Cel mai bun jucator de pe l40!

DeletedUser

Propunem aici cell mai bun jucator si cel mai prost jucator de pe l40.
Ca cel mai bun, nu stiu prea bine lumea.
Ca cel mai bun la slab "prost" jucator, il propun pe God of Gods!(Pt fullul de interne, si 0 sate atacate la organizate)
 

DeletedUser37123

votez God of Gods,desi ar mai merita juma de DT aici,dar treaca de la mine =))
 

DeletedUser41812

Va arat la orice ca ora ca fara blindaj o luati in freza in orice fel. Va considerati zmei? Noi nu.
 

DeletedUser41812

Pe mine prietenii ma alinta "Titanu" si imi este indeajuns. Nu am nevoie de alte recunostinte sau titluri.
 

DeletedUser41812

eram sa iti un nume te alint mai potrivit pentru tine , dar apoi te superi. Titanule

In acel "nu am nevoie" pe care l-ai citat de la mine e inclusa si indiferenta mea fata de parerile voastre, a ta inclusa, asa ca poti sa iti exprimi parerea linistit, nu ma va misca deloc in niciun sens.
 

DeletedUser45029

Nu exista cel mai bun si cel mai slab player, exista doar cea mai buna si cea mai slaba echipa, daca vreti sa verificati asta cel ce se crede "cel mai bun" sa paraseasca tribul si ii dau fix 48 ore pana isi ia adio de la L 40:D
 

DeletedUser45945

Nu exista cel mai bun si cel mai slab player, exista doar cea mai buna si cea mai slaba echipa, daca vreti sa verificati asta cel ce se crede "cel mai bun" sa paraseasca tribul si ii dau fix 48 ore pana isi ia adio de la L 40:D



Nehhhh...pacea il salveaza in urmatoarele 48 de ore :D
 

DeletedUser

O votez pe hai lasa-ma drept cea mai buna conducatoare si jucatoare.Actele ei vorbesc de la sine iar istoricul pe acest joc arata daruirea si devotamentul acestei fapturi.Are valoare internationala.
 
Sus