Cel mai bun atac

DeletedUser

Am si eu o intrebare, dupa parerea voastra cum tre sa arate cel mai bun atac?!
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Exista pareri diferite in acest caz deoarece fiecare are stilul propriu de a ataca si de a face un sat de atac .
 

DeletedUser17029

foloseste functia "cauta" si ai sa mai gasesti cel putin 10 intrebari referitoare la componenta atacului!
 

DeletedUser

nu vezi k nu esti amuzant? eu doresc doar niste pareri nu comentari aiurea..
 

DeletedUser2821

cel mai echilibrat
5-6k top 2500-3k cav us 300-500 berbeci 20 cat (pentru piata )

cel mai bnun nu exista.

doar in functie de aparator se poate stabili cel mai bun , asta e universalul cel mai echilibrat !
 

pirates406

member
Scor reacție
0
se scrie comentarii nu ,,comentari`` si vad ca numai din punctul tau de vedere sunt ,,aiurea``; si vorba lu cristi, da pe Cauta si gasesti multe altele de unde te poti inspira; pentru ca numai un ,,amator`` poate cere asa ceva aici ;)
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
500 berbeci
3000 cavalerie usoara
500 spioni
restul pana la 24000 in ferma topoare (in jur de 5k )
 

DeletedUser

Tu cred k vrei sa faci posturi aiurea asa dar **** pt ce:)) in fine te las in vorba ta si cine vrea posteaza aici parearea lui despre atac nu tre sa mai dau cauta
 

pirates406

member
Scor reacție
0
frate, tu nu ma acuzi pe mine asa, ,,in dorul lelii``; daca ai fi bun la acest joc, n-ai mai cersi pe aici ,,Cel mai bun atac``! :))

o zi buna!
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
@pirates : nimeni nu se naste invatat . e foarte bine ca a cerut niste pareri, ca daca nu ar fi facut-o, l-ai fi vazut ca ataca cu spadele si lancierii si ai fi ras de el pe aici.
 

DeletedUser3192

500 berbeci
3000 cavalerie usoara
500 spioni
restul pana la 24000 in ferma topoare (in jur de 5k )

pai ce faci cu atatia spioni? avand 500 de spioni pierzi 1000 de topoare.... maxim 100 spioni zic eu! Ca si exemplu pe satele mele am 10 spioni :p
 

pirates406

member
Scor reacție
0
frate, daca am zis eu ca nu s-a nascut invatat sau ceva de genu, imi retrag cuvintele...

dar daca cere opinii pe aici, nu trebuie sa si jigneasca cu *(stelute) pe-aici si altele...

te rog frumos... e vorba de respect...
 

DeletedUser

Ca sa stii e primul topic deschis de mn si nu l-am deschis k nu stiu jocu cum crezi u doar am vrut sa vad niste pareri referitoare la atac si *** 1 este foarte buna ma poate face sa imi schimb saturile de atac dar in fine..
 

DeletedUser

5000 topoare
3000 usoara
400 berbeci
20 catapulte
100 spioni

Dar cum a zis cineva mai sus se poate intocmi atacul cel mai potriv in functie de trupele aparatorului.
 

DeletedUser

deci vad k nimeni din cei care si-au spus parerea nu fol arcasi calareti sau grea:)
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
pai ce faci cu atatia spioni? avand 500 de spioni pierzi 1000 de topoare.... maxim 100 spioni zic eu! Ca si exemplu pe satele mele am 10 spioni :p

Daca in satul pe care il ataci sunt mai multi spioni , iti vine raportul rosu . Asa cu 500 spioni ai sanse mai multe sa vezi ce are in sat si oricum 1000 de topoare in plus nu e ceva semnificativ.

deci vad k nimeni din cei care si-au spus parerea nu fol arcasi calareti sau grea:)


cavaleria grea e mult mai buna in aparare deoarece este rapida si o poti folosi mai eficient in cazul in care esti atacat din scurt. nu se merita sa o irosesti in atac .
 
Sus