Cel mai Agresiv trib

  • Autor subiect DeletedUser40036
  • Data de început

DeletedUser

Off ce dezamagire !

Dar oricum stii ca mereu vreau imposibilul.. :)

AM observat, vreti sa luati sate de la prietenul nostru putifer si prunis ... IMPOSIBIL :)

Tribul GOD ureaza condoleantele de rigoare pt zecile de fuluri sparte si nobili pierduti ieri de voi :)

Acuma este randul nostru sa raspundem,cand o sa simti lag pe server de la atatea comenzi de atac sa stiti ca avem ofensiva pe voi :)
 

DeletedUser41630

Ramos, mie cunoscut numele asta, de-a lungul timpului l-am tot intalnit, din pacate numai pe extern, pe harta nu si-a facut niciodata simtita prezenta, ca drept dovada pe 27 joaca intr-un trib, iar GOD l-a facut la oha de pe un sitter, doar cu 3-4 conturi stie sa joace ca un back-up, cand il stergi de pe harta, reapare ca ca un virus pe alt cont, e genul care nu e in stare sa joace cu un cont cu care sa isi faca un nume.

Mai nou il numeste le putifer prietenul lui, hahahaha, acum 7 zile imi cerea voie sa il recruteze, mi-a fost mila de el si l-am lasat...Acum 3 saptamani cand a facut un aranjament cu sefii RIP si a tras pe sfoara tribul ala, abia atunci a aparut tribu asta, GOD, 4jucatori din TTT, 20 jucatori din RIP, plus altii adunati de prin alte triburi, iar el cu tribul asta vrea sa faca organizat pe SH? Cred ca nu cunosti notiunea de organizat si nici nu sti cum s-o faci.

Diferenta dintre noi este urmatoarea, voi data trecuta ati atacat un jucator fost RIP, despre ca aveati voi info ca nu ar fi un jucator asa extraordinar, pe cand noi am atacat cel mai mare jucator de la voi din granita, am rupt fulluri? Si ce? Pai v-am lasat in curu gol juma de trib, pun pariu ca aveti zeci de sate goale, am raport in care am rupt cate 4-5000 din fiecare unitate...ai sa intelegi pe termen mediu ce inseamna asta.Deci diferenta dintre noi este ca noi avem tupeu si cu ce, pe cand voi...inca sunteti in liga mica.

Lag pe server...:))) saracu, devi penibil si jenant voi aveti cate 5 sate si dati lag pe server, foloseste te rog cuvinte pe care le si intelegi, nu lua cu copy paste de pe forumul lumilor 1-2-3 unde chiar se poate face lag de la zeci de mii de atacuri pana la sute de mii...


Ontopic: DA, SH de cand a inceput lumea a fost numarul 1 ca agresor si nici macar o zi nu a fost pe locul 2...pot sa afirm cu certitudine ca SH are cel mai bun atac iar pentru dusmanii SH-ului: "Nu puteti voi apara, cat putem sa atacam noi"

Vom reveni cu noi stiri peste o luna, pana atunci va dau pauza... Restul vorbelor cu interne blablabla, e cancan...vulpea cand nu ajunge la struguri, spune ca sunt acri...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

curve diplomatice :D asta e tactica SH si asta o sa fie veci.... plus reginele internelor ... altceva de comentat cocosel?

Da, ai perfecta dreptate, nici nu pot sa te contrazic, defapt nu am cu ce !

Ma aplec in fata ta si observ ca la tine prostia chiar sta din cap pana in picioare !

No offence !:D
 

DeletedUser

Ramos, mie cunoscut numele asta, de-a lungul timpului l-am tot intalnit, din pacate numai pe extern, pe harta nu si-a facut niciodata simtita prezenta, ca drept dovada pe 27 joaca intr-un trib, iar GOD l-a facut la oha de pe un sitter, doar cu 3-4 conturi stie sa joace ca un back-up, cand il stergi de pe harta, reapare ca ca un virus pe alt cont, e genul care nu e in stare sa joace cu un cont cu care sa isi faca un nume.

Mai nou il numeste le putifer prietenul lui, hahahaha, acum 7 zile imi cerea voie sa il recruteze, mi-a fost mila de el si l-am lasat...Acum 3 saptamani cand a facut un aranjament cu sefii RIP si a tras pe sfoara tribul ala, abia atunci a aparut tribu asta, GOD, 4jucatori din TTT, 20 jucatori din RIP, plus altii adunati de prin alte triburi, iar el cu tribul asta vrea sa faca organizat pe SH? Cred ca nu cunosti notiunea de organizat si nici nu sti cum s-o faci.

Diferenta dintre noi este urmatoarea, voi data trecuta ati atacat un jucator fost RIP, despre ca aveati voi info ca nu ar fi un jucator asa extraordinar, pe cand noi am atacat cel mai mare jucator de la voi din granita, am rupt fulluri? Si ce? Pai v-am lasat in curu gol juma de trib, pun pariu ca aveti zeci de sate goale, am raport in care am rupt cate 4-5000 din fiecare unitate...ai sa intelegi pe termen mediu ce inseamna asta.Deci diferenta dintre noi este ca noi avem tupeu si cu ce, pe cand voi...inca sunteti in liga mica.

Lag pe server...:))) saracu, devi penibil si jenant voi aveti cate 5 sate si dati lag pe server, foloseste te rog cuvinte pe care le si intelegi, nu lua cu copy paste de pe forumul lumilor 1-2-3 unde chiar se poate face lag de la zeci de mii de atacuri pana la sute de mii...


Ontopic: DA, SH de cand a inceput lumea a fost numarul 1 ca agresor si nici macar o zi nu a fost pe locul 2...pot sa afirm cu certitudine ca SH are cel mai bun atac iar pentru dusmanii SH-ului: "Nu puteti voi apara, cat putem sa atacam noi"

Vom reveni cu noi stiri peste o luna, pana atunci va dau pauza... Restul vorbelor cu interne blablabla, e cancan...vulpea cand nu ajunge la struguri, spune ca sunt acri...



asta vroiam sa vad... oricum asa cum am ** cu voi de putifer si zirinuca... afurisitul si mamulus au venit din ceata... plus ca si zirinuca si putifer nu se mutasera de mult timp din [ally]T.T.T[/ally]

[player]Zirinuca11[/player]
T.T.T Holy 12th February 2012 - 01:10:54 42,941
Holy Nimeni 12th February 2012 - 14:10:56 43,336
Nimeni RIP 12th February 2012 - 15:11:04 43,473
RIP GOD 14th February 2012 - 17:12:29 47,588

[player]Putifer si Prunis[/player]
T.T.T Nimeni 12th February 2012 - 14:10:56 63,860
Nimeni RIP 12th February 2012 - 17:11:59 63,885
RIP GOD 12th February 2012 - 22:12:01 64,066

in ce priveste razboiul cu rip uitate la statistici de razboi cine a dus greul cu ei la toate capitolele :)

[player]Pant3eraRozz[/player]
Ceata Nimeni 14th February 2012 - 14:11:36 5,018
Nimeni GOD 14th February 2012 - 15:13:52 5,018

[player]Pure spite[/player]
T.T.T Ceata. 12th February 2012 - 01:10:55 2,479
Ceata. GOD 14th February 2012 - 18:13:09 2,991

alte doua conturi mici care au venit odata cu ceilalti

[player]whisper in the wind[/player]
jucator aflat departe de voi naveti nici o treaba cu el

[player]Mrs Quizz[/player]
jucator recrutat personal de mine din RIP (dupa ce lam recrutat pe el a fost si momentul in care ai pus mesajul sa nu mai recrutam in vestul K65 ca sa te unesti cu grupul de jucatori de sus) - sa nu mai vorbim ca era unealta domnului octav34 si a fugit cand sa rupt alianta

[player]Maddox21[/player]
la momentul respectiv era spionul nostru la cei din RIP de la inceputul jocului (coleg vechi de pe l14) si care se pregatea de o saptamana sa intre la noi impreuna cu [player]respekt1[/player] si [player]Ivana ika[/player]

[player]suicide bomber[/player] - nu a fost niciodata in RIP
Trib vechi Trib nou Dată/Timp Puncte
Nimeni JOS1 02nd February 2012 - 04:15:43 864
JOS1 Nimeni 02nd February 2012 - 11:10:18 887
Nimeni GOD 28th February 2012 - 02:12:12 1,800


cam asta a fost mesajul catre voi cand iati recrutat pe ariann si adonisemil :) unde sunt 20 de recrutari din rip cocosel? unde ati rupt voi ripu zeule? in vis poate? daca mai gasesti si alte recrutari (Da sa fie din rip te rog) sa ma anunti ca iti explic situatia babeste ... asa de clar ca o sa priceapa si un jucator de mana a treia ca si tine...
 

DeletedUser41630

pentru SemperVeritas ca sa nu iau cu citat toata aberatia aia care e total pe langa subiect.

1. COCOSEL ?, imi e cunoscut numele asta (un amic ceva) dar nu l-am mai vazut demult, te rog sa il pupi tu din partea mea cand il vezi..ok??

2.RIP, nu ati rupt nimic, NICI NOI, NICI VOI, erau tatonari se faceau trupe, nobili, planuri etc, ca la un inceput de joc de viteza 1, DAR aveam o perspectiva, perspectiva de a avea ce cuceri in partea dreapta, Voi ati recrutat destul in zona aia, acum ca va numiti GOD in loc de RIP, asta este, nu ma deranjeaza prea tare, ma rog, cu recrutarile am inteles si am trecut peste DAR desi ne-ati cerut alianta pana la sfarsit, ati avut tupeul sa imi atacati jucatorii, din cauza asta s-a ajuns la razboi, Va urez noroc si succes ca sincer veti avea nevoie.

3.....nu mai am ce sa iti zic, pari sa fi paralel un pic si ma tem ca daca intru in detalii nu le vei intelege....
 

DeletedUser

Daca GOD e atat de agresiv de ce nu e in rang #1 agresori sau macar pe aproape?
 

DeletedUser

pentru SemperVeritas ca sa nu iau cu citat toata aberatia aia care e total pe langa subiect.

1. COCOSEL ?, imi e cunoscut numele asta (un amic ceva) dar nu l-am mai vazut demult, te rog sa il pupi tu din partea mea cand il vezi..ok??

2.RIP, nu ati rupt nimic, NICI NOI, NICI VOI, erau tatonari se faceau trupe, nobili, planuri etc, ca la un inceput de joc de viteza 1, DAR aveam o perspectiva, perspectiva de a avea ce cuceri in partea dreapta, Voi ati recrutat destul in zona aia, acum ca va numiti GOD in loc de RIP, asta este, nu ma deranjeaza prea tare, ma rog, cu recrutarile am inteles si am trecut peste DAR desi ne-ati cerut alianta pana la sfarsit, ati avut tupeul sa imi atacati jucatorii, din cauza asta s-a ajuns la razboi, Va urez noroc si succes ca sincer veti avea nevoie.

3.....nu mai am ce sa iti zic, pari sa fi paralel un pic si ma tem ca daca intru in detalii nu le vei intelege....

ai ceva din stilul de aberatie a lui mazareverde... si daca nu esti... intreabal... mai are cosmaruri noaptea? mai se trezeste plin de transpiratii cal urmaresc dusmanii peste tot pe harta si el nu stie unde sa se ascunda? tiam explicat pas cu pas de unde a venit fiecare membru pe care ai zis tu ca o sal cuceresti ... dar fie tampeniile alea doua din globurile oculare , numite ochi, nu te ajuta de fel... fie creieru e de vina si nu proceseaza informatii... DAR DELOC!

cat despre rip draga noob (sau jucator prost cum vrei sa te numesti - atentie ma refer la joc nicidecum la persoana ta....) iti pun imediat o poza ilustrativa cu diferentele dintre triburile noastre in acel razboi

 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser41630

ai ceva din stilul de aberatie a lui mazareverde... si daca nu esti... intreabal... mai are cosmaruri noaptea? mai se trezeste plin de transpiratii cal urmaresc dusmanii peste tot pe harta si el nu stie unde sa se ascunda? tiam explicat pas cu pas de unde a venit fiecare membru pe care ai zis tu ca o sal cuceresti ... dar fie tampeniile alea doua din globurile oculare , numite ochi, nu te ajuta de fel... fie creieru e de vina si nu proceseaza informatii... DAR DELOC!

cat despre rip draga noob (sau jucator prost cum vrei sa te numesti - atentie ma refer la joc nicidecum la persoana ta....) iti pun imediat o poza ilustrativa cu diferentele dintre triburile noastre in acel razboi


Hai sa lasam triburile ca esti varza, eu altceva vreau sa te intreb, cu amicul ala COCOSEL...te-ai intalnit? l-ai salutat si l-ai pupat din partea mea?? e tot ce ma intereseaza, cu povestile despre RIP nu ma plictisi te rog, stiti foarte bine ca o parte din RIP au intrat la voi dupa care si-au innobilat cel de-al doilea cont, de unde si STATISTICA aia cu care iti tot dai peste ochi, hai ma ce dreacu ne crezi prosti? noi aici vorbim despre lucruri importante, de genul Care este cel mai agresiv trib?? sti? ia documenteaza-te si nu te mai agita...fi la obiect!

PS. Stiu ca mi te inchini ca un muritor de rand, dar totusi te rog, nu imi mai spune zeule!!, te faci de ras dreacu...

Rog un moderator sa sterga offtopicul, aici vorbim de triburi agresive, nu de jucatori agresati psihic
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Hai sa lasam triburile ca esti varza, eu altceva vreau sa te intreb, cu amicul ala COCOSEL...te-ai intalnit? l-ai salutat si l-ai pupat din partea mea?? e tot ce ma intereseaza, cu povestile despre RIP nu ma plictisi te rog, stiti foarte bine ca o parte din RIP au intrat la voi dupa care si-au innobilat cel de-al doilea cont, de unde si STATISTICA aia cu care iti tot dai peste ochi, hai ma ce dreacu ne crezi prosti? noi aici vorbim despre lucruri importante, de genul Care este cel mai agresiv trib?? sti? ia documenteaza-te si nu te mai agita...fi la obiect!

PS. Stiu ca mi te inchini ca un muritor de rand, dar totusi te rog, nu imi mai spune zeule!!, te faci de ras dreacu...

Rog un moderator sa sterga offtopicul, aici vorbim de triburi agresive, nu de jucatori agresati psihic

pe cocosel il pupi tu si pentru mine stai linistit :D zilnic daca nu de mai multe ori pe zi... stiu ca e greu sa pricepi ce am scris... scuze nam cum sa ma cobor sub nivelul marii la inteligenta ca sa pricepi si tu... dar fa un efort si suna un prieten sau intreaba publicul, poate poate, o sa te ajute cineva sa evoluezi
 

DeletedUser

@mirceacuceritoru
Nici macar nu am citit tot ce ai scris , nu meriti timpul meu :)

cat despre
Ramos, mie cunoscut numele asta, de-a lungul timpului l-am tot intalnit
E foarte bine ca eu de tine nu am auzit deloc :)



@LeGenDar Boy
O sa fim :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

@mirceacuceritoru stai linistit ca in top oda trebuie sa fi constant sa rezisti :) vorbim dupa ce vine god peste voi :)

Daca SH e pe primul loc din toamna anului trecut in clasamentul agresorilor si e inconstant pe primul loc, ma intreb: oare ce inseamna constant? :-? E pe-aici cineva sa ne explice? :confused:
 

DeletedUser

V`a hraniti din razboaiele altora, stati ca niste vulturi plesuvi sa haliti lesurile altor razboaie dar acuma o sa v`a dam o confruntare pe masura :)

Ce fraieri îs aia de-i lasa pe SH sa se infrupte din prada lor de razboi :p Si tot aia dau lectii de joc SH-ului. I like it :p
 

DeletedUser

Ce va mai credeti , voi ramaneti la inobilat propriile multiconturi ca noi aveam de atacat dusmani!
 

DeletedUser

Legendar boy, observ sarcasm in nikul tau ca nicidecum legenda nu esti dar sarind peste asta, noi nu jucam cu multiacc , jucam de placere , daca am avea multi accounturi am fi banati demult :)
 

DeletedUser

Legendar boy, observ sarcasm in nikul tau ca nicidecum legenda nu esti dar sarind peste asta, noi nu jucam cu multiacc , jucam de placere , daca am avea multi accounturi am fi banati demult :)

Atunci cum se face ca pe tine te vad prin nu stiu ce trib si sari cu gura pentru GOD, ti-a ramas cumva la "sentiment" tribul asta !? Sa nu-i spunem multiaccount, stim amandoi cum se procedeaza in zilele astea !

Apropo, hai mobilizarea ca vreau sa va vad pe primul ca agresor, pana atunci ve-ti fi pe primul ca aparator !:D
 

DeletedUser

De ce sar pt GOD ? :))))
Pentru ca eu sunt intemietorul GOD, ala simbolic adic port numele unui jucator mai vechi in meserie :)
Tipul de pe sentimentt este adevaratul ramos4venom de pe L14 si lumile aferente :D
 

DeletedUser41630

De ce sar pt GOD ? :))))
Pentru ca eu sunt intemietorul GOD, ala simbolic adic port numele unui jucator mai vechi in meserie :)
Tipul de pe sentimentt este adevaratul ramos4venom de pe L14 si lumile aferente :D

A mai citit cineva o asemenea aberatie? deci el este intemeietorul vechi al GOD, dar nu este el adevaratul ramos, nici aici pe forum nu ar fi adevaratul ramos dupa cum spune, deci ma doare capul deja, nu are nici o logica....lansaneeeee..... lasaneeeeee.....stim ca ai multiacoount, dar nu e asta treaba noastra, ci a adminilor, iar ca tu nu sti sa joci cu un cont, asta nu mira pe nimeni, toti noobi isi fac cate 3-4 conturi ca sa aiba acel avans in fata celorlalti. Sunt putini jucatori care stiu sa joace cu un singur cont, fara coplayer si sa mai faca si oarece performanta, tu nu te numeri printre ei....cu SH, probabil daca va cereati scuze ca le-ati atacat un jucator si il recompensati cu resurse pe respectivul, poate mai aveati o sansa, dar pe tupeu, nu merge, mai aveti un pic si va puteti duce mai departe si pe 28, ca nici aici nu v-a iesit treaba, dar insistati, sunt sigur ca pana la lumea 50, veti ajunge sa faceti performanta, pe 14, pe 22, cam peste tot ati luat-o la bot foarte rapid...desi si acolo aveati toti cate 3-4-5 conturi.
 

DeletedUser

Nah, aici o sa va rupem din temelie :)

SI ce e cu aberatia aia ce o scri tu acolo ? Noi am fost fairplay de la inceput si nu am fost orgoliosi ba chiar din contra am vorbit frumos in ciuda faptului ca am fost amenintati dar asta nu inseamna ca ne este frica :) Cere`i conversatia la mazare cu sentiment , defapt sti ce ? Nu o mai cere ca amandoi stim ca tu esti mazare :) Si vi la mine sa`mi spui de multiaccount , patetic
Cat despre "apropoul" ala de pace ce ai scris tu acolo, noi nu "lingem" unde am fost "scuipati" :)
 
Sus