Cel mai bun trib de pe o lume este tribul de pe locul 1?

Cel mai bun trib de pe o lume este tribul de pe locul 1?


  • Total votanți
    50
  • Sondaj închis .
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser17395

:)) pe cine a pocnit fotr ma?:))din cate stiu in statistici erati pe + cu 10 sate sau ceva de genu...in conditiile in care tsl avea o granita imensa cu hk...si jucatorii atacati de tsl erau dati afara din fotr...;))

Nu ai cu cine sa discuti dica, asta e un fel de adibv :), ai de capu lui, nu sa remarcat cu nimic, doar tare in cloanta pe forum :). Saracii, iti dai seama nu am auzit o vorba de lauda din partea altor triburi catre futr, sau gabyxxl :)...

Parerea mea, cele mai bune triburi Diablo si TSL, si nu o zic doar de complezenta... diferenta intre ele, diablo "invingator" pt ca au recrutat o gramada de jucatori, nu au avut astfel de greturi si au reusit sa tina o atmosfera frumoasa in trib, TSL "respectat" datorita unui grup unit de jucatori buni si foarte buni dar care a refuzat sa mearga pe calea fuziunilor... Zona aia TNT ni sa oferit de mai multe ori pe tava dar dread si apoi open au refuzat mereu sa ii ia la noi. CIne stie despre ce ** stie, habulicii mici si nestiutori gen gaby lamaie doar dau din cloanta...
Futr ar ocupa un loc 15-16 asa, ca imi era coca simpatica :)
 
Ultima editare de un moderator:

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Dicanio taci dreaq ca habar nu ai cum era treaba acolo... ce 10 sate visezi ca le dispareau cate 60-70 la fiecare atac din partea noastra :))) nu mai comenta te rog daca nu stii.

Bai coada de maimuta opteron, FotR inca exista pe lumea 7, am ramas prieteni in continuare si de aceea am revenit putin pe harta sa vedem si noi finalul campionatului... TSL unde e pe lumea 7? iti spun eu , sunt in vestiar la DIABLO si curata WC-urile :D :)))
 

DeletedUser

din contra...stiu foarte bine cum stateau lucrurile...in mare parte tu mai pus la curent...prin discutiile noastre private si prin aberatiile tale de pe extern...;))
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
stii un drac mic... doar ca lui teo ii este rusine sa recunoasca ... cum adica la valoarea lui , sa recunoasca faptul ca un trib micut ca fotr le-a facut praf toti jucatorii de super elita... hai sa o lasam balta cu discutia asta pentru ca nu suntem on topic ..

diablo e cel mai bun desi in poll am votat nu, pentru ca nu pe toate lumile tribul de pe locul 1 este cel mai bun.. aici e doar pura intamplare sa fie asa :D :)))
 

DeletedUser32269

pff dragilor o discutzie mai amicala ...se poate aici .. este inutil sa mai fac si eu comentari:)
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
pai zi si tu bre shaule, ca m-a disperat ala cu tesla lui... o adunatura de noobi cu multe sate care se credeau zei... pana le-a dat realitatea peste ochi si au revenit cu picioarele pe pamant :)))
 

DeletedUser13259

nu tribul de pe locul I e cel mai bun. intrebarea aceasta este una cu o infinitate de raspunsuri.
ps. in loc sa va contraziceti mai bine iesiti si va mai aerisiti pt ca nu e viata in fata calculatorului ;)
 

DeletedUser17395

nu tribul de pe locul I e cel mai bun. intrebarea aceasta este una cu o infinitate de raspunsuri.
ps. in loc sa va contraziceti mai bine iesiti si va mai aerisiti pt ca nu e viata in fata calculatorului ;)

da ce e in fata calculatorului? moarte ? Pfff
Bai gaby cred ca te oftici ca ai vrea sa joci cu noi pe w46, da nu te vrea nimeni in TSL =). Decat eu ca sunt mai sentimentalist asa :)
 

DeletedUser17004

stii un drac mic... doar ca lui teo ii este rusine sa recunoasca ... cum adica la valoarea lui , sa recunoasca faptul ca un trib micut ca fotr le-a facut praf toti jucatorii de super elita...
Mai, nu stiu despre jucatorii de elita, da' prin partea unui noob ca mine FotR era ca branza cu mamaliga si nu stiu de ce naiba tot se schimbau jucatorii pe conturi da' cam degeaba. Cand a inceput razboiul aveam 3 sate in K37, cand am dat stergere aveam vreo 30 prin mijlocul vostru, plus ca granita aia pe care tot ati aparat-o cu 60k nu stiu cum dar a cam disparut din K36 de tot. Si mai zici de TSL ca pierdea sate :D Pai voi ce luati jos pierdeati sus dublu. Imi faceam cruce cum urca blan prin mijlocul vostru si a naibii de nu-i lua nimeni satele alea. Daca vrei sa ne aducem aminte poi ne aducem, n-oi avea eu timp de joc dar la povestiri inca is bun.
TSL a fost ceva, Diablo e altceva, unii au respectat si sunt respectati, altii au castigat si inca mai castiga. In fond ramane placerea jocului, daca o simti sau ai simtit-o, atunci n-ai jucat degeaba. Tribul cel mai bun e cel care isi multumeste membrii.
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Baby, lasa-ma cu blan al tau ca era disperat saracul.... cate atacuri a indurat doar el stie... si daca stau bine si imi amintesc blan inainta prin inactivii din MIR, dar nu are rost sa mai continuam discutia asta, oricum pe final asa ca sa ii oftic pe tsl-istii astia, contul blan a trecut pe la mine , tudy in love la fel.... :)))
 

DeletedUser17395

Baby, lasa-ma cu blan al tau ca era disperat saracul.... cate atacuri a indurat doar el stie... si daca stau bine si imi amintesc blan inainta prin inactivii din MIR, dar nu are rost sa mai continuam discutia asta, oricum pe final asa ca sa ii oftic pe tsl-istii astia, contul blan a trecut pe la mine , tudy in love la fel.... :)))

tu bati campii tu auzi, e pacat ca vrei sa lauzi futr, un trib care nu a zis niciodata nimic :)
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Bai dublu post, normal ca FotR a fost mai bun :)) Asa ca fugi si minte pe altii, vrajeste-l pe andrei 7 ala sau cum ii zice , ca el poate te crede :)))
 

DeletedUser33089

da ce e in fata calculatorului? moarte ? Pfff
Bai gaby cred ca te oftici ca ai vrea sa joci cu noi pe w46, da nu te vrea nimeni in TSL =). Decat eu ca sunt mai sentimentalist asa :)

iti zic eu ce e in fata calculatorului :)
obsesie(care poate deveni boala patologica..)

vad ca nu il mai vad pe andrei 7 sau cum il chema ca facuse trib pe lumea 20 cu acelasi nume a tribului diablo de pe lumea 7.. nici nu mai stiu daca mai exista dar e deja boala si obsesie:)
pe fiecare lume exista cate un trib care este cel mai bun de exemplu DIABLO pe lumea 7
din pacate dintre cele mai proaste sunt fotr=)) nu vreau sa jicnesc pe nimeni poate au existat jucatori buni acolo dar un trib nu sta intr-un jucator sta in unitate :D
eu unul chiar daca joc pe lumea 7 de cam 2 ani nu cred ca am vazut acel trib cu un punctaj f mare..nu cred ca ajunsese la 100 de milioane de puncte(poate exagerez)
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
daca nu stii mai bine taci... a fost si pe locul 3 la un moment dat :) si a trecut cu mult de 100 de milioane sau ce zici tu acolo....

cat despre unitate, intreaba pe cei care au jucat acolo ce atmosfera era in trib, cat de uniti am fost si am produs intotdeauna surprize cu triburi si de 5 ori mai mari ca noi ... nu mai vorbi in necunostinta de cauza ;)
 

DeletedUser13259

fotr era ca un club, plin de surprize si distractie, gagici, bautura, tot ce doreai acolo gaseai :D
totusi mai gaby, daca voi aveati cu mult peste 100 de mil, calculeaza-mi un pic cat aveau alea de 5 ori mai mari ca voi, daca abia acum diablo are 500 de mil?
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
E vorba de ceva mai multa vreme in trecut, noi aveam vreo 20 si ceva de milioane si "dusmanii" undeva pe la 100 de milioane :D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus