Cel mai Agresiv trib

  • Autor subiect DeletedUser40036
  • Data de început

DeletedUser25903

.Ro si ..RO.. :)) cel mai unit, cel mai organizat, cel mai cel.....La fel si jucatori care il alcatuiesc cei mai cei...
 

DeletedUser25903

Ai dreptate! ziceam si eu asa ca oricum, tribul e vai si amar!:))
 

DeletedUser41436

tribul barbarilor-cel mai agresiv.am auzit ca multi au fost atacati de ei pe aceasta lume...:D
 

DeletedUser40250

Nomazii Magici s-a desfintat,sunt unul din membrii conducerii...por si simplu nu mai avem chef de triburile!
:eek: Chiar noi!Aroma de cauciuc! :eek:

Cel mai cel e tribul Barbarii are numai sate grii in trib IIIIIIIOIIIIIII+ne-au atacat pe toti!

Atentie!

Ne domina
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

La fel ca si cu discutia despre triburile de viitor si subiectul asta este prea devreme sa fie discutat, la momentul asta ODA se poate face si pe sate abandonate cu trupe in ele sau pe spike-uri, lasati sa mai treaca ceva timp, abea cand harta se va aranja si se vor cerne starterii de jucatorii de cursa lunga se poate discuta despre triburi agresive si/sau de viitor.

Wow, de unde stii toate astea? Doar ce ai primit refugiati prin trib si ne faci teorie ? Ori unul de 2000 de pct. facut muci de unu mai mic ca el, care a fugit in 5 minute la voi nu e ferma?...De ce nu l-ai luat pana acum daca ziceai ca il cunosti ?


Ca sa revenim la subiect, cel mai agresiv trib e cel de pe primul loc, si atata timp cat reuseste sa o tin asa , si mai bine cu 2-3 locuri macar peste clasamentul la puncte, are viitor. Mie imi place mult cum se prezinta SH-ul in acest raport intre clasamentul la puncte si cel de la agresori. Sper sa o poata tine tot asa.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser38225

Orice trib care are la ora actuala mai mult de o academie e sortit esecului, sa vedem de cate familiile actuale, alcatuite din 1231231231 de triburi dintre care 3/4 sunt ferme, mai vedem peste 3-4 luni .

De ce atat de mult? Eviteza mica, unele s-ar putea sa pice mai repede, dar in restu vor pica asa cum am "planificat" :D
 

DeletedUser


TW STATS te poate lamuri repede daca sunt sau nu. Ar trebui sa fiu ? sau daca nu sunt nu am dreptul la o opinie ?:)


Si apropos de ce s-a scris mai sus, TRANC este cel mai bun exemplu de prabusire al unor astfel de triburi cu ``n`` academii.
 

DeletedUser

Tranc nu a avut cine sa o organizeze:D in astfel de situatii ca la tranc trebuie un grup de prieteni...10-12 care sa-si impar ta drepturile prin toate academiile nu lasa-te in voia domnului:D stabilit un nucleu intr-un trib apoi carnea de tun in celelate acade mii:D parerea mea:D
 

DeletedUser39475

TW STATS te poate lamuri repede daca sunt sau nu. Ar trebui sa fiu ? sau daca nu sunt nu am dreptul la o opinie ?:)


Si apropos de ce s-a scris mai sus, TRANC este cel mai bun exemplu de prabusire al unor astfel de triburi cu ``n`` academii.

Gata tati, nu mai zic nimic . :))
 

DeletedUser41630

EU cred ca in acest clasament se vede valoarea unui trib, la punctaj, sunt multi jucatori de sim city care acum cresc sate, pe urma incep sa inobileze intern, ajung pe primele locuri, iar ei nu au dat un atac in viata lor, sau multi nici macar nu fac atac, ca sa nu consume resursele "aiurea", in momentul de fata cam asa sta statistica, urmarind-o va veti da seama cam ce trib va face un joc frumos pe aceasta lume, si ce trib "joaca" in adevaratul sens al cuvantului.


Inamici învinşi (Triburi)

Ca agresor

Loc - Numele tribului - Cucerit

1 Silent Hunters 13.329

2 300 - Eroii de la Termopile 11.456

3 Nomazi Magici 10.960

4 Menthor 10.460

5 Imperiul Persan 10.142

6 cine?când?unde? 9.776

7 Apocalipsa 8.776

8 Nu te supara, frate! 8.534

9 NoName 8.378

10 Treasure Hunters 8.077

Daca cititi atent ce am scris in primul post, o sa vedeti ca nu am spus ca cine e pe primul loc la inamici invinsi e neaparat CEL MAI BUN TRIB ci am spus citez:

va veti da seama cam ce trib va face un joc frumos pe aceasta lume, si ce trib "joaca" in adevaratul sens al cuvantului.

Incercati sa cititi atent si sa si intelegeti ceea ce cititi, ca sa nu bateti campii aiurea...predictiile din primul post vad ca mi se confirma, adevarul este ca stiu ce echipa am in SH. Desi mai avem doua "extensii" de trib (eu nu le spun academii), cred ca nu ne vom "sparge" asa cum spun unii...dar asta ramane sa si demonstram pana la vara, pe urma nu mai garantez nimic, incep concediile.

Inamici învinşi (Triburi)

Ca agresor

Loc Numele tribului Cucerit

1 Silent Hunters 1,86 Mio.

2 BURN IN HELL 1,77 Mio.

3 The Brave Knights of Malakh! 1,59 Mio.

4 Veni Vidi Vici 1,58 Mio.
5 Treasure Hunters 1,46 Mio.
6 The Titans 1,34 Mio.
7 TERORISTII 1,34 Mio.
8 Apocalipsa 1,23 Mio.
9 Totally Team Terminator 1,23 Mio.
10 White Wizards 931.820

aaa si ca o paranteza...desi cred ca e doar o coincidenta fericita :

Loc Numele tribului Punctajul celor mai buni 40 jucători Punctaj total Membri Medie de puncte jucători Sate Medie de puncte sat
1 BURN 805.048 1.000.322 76 13.162 265 3.775

2 SH 684.876 943.901 78 12.101 232 4.069

3 ~TBKM~ 677.841 883.047 76 11.619 222 3.978


PS. Oare sa fie o coincidenta ca triburile din top 3 clasament sunt toate in top 3 inamici invinsi? va las pe voi sa dezbateti aceasta coincidenta.

Cunoscatorii stiu cine sunt.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Tribul BURN il cunosc de pe lumea 3 iar SH de pe lumea 6. Am fost in amandoua si stiu ce le poate capul, daca intr-adevar sunt aceleasi triburi, chit ca nu recunosc nici un nume de prin ele. Iar TBKM nu am nici cea mai vaga idee cine sunt, pana la lumea asta nici nu am auzit de ei, dar nici nu m-am stresat sa JOC mai departe de lumea 14.
 

DeletedUser41630

SH-ul de pe lumea 27 e acelasi care a jucat pe lumea 1 lumea 14 si lumea 22, pe alte lumi, cum ar fi 6, au fost alti descendenti din SH-ul de pe lumea 1 sau poate doar fani, SH-ul de aici este condus de acelasi jucator care a condus si SH-ul de pe lumea 1, adica mazare....alias mazareverde.

Stilul SH-ului de pe lumea 1 a fost foarte asemanator cu filmul 300, erau 50 de membri, inconjurati de triburi mamut cu cate 4-500 membri, SUD-SUD EST aliati (CIRC), NORD-NORD VEST dusmani (AVALON-RY-IM-LEON), cu aliatii in spate(stancile) acei 50 de membri de pe lumea 1 au facut istorie, sau sa spunem ceva frumos, timp de peste un an de zile de razboi crunt, NU au pierdut nici un sat, ci avansau si cucereau cate 5-6 sate in medie pe zi...era tot viteaza 1. Nici o lume de atunci incoace nu se va mai putea compara cu acea prima lume unde toata lumea tinea la satele lui, tuturor le placea jocul si nu existau multiacconturi, (prea multe) nu erau asa multe abandonuri, nu erau asa multe scripturi si fel si fel de shmecherii care acum strica jocul...acolo erau frumoase jocurile de culise...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

o fi mazare vreun fan al SH ului de pe l1,dar aici e clar ca nu sunt aceeasi ca si pe l1
acolo a ti spus ca erau 50 de jucatori,aici deocamdata sunt putin peste 200.
 

DeletedUser

SH-ul de pe lumea 27 e acelasi care a jucat pe lumea 1 lumea 14 si lumea 22, pe alte lumi, cum ar fi 6, au fost alti descendenti din SH-ul de pe lumea 1 sau poate doar fani, SH-ul de aici este condus de acelasi jucator care a condus si SH-ul de pe lumea 1, adica mazare....alias mazareverde.

Stilul SH-ului de pe lumea 1 a fost foarte asemanator cu filmul 300, erau 50 de membri, inconjurati de triburi mamut cu cate 4-500 membri, SUD-SUD EST aliati (CIRC), NORD-NORD VEST dusmani (AVALON-RY-IM-LEON), cu aliatii in spate(stancile) acei 50 de membri de pe lumea 1 au facut istorie, sau sa spunem ceva frumos, timp de peste un an de zile de razboi crunt, NU au pierdut nici un sat, ci avansau si cucereau cate 5-6 sate in medie pe zi...era tot viteaza 1. Nici o lume de atunci incoace nu se va mai putea compara cu acea prima lume unde toata lumea tinea la satele lui, tuturor le placea jocul si nu existau multiacconturi, (prea multe) nu erau asa multe abandonuri, nu erau asa multe scripturi si fel si fel de shmecherii care acum strica jocul...acolo erau frumoase jocurile de culise...

Sper ca nu esti chior,ma scuzi dar daca nu ai observat aici sunt 3 triburi :)
 

DeletedUser

o fi mazare vreun fan al SH ului de pe l1,dar aici e clar ca nu sunt aceeasi ca si pe l1
acolo a ti spus ca erau 50 de jucatori,aici deocamdata sunt putin peste 200.

Vremurile se mai schimba. Ca daca ar fi tot timpul la fel ar fi fost mult prea monoton. Pe langa asta aia era atunci, noi acuma ne referim la preent nu la trecut. Oricum tind sa te aprob, ca l-am verificat pe twstats si pe l1 nu a jucat acest mazareverde.
 

DeletedUser

nick name ul lui este mazare (si atat,fara verde) dar pe nick ul ala si a luat ban global,de ce nu stiu dar nici nu ma intereseaza :)

l1
Trib vechi Trib nou Dată/Timp Puncte
SH CIRC 18th April 2008 - 23:18:08 1,285,863
CIRC SH 19th April 2008 - 00:17:07 1,285,711
SH Nimeni 21st April 2008 - 01:26:09 1,285,007
Nimeni CIRC 21st April 2008 - 03:22:28 1,284,935
CIRC SH 22nd April 2008 - 02:21:20 1,271,840
SH GoD 21st July 2008 - 03:08:01 2,024,427
GoD SH 31st July 2008 - 23:54:57 2,398,681
SH DST 22nd December 2008 - 20:47:12 3,555,581
DST CIRC 26th January 2009 - 14:00:02 4,148,781
a jucat.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Asa, stiam eu ca nu era bun numele de mazareverde. Mi-am amintit ca faceam misto de numele lui impreuna cu Batissta pe lumea 14, iar cand familia CIR a castigat razboiul, defapt era pe punctul de a castiga razboiul, contra lui/lor mazare a dat stergere cont impreuna cu mai multi jucatori "mari" de prin familiar RIP.
 

DeletedUser

pe l14 au dat
pe l22 la fel
pe l27 mai ramane :) se spune ca a 3 oara e cu noroc,acum sa vedem ca mai sunt si eu prin zona :)
 
Sus