Cel mai Agresiv trib

  • Autor subiect DeletedUser40036
  • Data de început

DeletedUser

Intradevar ,insa a aparut o noua setare :

Înştiinţări
Managerul de cont îţi trimite în momentul în care eşti atacat un E-Mail. Astfel nu pierzi nici un atac şi te poţi ocupa de o apărare solidă a satelor tale.
 

DeletedUser

Si daca tu esti la munca fara nici o posibilitate de accesare a internetului, cum citesti mail-ul !?
 

DeletedUser

Este foarte tare aceasta setare

@Mister6002 sunt atâtea posibilităţi se găseşte una :)
 

DeletedUser

Da, nu spun nu, dar sunt unii care nu se bucura mereu de accesarea internetului. :)

Cel mai sigura "setare" este sa iti iei un telefon pe care poti naviga pe triburile si totul este perfect.:p
PS: Sunt si telefoane cu internet, dar nasparlii pentru triburile.
 

DeletedUser

EU cred ca in acest clasament se vede valoarea unui trib, la punctaj, sunt multi jucatori de sim city care acum cresc sate, pe urma incep sa inobileze intern, ajung pe primele locuri, iar ei nu au dat un atac in viata lor, sau multi nici macar nu fac atac, ca sa nu consume resursele "aiurea", in momentul de fata cam asa sta statistica, urmarind-o va veti da seama cam ce trib va face un joc frumos pe aceasta lume, si ce trib "joaca" in adevaratul sens al cuvantului.


De acord cu tine, doar ca stadiul jocului nu zice nimic, si lasa-ma sa-ti explic

Voi vedeti 30 lancii 30 spade intr-un sat.. atacati cu tot ce aveti ca sa luati prada (poate nici nu luati cat pierdeti), iar trupele nus e refac asa usor ca pe viteza 2

Noi cei din Apocalipsa stam la cutie, facem full atac si atunci putem alege orice tinta, cand probabil la noi va primul full de atac la voi nu va exista nici macar unul cu ferma 25 full.

Sa te mai intreb ceva... aveti jucatori in trib care au peste 400 usori?sau macar 200? atunci mai vorbim:)
 

DeletedUser

De acord cu tine, doar ca stadiul jocului nu zice nimic, si lasa-ma sa-ti explic

Voi vedeti 30 lancii 30 spade intr-un sat.. atacati cu tot ce aveti ca sa luati prada (poate nici nu luati cat pierdeti), iar trupele nus e refac asa usor ca pe viteza 2

Noi cei din Apocalipsa stam la cutie, facem full atac si atunci putem alege orice tinta, cand probabil la noi va primul full de atac la voi nu va exista nici macar unul cu ferma 25 full.

Sa te mai intreb ceva... aveti jucatori in trib care au peste 400 usori?sau macar 200? atunci mai vorbim:)

Se merita sa ataci un jucator in ideea de al face ferma, chiar daca pierderile sunt mai mari decat prada luata un urma atacului de curatire, numai daca sti ca acel jucator va fi doar ferma ta, si desigur sa fie destul de aproape de tine.Altfel risti sa fie farmat si de altcineva, risti, fiind distanta sa zicem de 2,3 ore, sa nu il ataci asa des din simplu motiv ca nu iti poti tine trupele pe drum 4-6 ore doar pentru acel jucator. Nu va fi rentabil. Sunt multe de luat in calcul.
 

DeletedUser40272

hahahahahahaha....minunat topic:))

aia e media la oda per jucator? ori tot tribul?

Vai ce se vede agresivitatea cand nici macar 5000 lanci nu sunt rupte pt 13k ODA...Felicitari !:rolleyes:


Cea mai mare prostie sa alergi dupa ODA in start...punctele conteaza:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

hahahahahahaha....minunat topic:))

aia e media la oda per jucator? ori tot tribul?

Vai ce se vede agresivitatea cand nici macar 5000 lanci nu sunt rupte pt 13k ODA...Felicitari !:rolleyes:


Cea mai mare prostie sa alergi dupa ODA in start...punctele conteaza:D

Jucatorule nu mai esti venerat la tine pe server si iti arati fata aici ?
dnd



Loc Numele tribului Cucerit
1 Silent Hunters 37.662
2 cine?când?unde? 27.532
3 Menthor 24.940
4 300 - Eroii de la Termopile 24.653
5 Nu te supara, frate! 23.082
6 Imperiul Persan 21.911
7 NoName 21.515
8 Apocalipsa 20.181
9 AVALON 20.117
10 Treasure Hunters 19.407
11 BURN IN HELL 19.259
12 White Wizards 18.578
13 Marele Imperiu Roman 18.509
14 Gaşca Nebună 18.364
15 Unknown 18.020
16 Darkness 16.720
17 Totally Team Terminator 14.723
18 Legiunea XIII Gemina 14.427
19 DIABLO 14.427
20 TRANC-TRANC 13.937
 

DeletedUser40272

1. nu cred ca mi-ai vazut fata
2. nu sunt jucator
3. nu am server
4. am intrat si eu un pic pe forum sa vad ce mai fac noobii...si am gasit acest topic sa ma amuz, daca deranjez prin ce zic, putin imi pasa...
 

DeletedUser

1. nu cred ca mi-ai vazut fata
2. nu sunt jucator
3. nu am server
4. am intrat si eu un pic pe forum sa vad ce mai fac noobii...si am gasit acest topic sa ma amuz, daca deranjez prin ce zic, putin imi pasa...

am avut dizgratia sa o vad, chiar sa joc cu tine in trib, de fapt eu sa joc, tu sa aberezi tactici de worldwar2.
 

DeletedUser40272

am avut dizgratia sa o vad, chiar sa joc cu tine in trib, de fapt eu sa joc, tu sa aberezi tactici de worldwar2.

fata (daca stii ce e aia fata) nu cred ca mi-ai vazut-o niciodata, de aberat aberezi tu aici....tacticile alea de "worldwar2" mi-au prins bine, atata timp cat am jucat am fost mereu sus, cu acele tactici...si daca voi juca tot sus voi fi, pentru ca imi merge mintea.

poate ne spui cu cine avem onoarea daca tot zici ca ma stii...sau esti prietenul meu sarmulita care ma ameninta de pe l21 incoace ca ma tot trimite la margine si cu atat a ramas?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

fata (daca stii ce e aia fata) nu cred ca mi-ai vazut-o niciodata, de aberat aberezi tu aici....tacticile alea de "worldwar2" mi-au prins bine, atata timp cat am jucat am fost mereu sus, cu acele tactici...si daca voi juca tot sus voi fi, pentru ca imi merge mintea.

poate ne spui cu cine avem onoarea daca tot zici ca ma stii...sau esti prietenul meu sarmulita care ma ameninta de pe l21 incoace ca ma tot trimite la margine si cu atat a ramas?

e plin .ro-ul de jucatori bun, daca toti ar avea aceea activitate pe cont cum ai avut tu pe unde ai intrat, ar fi fost mult mai sus ca tine :)
hai ca ma retii din farmat
 

DeletedUser

239 Dj.Misu23 [TheEnd] 969

deci sa analizam

239 Dj.Misu23 [TheEnd] 969
2*3=6 si urmeaza 9 deci 69

239 Dj.Misu23 [TheEnd] 969
aici mai avem un 69

239 Dj.Misu23 [TheEnd] 969
citit invers ne mai da un 69


nici nu mai fac inamici invinsi, ma multumesc cu "pozitia" asta :))
 

DeletedUser

239 Dj.Misu23 [TheEnd] 969

deci sa analizam

239 Dj.Misu23 [TheEnd] 969
2*3=6 si urmeaza 9 deci 69

239 Dj.Misu23 [TheEnd] 969
aici mai avem un 69

239 Dj.Misu23 [TheEnd] 969
citit invers ne mai da un 69


nici nu mai fac inamici invinsi, ma multumesc cu "pozitia" asta :))

ţie îţi place numai 69 :))))))
 

DeletedUser

Au mama cu cine joc in trib, nu mai creste la inamici invinsi ca sa ramana la pozitia lui iubita 69 :))
Nici in gluma nu merge spus asa ceva :D
 

DeletedUser

4. am intrat si eu un pic pe forum sa vad ce mai fac noobii...si am gasit acest topic sa ma amuz, daca deranjez prin ce zic, putin imi pasa...

Foarte corect! Important e sa fim educati, bine crescuti, de restul nu ne pasa... nici ca-s noobi, nici ca-i deranjam ;)
 

DeletedUser25903

Cel mai agresiv ,activ si bine organizat trib este ..RO.. ..In fruntea lui stau conducatori de sama , adevarate somitati in strategii!! :)):))
 

DeletedUser35413

1. nu cred ca mi-ai vazut fata
2. nu sunt jucator
3. nu am server
4. am intrat si eu un pic pe forum sa vad ce mai fac noobii...si am gasit acest topic sa ma amuz, daca deranjez prin ce zic, putin imi pasa...

M&m.. nu toti sunt Noobi ;) ...
 
Ultima editare de un moderator:
Sus