m-am luptat cu toti de unul singur, tribul din care faceam parte era la peste un continent distanta. :p
P.S. din cate imi amintesc parca si tu erai cu el in trib atunci deci trebuie sa mai ti minte cum eram rezervat pe forum la voi in trib :D



asa este...dar ai gresit un lucru...nimeni nu ti`a rezervat satele pe forum..majoritatea tribului nu avea treaba cu forumul...
in schimb s`au dat circulare...ca alea se citeau...

apoi am vazut ca nu se poate cu ei`...si m`am alaturat tribului IMMO...(mentionez ca singurul din G.W. zis si RF, care are putin bun simt si seriozitate este Epsilon 2..)...si cu toate astea...as mai face`o odata`..:rolleyes:

 

DeletedUser

Premiu...

Astept premiul promis :))

Ce spuneti de inca 500 sate de atac !!
 
Sus