Cel mai agresiv jucator

  • Autor subiect DeletedUser44130
  • Data de început

DeletedUser44130

"Cel mai agresiv jucator", aici nu fac referinta la punctele ODA. Ma refer la cat de agresiv e un jucator prin insistenta sa, cat de des ataca, cat de bine cunoaste jocul...etc. Poate e cam devreme sa intreb asta, dar...
 

DeletedUser

hmm, tu ai deschis topicul ca sa ne arati ca speri sa fii tu cel mai agresiv din curtea scolii? :p (GLUMA!!!)

Emyyy, iar votezi cu seful? Fii impartial! :)))
 

DeletedUser

Da, ai dreptate, inca imi aduc aminte de replicile ”cetateanului turmentat” tarabostesss...
 

DeletedUser

:))) are farmec,tarabostessss...dar va iubeste pe toate si eu pe jumatate :p
 

DeletedUser44130

Nu, vreau doar parerile jucatorilor de pe 34. Te-am atacat si mult pe tine ca sa poti sa spui ca sunt agresiv :]]]
 

DeletedUser

Eu votez cu mmm...a atacat pe toata lumea pe primul sat...5 spioni pentru trofeu :)) E trendsetter, dupa el au mai facut vreo 6 jucatori miscarea asta :)
 

DeletedUser39777

Eu votez cu mmm...a atacat pe toata lumea pe primul sat...5 spioni pentru trofeu :)) E trendsetter, dupa el au mai facut vreo 6 jucatori miscarea asta :)

Da, e dat dracu' mmm.... ala. Oare ce-a fost in capul lui sa atace atatia jucatori? Dar ce-a fost in capul jucatorilor atacati care ii dadeau mesaj peste mesaj, oare sa fie el asa periculos sau e doar un zvon? Iar tu micro folosesti microscopul sa te joci cu sculele sau de unde numele asta? :D
 

DeletedUser39777

Hopa... Ce se intampla doctore? :D
Credeam ca e legat de scule, adica ma gandeam ca e barbat, dar oare ea foloseste scule?
 

DeletedUser44638

=))))))))))))))))))))

Penali rau astia care dau mesaj ca de ce ii ataci cand e vorba doar de 5 spioni.

Macar ai luat steaguri bune, mmm....?
 

DeletedUser42461

Ce ma mai iubiti =))

Da, am luat... numai de resurse, lvl 5,4,3 si 1. Multumiti? Sa va dau si niste mesaje? mmm? :>
 

DeletedUser44130

:]]]

Ma apuc si eu sa trimit cate 5 spioni la toata lumea, sa iau steaguri :]]
 

DeletedUser44293

tre sa ma apuc si eu sa dau cate 5 spioni:D si poate o sa fiu eu votat cel mai agresiv jucator:))))
 

DeletedUser39777

N-ai tu sanse, se accepta numai jucatori de jucatori, nu toate copiile :p
 

DeletedUser

nu stiu cine va fi cel mai agresiv jucator dar stiu cine are cea mai mare gura:SARMULITA:))
 
Sus