Cel mai bun jucator de pe l7

  • Autor subiect florinel the lord of war
  • Data de început

Cine este cel mai bun jucator de pe lumea 7 ?

  • Dredx

    Voturi: 21 19,6%
  • Eek!

    Voturi: 18 16,8%
  • Open mind

    Voturi: 30 28,0%
  • Sisisi

    Voturi: 13 12,1%
  • THE WEREWOLF

    Voturi: 25 23,4%

  • Total votanți
    107
  • Sondaj închis .
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Am vazut pe alte lumi acest topic si m-am gandit sa ne dam si noi jucatori de pe lumea 7 cu parerea in legatura cu cel mai bun jucator.
Eu ii dau votul meu lui Eek!
 

DeletedUser7708

Illidan Stormrage. Nu mai e loc de dar si poate.

Ar fi bine sa va si argumentati decizia.
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
145
Hmm...greu de spus, sunt cativa care merita acest titlu...dar sa zicem ...fake ( acum nu mai joaca ).
 

DeletedUser8914

reeee

1 sisisi nu il stiu personal dar a crescut intr-o zona dificila spre sa se descurce in continuare

2 Illlidan jucator bun , printre cei mai buni de pe acest server (.ro)

3 jucatori din tribul meu , in special , THE WEREWOLF , mult respect pentru munca sa .
 

DeletedUser

A fost rank 1 cam pe unde a jucat, inclusiv pe L7, atata timp cat a vrut el. Multumit?

bah vezi ca racesti la tastatura.... poate iar esti bolnav:D

2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil asupra posturilor foarte scurte si fara relevanta.

Acesta este un avertisment.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3547

bah vezi ca racesti la tastatura.... poate iar esti bolnav:D

bai.."tarane" (te citez), tu daca taceai..lasai impresia ca esti prost, dar acu ca te-ai bagat in seama ai inlaturat orice urma de indoiala(sigur esti prost). Daca ai chef de balarii du-te la carciuma, si pe noi laSA-NE!:)

si ca sa fiu @ontopic:
E greu de spus cine e cel mai bun jucator, in primul rand sunt mai multe clasificari:
*cel mai bun strateg
*cel care se dezvolta cel mai rapid
si lista poate continua.
Eu enumar: eek!, dfa1, illidan stormrage, dredx, sebica 19..si ar mai fi si altii.

1.1. Tratati-i pe ceilalti cu respect si mentineti discutiile in limitele bunului simt.

1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Politica si Propaganda", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt tolerate nicaieri, atat pe forum cat si prin sistemul intern de mesagerie.

Acesta este un avertisment.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser15358

ia auzi si la ksi225...alti jucatori in afara de MoD mai stii ?? Nu zice nimeni ca nu sunt buni...dar totusi chiar asa pupincurist sa fi ???

Ii greu de spus cine ii cel mai bun,sunt mai multe categori dupa care poti sa ii clasifici. Mi-e personal mi sa parut ca Ilidan ii un jucator foarte bun,dar acum ca sa retras iese din calcule. Cei care sunt acum in top 10 ,inclusiv dread lord si Eek!, sunt toti jucatori foarte buni.
 

DeletedUser

cel mai bun jucator de pe l 7 ........ hmmmm,grea incercare .... inafara de mine ar trebui sa o recunosc pe andurill si pe babanu .......si cu o vesnica pomenire pentru cea mai "meseriasa jucatoare de triburi... pe numele ei selena xxx ., bleahhh... si cea mai buna sluga a acesteia in speta maritul rosito .... mare caracter , pacat ca habar nu are cu ce se mananca acest joc ...:)))))))))))))))) prietenu ......trimite si tu ceva berbeci cand vrei sa ataci un sat .... asa de pus pe protap alaturi de lancieri pe care ii folosesti in atac :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
penibil si jenant .......imi frizeaza notiunea de jucator profesionist de triburi .........
 

DeletedUser8914

:)))

ma faci sa rad domnisoara , sincer nu am auzit de tine , lasa-ma sa ghicesc scitii l3?


esti cea mai PRO jucatoare de aici ( -asta ).
 

DeletedUser

Topicul asta dupa parerea mea nu isi are rostul . Calitatea unui jucator nu se stabilieste la modul asta , modul de joc al unui player este influentat foarte mult de zona in care incepe , de vecinii pe care-i are ( n00bi , semi-pro , pro ) si cel mai mult de timpul pe care il acorda acestui joc . Intra foarte multe lucruri in aceasta ecuatie " cel mai bun " , de aceea eu cred ca nu exista un asa zis cel mai bun de pe L7 , e imposibil . Jucatori buni sunt pe L7 dar cum faceti voi departajarea ? de ex : Illidan Stormrage este mai bun decat Sisisi . De unde si pana unde ati putea afirma asta ? in Plus e normal ca un jucator dintre cei buni sa fie sustinut aici de alti jucatori buni care i-au fost alaturi si care l-au vazut cum joaca .

@ sper sa fiu totus on topic cu ce am spus , e doar o parere :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3547

ia auzi si la ksi225...alti jucatori in afara de MoD mai stii ?? Nu zice nimeni ca nu sunt buni...dar totusi chiar asa pupincurist sa fi ???

Ii greu de spus cine ii cel mai bun,sunt mai multe categori dupa care poti sa ii clasifici. Mi-e personal mi sa parut ca Ilidan ii un jucator foarte bun,dar acum ca sa retras iese din calcule. Cei care sunt acum in top 10 ,inclusiv dread lord si Eek!, sunt toti jucatori foarte buni.

aia e pararea mea, daca nu-ti convine e problema ta.shht;)
 

DeletedUser4533

my vote goes to danimaxx :rolleyes:

La fel ca si in joc, pe acest forum este permisa doar folosirea limbii romane. Va rugam sa limitati folosirea altor limbi la citate sau fraze bine cunoscute (sau traduse) si doar cand acest lucru este in concordanta cu situatia respectiva.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

illidan, dar eu il bat =)))


Glumesc, bineinteles :p . Nu se poate stabili o ierarhie a jucatorilor, cel putin asa cred eu. Asa cum sublinia cineva mai sus, pozitia intr-un eventual top este relativa la mai multi factori. Spre exemplu, fara indoiala ca illidan, sebica 19, sisisi, darth lord, sunt jucatori buni, dar ascensiunea lor s-a datorat si faptului ca au facut parte din triburi cu jucatori foarte buni si cel mai important NU s-au intalnit intr-o confruntare directa. Sebica19 si hito au atacat impreuna, deci care din ei este mai bun...etc...etc.....Illidan a atacat de unu singur, dar la un momentdat s-a oprit si cel mai probabil nu a fost niciodata atacat serios (deci nu stim cum ar reactiona). La fel si sisisi si multi altii.....etc...etc...discutia e lunga ;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

micuta sirena : "ce'mi plac glumele mele..."

Sunt prea multi jucatori buni pe aceasta lume . Nu ai de unde sa stii ca jucatorul x e mai bun decat y daca nu s-au intalnit sau o sa se intalneasca pe harta . Multi jucatori foarte buni nu au nevoie sa fie cunoscuti pe forumul extern ... Ei isi fac treaba acolo , fara sa se dea mari si tari pe un forum ...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus