Cel mai agresiv jucator

  • Autor subiect DeletedUser44130
  • Data de început

corli

member
Scor reacție
38
Phedrinho lasa-i frate sa se bucure de lauri pe l34..[lumea e cistigata clar de ei]...Cinste lor..... eu unul ii felicit pt tot ce au facut pe l34...[ca s-au mai pupacit spre final prin funduri .....de mamaliga cu adversari lor din hv.[fapt stiut de toata lumea].asta e strict pb lor..asa le place unora sa joace ca sa cistige...nui intereseaza ce fund pupa..pb e sa cistige lumea respectiva
Uite dupa toata tigania intimplata pe lumea asta eu as propune urmatorul lucru cu acordul administratiei acestui joc
spre toamna cind mai toata lumea se afla la taste sa se deschida o lume l ...la fel ca l34
-cei din time de aici sa-si faca o trupa de juc ai lor..nu cum sa intimplat aici ...[dupa ce am parasit time in mod corect m-am trezit cu tel de la sebica ca il atac pe nus ce cont] ..nu se spune ca nu e frumos ...ca la rugat unguru sa-l ajute ca nu face fata ...asa nu e frumos...jucam corect ...e un joc...e pacat de el sa-l murdarim si sa ne mai dam si jucatori de triburi la final..cind e ** adunat laurii dupa lumea respectiva
-noi ne facem la fel o trupa..eu ..cu cei de aici invinsi.... si cu alti citiva prieteni tribali
si fac de acum un ramasag cu voi
daca pierdem in fata voastra eu i-mi dau cuvintul ca la fiecare membru al tribului vostru ii trimit cite 1000pp premiu din partea lui tata JAN pescaru[pp luate regulamentar de pe joc,,eu numai asa joc][renunt la o partida de pescuit pe doripesco si va promit ca fac acest lucru fata de voi

Dar tu cand cerseai invitatie in Time, cum procedai ? Oare pupai sau faceai chiar mai mult de atat ?! :rolleyes:

Pe urma cand ti-ai dat seama ca ai ales gresit cand ai iesit din Time, cum ai procedat ?

Dar oare Nimic-ul cand vroia sa punem mai mult decat de o mamaliga, oare cum faceau ?! Pentru alianta dintre Time si H.V nu a pupat nimeni, pe nimeni undeva (iti arat discutiile daca doresti) , in schimb cu voi treaba a stat cu totul diferit (iti arat si discutiile cu voi daca esti interesat) . Astazi imi ziceai "sef" , daca nu faceam exact ce au facut actualii tai colegi cand le-am cerut noi ajutorul, doar ca ei au refuzat sa isi ajute aliatul la vremea respectiva, iar noi acum am refuzat sa ne ajutam dusmanul.
 

DeletedUser44862

corli tata sa ma ierte dumnezeu daca gresesc cu ceva dar eu am intrat pe lumea asta singur ,cu un singur cont... si fara prieteni de la inceputul jocului..deoarece nu credeam ca o sa-mi placa lumea asta. consider ca m-am descurcat cu brio de unul singur in zona mea fara sa ma milogesc de nimeni...pina la un moment dat
cind tribul time a ajuns in zona mea [ si la cum jucau] era firesc si normal :eek:ri sa ma innobileze ori sa ma adopte in familia lor
si datorita jucatorilor din zona mea care au primit invitatii in time si la rugamintea lor fata de cei din conducerea time am primit si eu invitatie in acel trib
cu timpul am ajuns sa-i cunosc ..si pe cristina si pe alex si pe toti de acolo
pot sa spun ca sunt niste oameni deosebiti si foarte buni jucatori
jos palaria in fata lor si ca oameni in viata de zi cu zi... si ca jucatori
-numai ca mie i-mi place adrenalina prietene corli .eu sunt mai nebunatic ,bag bani in acest joc si vreau sa simt ca joc de banii aia bagati in pp..lumea era deja jucata prietene corli..
1)-voi HV care prin combinatia care a-ti facut-o cu 206 cc si cei din zona respectiva urlati pe forum cu surle si trimbite ca sunteti loc 1 si nimeni nu va poate dovedi[aduti aminte prietene daca esti juc corect si joci pt tribul tau
2)-tribul time va inchis gura in foarte putin timp..pe joc nu pe forum cum faceati voi atunci
cu toate ca nu stiu unde erai tu atunci[poate erai militar sau aveai nunta...tu sti mai bine..poti povesti daca esti juc corect
-cind sa produs ruptura aia in time eu am ales sa merg dupa cei putini si fara scapare deoarece am vrut sa am parte de adrenalina.. si sa simt ca joc triburi deoarece stiam de atunci ce va urma si cum se va termina la final
Si sincer sa ma ierte dumnezeu dar nu prea vad rostul tau la comentarii pe aici deoarece tu cu tribul tau nu ai jucat frate nimic..numai gura a fost de voi pe forum[ca rupeti ca faceti pe naiba..ce drac a-ti facut voi hv pe lumea asta..sa veniti acum la final de la nunti unde a-ti fost plecati de foarte multa vreme si sa va dati cu parerea de ce sa jucat aici
Lasati frate pe cei care au jucat aici sa vorbeasca la final si sa-si dea cu parerea ;de cine ce a facut si ce a gresit pe lumea asta
hv =neant pe l34
daca miine va declara cristina cu alex razboi nu mai vad unul din hv pe aici pe forum si cred ca nici pe harta[sincer..
Pe l34 cinste celor din time pt jocul lor bun, si o deosebita stima pt cei din nimic [o mina cu 3,4 degete care nu fug sa apese butonul de delete si au ambitia sa mai joace cu toate ca sunt constienti ca nu mai au nici o sansa
Cu stima si respect
tata JAN
nu fiti suparati pe mine cei din time..asta a fost alegerea mea.nedreapta fata de voi,recunosc.dar am vrut sa ma bat cu voi stiind ca sunteti buni..am vrut sa am parte de adrenalina si sa simt ca joc triburi si nu doar alimentez pp pe cont de pomana
asta a fost alegerea mea
va respect ca oameni si ca jucatori
fara voi nu m-as fi distrat pe cont
Va multumesc!
 

DeletedUser44036

V-a iesit adrenalina pe nas.

Aveai multa adrenalina si ai apasat pe butonul de Paraseste trib. Se intampla multora.
Cum dracu de nu ti-a venit excesul asta de adrenalina cand era Time-ul intact?:))

hv =neant pe l34

Uite ca time`ul +neantu va umfla botu!:))
 
Ultima editare de un moderator:
Scor reacție
209
Cand corli rezista cu trupele proprii la organizatele celor din bullet tu cresteai barbari de 300 de puncte, mega jucatorule http://ro.twstats.com/ro34/index.php?page=player&mode=conquers&id=2248726&type=all&timerange=2013/07/26%20-%202013/10/02&pn=-1.

Auzi la el, lanseaza provocari celor din Time pentru alta lume :eek:.

Pai ce sa cauti acolo, noobule cand tu pe lumea 31, afland ca MT-ul va da organizat pe tine, ai dat stergere ca un las. Dar inainte de asta te-ai smiorcait in 3-4 circulare, cerand sprijin colegilor. Aveai un stil de a cere sprijin de lasai impresia ca vor sa-ti ia adversarii casa, nu satele :rolleyes:. Si ca sa nu faci vreun infarct, Doamne fereste, ti-am strans def de la jucatori mult mai mici decat tine si ce ai facut? Ai lasat sprijinul sa fie tocat in satele de barbari lasate in urma cand ai sters contul ca o gaina. Eu mi-am luat bobarnace pentru ca am insistat sa iti strangem sprijin, tu ti-ai luat injuraturi la greu pe conferinta de la colegii care au pierdut trupe aiurea. Cat dura sa trimiti apararea acasa? 10 minute maxim.

corli tata sa ma ierte dumnezeu daca gresesc cu ceva dar eu am intrat pe lumea asta singur ,cu un singur cont... si fara prieteni de la inceputul jocului..

O stiai pe georgeta. Chiar ma intrebam prin vara ce cautati in triburi diferite daca sunteti prieteni de atata timp.

deoarece nu credeam ca o sa-mi placa lumea asta. consider ca m-am descurcat cu brio de unul singur in zona mea fara sa ma milogesc de nimeni...pina la un moment dat
cind tribul time a ajuns in zona mea [ si la cum jucau] era firesc si normal ri sa ma innobileze ori sa ma adopte in familia lor
si datorita jucatorilor din zona mea care au primit invitatii in time si la rugamintea lor fata de cei din conducerea time am primit si eu invitatie in acel trib

Numai vrajeli de 2 bani. Ai fost conducator in n00b (erai trecut si la profilul tribului) dar ai fugit cu pantalonii in vine.


-numai ca mie i-mi place adrenalina prietene corli .eu sunt mai nebunatic ,bag bani in acest joc si vreau sa simt ca joc de banii aia bagati in pp..lumea era deja jucata prietene corli..
-cind sa produs ruptura aia in time eu am ales sa merg dupa cei putini si fara scapare deoarece am vrut sa am parte de adrenalina.. si sa simt ca joc triburi deoarece stiam de atunci ce va urma si cum se va termina la final
am vrut sa am parte de adrenalina si sa simt ca joc triburi si nu doar alimentez pp pe cont de pomana
asta a fost alegerea mea

Ciudat e ca ti-a venit pofta de adrenalina cand multi colegi de-ai tai paraseau Time pentru Nimic :rolleyes:.

Mai fisher, Pinochio e copil pe langa tine. Ti-ar sta bine in Parlament tie. Le "ai".
 

DeletedUser18212

[07.05.2014 22:31:55] TaiTzeL: cine-i pe quizz acum?
[07.05.2014 22:32:04] Silviu (Corli): un prieten de-al meu

Uffff, si ce ne mai place sa facem pe moralistii nevinovati. Ne aducem oameni pe conturi din nimic/dw, si tot Time e de vina. Discutam cu nimic/dw sa-i recrutam ca sa ne batem cu Time, si tot Time e de vina. Facem sondaje in trib daca granita ar rezista la un eventual conflict cu Time, si tot Time e de vina. Asa ceva...
 

corli

member
Scor reacție
38
Daca prin simplul fapt ca acolo a intrat sa joace o cunostiinta de a mea, care m-a fost anuntat ulterior, nu inseamna ca eu l-am bagat acolo.

Legat de sondaj, aberezi. Unde in trib am facut eu vreun sondaj daca ar rezista granita la un conflict cu Time-ul ?

Discutiile astea nu isi mai au rostul, ti-am zis si ieri. Deja unii incep sa ceara invitatii inapoi, dar e prea tarziu. Altii ma intreaba daca sa ramana acolo sau sa isi dea stergere, altii ma anunta ca isi dau stergere. Iti zic asta pentru ca pe urma bati campii ca tot eu i-am "obligat" sa faca asta :)
 

DeletedUser18212

Fiecare e liber sa faca ce vrea. Nu e nimeni tinut cu forta in Time.
 

DeletedUser34153

Daca prin simplul fapt ca acolo a intrat sa joace o cunostiinta de a mea, care m-a fost anuntat ulterior, nu inseamna ca eu l-am bagat acolo.

[07.05.2014 22:28:15] Silviu (Corli): pe quizz am adus
[07.05.2014 22:28:22] TaiTzeL: nostradamus
[07.05.2014 22:28:23] TaiTzeL: lyze
[07.05.2014 22:28:26] Silviu (Corli): nostradamus revine
[07.05.2014 22:28:35] Silviu (Corli): lyze il luam intern
[07.05.2014 22:28:42] Silviu (Corli): pe zubi aduce jucator

:)
 

DeletedUser45303

Ce-ti mai place sa pui discutii.. acum s-au convins toti cum sta treaba si lucrul asta ma bucura.

P.S. Unde ziceai ca esti prea finuta? Mereu am vrut sa te intreb asta.. dar ma luam cu altceva si uitam.
 

corli

member
Scor reacție
38
[5/5/2014 10:58:36 PM] xxx: eu joc acu in noul nimic
[5/5/2014 10:58:44 PM] xxx: pe cont cu quizz

Desi nu imi sta in caracter sa fiu .. ca altii, totusi zic doar asta.

corli astăzi la ora 10:21
nu :)
xxx astăzi la ora 10:21
ai nevoie de ceva informatii de pe aici?

E o vorba, cand ma gandesc la vreo excursie am sa o spun :rolleyes:
 

DeletedUser43824

Uffff, si ce ne mai place sa facem pe moralistii nevinovati. Ne aducem oameni pe conturi din nimic/dw, si tot Time e de vina. Discutam cu nimic/dw sa-i recrutam ca sa ne batem cu Time, si tot Time e de vina. Facem sondaje in trib daca granita ar rezista la un eventual conflict cu Time, si tot Time e de vina. Asa ceva...

habar nu am cine esti , dar e clar ca te arunci cu capul inainte fara sa te uiti pe unde apuci :rolleyes:
nimeni nu poate aduce jucatori pe contul meu , in afara de mine ...mai ales corli , cu care nu prea am tangente :) sau oricare altu' din hv/time etc .
daca avem prieteni comuni asta nu inseamna ca ar putea aduce el pe cineva .

[07.05.2014 22:28:15] Silviu (Corli): pe quizz am adus
[07.05.2014 22:28:22] TaiTzeL: nostradamus
[07.05.2014 22:28:23] TaiTzeL: lyze
[07.05.2014 22:28:26] Silviu (Corli): nostradamus revine
[07.05.2014 22:28:35] Silviu (Corli): lyze il luam intern
[07.05.2014 22:28:42] Silviu (Corli): pe zubi aduce jucator

:)

aici chiar am ramas perplex :confused: , nu stiu la ce se referea ...nu a adus pe nimeni , eu am luat legatura cu el dupa ce s-au stricat treburile dintre hv -time pentru alte conturi
repet : pe quizz joaca quizz :) si din cand in cand o cunostinta ;) pe care desigur ....eu am chemat-o . Restul e tam-tam


si prin acest prilej , vreau sa-i multumesc printesei pentru timpul acordat click-urilor :)
1x Apărătorul zilei

Învinge, ca apărător, cele mai multe trupe pe lumea aceasta.

Cel mai bun rezultat în 10.05.2014(2.089.573 unități)


fara tine nu as fi reusit niciodata :cool:
 

DeletedUser45616

habar nu am cine esti , dar e clar ca te arunci cu capul inainte fara sa te uiti pe unde apuci :rolleyes:
nimeni nu poate aduce jucatori pe contul meu , in afara de mine ...mai ales corli , cu care nu prea am tangente :) sau oricare altu' din hv/time etc .
daca avem prieteni comuni asta nu inseamna ca ar putea aduce el pe cineva .



aici chiar am ramas perplex :confused: , nu stiu la ce se referea ...nu a adus pe nimeni , eu am luat legatura cu el dupa ce s-au stricat treburile dintre hv -time pentru alte conturi
repet : pe quizz joaca quizz :) si din cand in cand o cunostinta ;) pe care desigur ....eu am chemat-o . Restul e tam-tam


si prin acest prilej , vreau sa-i multumesc printesei pentru timpul acordat click-urilor :)
1x Apărătorul zilei

Învinge, ca apărător, cele mai multe trupe pe lumea aceasta.

Cel mai bun rezultat în 10.05.2014(2.089.573 unități)


fara tine nu as fi reusit niciodata :cool:

vom vedea si asta copile o sa iti dispara aparare dupa ele . o sa ajung in mijlocul tau de unde am sa arunc nobili pe tine
 

DeletedUser43824

"copil" :))
maretule unde spionezi de cateva zile tocmai am luat sitter , o sa stergi praful acolo , atat :D
apropo , inca mai astept sa ma umilesti:(
 
Sus