Cel mai bun trib de pe o lume este tribul de pe locul 1?

Cel mai bun trib de pe o lume este tribul de pe locul 1?


  • Total votanți
    44
  • Sondaj închis .
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser16039

adica Gaw vs ~ARM~ si apoi vi tu si faci fuziunea: GAW toti in ~ARM~
 

DeletedUser1924

in fine , cum o ziceti voi , v-ati intrebat aliatii de ce sprijina alt trib impotriva voastra ?:))


se vede la statistici , offf , ce patetici sinteti , asa copii si nealintati ... iat tu b3sT macat taci in fata mea , atita iti zic sa nu incep a sapa iar dupa oamenii care : T.D.K. ma amenintau sa nu mai iti atac contul ... iar boggy usurel ca ne suparam iar , o stii bine , sa termin planul si incep pe alt " catelus " de la tine ...


deci tribul 1 .... 10 pot scadea mereu , asa ca nici un trib nu e bun

Omule, sa vorbim de mine, contul b3sT, nu ca am jucat dupa un an pe un cont care era situat intre 3 triburi de top5 cu care aveau TDK razboi :))
Sa fim seriosi, tu esti doar un pamfletar si trebuiesti tratat ca atare... asta si fac, rad de tine :)

Si ca sa-ti demonstrez ca esti un pamfletar, uite ce ziceai intr-un post anterior :

identifica`te ca nu stiu cine esti si prea faci blasfemie tlw nu a jucat pe 3 din cite stiu eu ... eu personal depinde de cine ai dat atunci pe lumea 3

iar cazul ar fi simplu , sa nu`ti mai raspund la acuzatii daca nu stii cine joaca acum pe tlw


Ciudat cum de un nou jucator vorbeste la persoana I despre ce mi a facut pe L3 =))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser16873

si uite asa dintr-un topic cu o tema clara ajungem la problemele de zi cu zi , care e mai tare si cine e mai bun , b3st esti bun (nebun dar totusi bun , arunca sabia la mine ) boggy la fel , cam inactiv dar bun , Cristi esti si tu bun , acum incercati sa nu va mai injurati unul pe altu va rog eu :D ma innebuniti de 1 an de zile :rolleyes:
 

DeletedUser

gaw este pus la grea incercare ptt ca light are granizta mare cu ei si daca e sa inceapa razboiul nu au sanse cei din GAW .

cu armu au granizta mica de maxim un sfert jumatate de continent

si MD e prea bine organizat ca sa piarda multe sate sunt 16 jucatori din care 5 sub 300000 pct cat de greu e sa ii organizezi ?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus