Cel mai bun trib de pe o lume este tribul de pe locul 1?

Cel mai bun trib de pe o lume este tribul de pe locul 1?


  • Total votanți
    50
  • Sondaj închis .
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

:D Bine ca FotR e tribu perfect :D

nu a zis nimeni, ca fotr a fost tribul perfect,dar oameni au avut bun simt,au relizat ce se intimpla in jurul lor, si au zis frumos la revedere, nu ca una lume,care s-a apucat sa injure non stop admini si moderatori,de parca erau aia vinovati ca sus numai ludovic cu gasca lui(a se citi :comisarul,daniel,poplacu) se batea cu fotr, iar jos, toata treaba era pe capul lui sebastos.
 

DeletedUser33163

Aici vorbim de cel mai bun trib de pe lumea a 7-a :D Tind sa cred ca TSL a fost peste hkk si fotr,insa au fost momente si momente...un timp si fotr ar fi putut fi considerat cel mai bun trib,dupa cum s-a descurcat,la fel si tsl,bla bla :D cel mai bun trib de pe lumea a 7-a,desi am votat ca Nu,este Diablo:D
 

DeletedUser33163

nu a zis nimeni, ca fotr a fost tribul perfect,dar oameni au avut bun simt,au relizat ce se intimpla in jurul lor, si au zis frumos la revedere, nu ca una lume,care s-a apucat sa injure non stop admini si moderatori,de parca erau aia vinovati ca sus numai ludovic cu gasca lui(a se citi :comisarul,daniel,poplacu) se batea cu fotr, iar jos, toata treaba era pe capul lui sebastos.

FotR a fost ceva gen hkk,si crede-ma ca stiu ce vorbesc,am fost atat in FotR,cat si in Fotr~a...cel putin in fotr-a era haos total,in fotr hai sa zicem,mai miscau 3-4 jucatori,dar in rest...ping pong :)
 

DeletedUser

papagali astia a lu gabitza si lost :))ma copii...in loc sa va certati ca desteptii aici mai ** va duceti pe w46 si ii aratati lu teo de ce sunteti in stare...ca asa nu rezolvati nimic :))
 

DeletedUser17395

nu a zis nimeni, ca fotr a fost tribul perfect,dar oameni au avut bun simt,au relizat ce se intimpla in jurul lor, si au zis frumos la revedere, nu ca una lume,care s-a apucat sa injure non stop admini si moderatori,de parca erau aia vinovati ca sus numai ludovic cu gasca lui(a se citi :comisarul,daniel,poplacu) se batea cu fotr, iar jos, toata treaba era pe capul lui sebastos.

ma paparuda, se vede ce ai inteles tu din lumea asta, anostule, stersule....Dupa ce ca habar nu ai de nimic, mai bati si campii. Cred ca nici o statistica pe twstats nu stii sa pui...
Ps. Uita-te la semnatura mea si oftica-te :)
In Fotr erau niste jucatori de duminica , se vede ce au rezistat, i-au rupt MIR in doua :)...
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
FotR a fost ceva gen hkk,si crede-ma ca stiu ce vorbesc,am fost atat in FotR,cat si in Fotr~a...cel putin in fotr-a era haos total,in fotr hai sa zicem,mai miscau 3-4 jucatori,dar in rest...ping pong :)

Academia aia era asa la misto, nu prea i-am dat niciodata importanta... si te asigur ca ping pong nu s-a jucat niciodata in tribul ala... insa noi am stiut sa jucam si in acelasi timp sa ne simtim si bine, am stiut sa creem o atmosfera placuta in trib, lucru pe care l-au recunoscut pana si cei din MIR care au dezertat din cauza unui prost si au stricat un trib care era o amenintare serioasa pentru locurile fruntase. Dar asta este, ce e frumos nu dureaza mult... macar am ramas cu prietenii, fie ei virtuali , fie si in realitate, cu cei pe care i-am cunoscut personal...

In Fotr erau niste jucatori de duminica , se vede ce au rezistat, i-au rupt MIR in doua

Avand in vedere ca tribul MIR a fost crescut mai mult de noi, si de razboaiele noastre , avand in vedere ca jucatorii din MIR s-au consacrat si au atins nivelul maxim sub numele nostru (deoarece ei altceva nu prea faceau decat interne) , nu poti spune faptul ca ne-a rupt MIR ... Dar ce sa faci, intre noi a fost o "nepotrivire de caracter" fapt ce a dus la "divort" :))
 
Ultima editare:

DeletedUser

ma paparuda, se vede ce ai inteles tu din lumea asta, anostule, stersule....Dupa ce ca habar nu ai de nimic, mai bati si campii. Cred ca nici o statistica pe twstats nu stii sa pui...
Ps. Uita-te la semnatura mea si oftica-te :)
In Fotr erau niste jucatori de duminica , se vede ce au rezistat, i-au rupt MIR in doua :)...

exact limbajul lui lucifer.cam asta a ramas din tsl. nu au mai contat o gramada de jucatori excelenti si cu mult bun simt. lumea in ziua de azi spune asa TSL= limbaj lucifer.dar bucifer baiat istet, ia lasat pe fraieri sa dea stergere, si el a cedat contul.
 

DeletedUser17395

exact limbajul lui lucifer.cam asta a ramas din tsl. nu au mai contat o gramada de jucatori excelenti si cu mult bun simt. lumea in ziua de azi spune asa TSL= limbaj lucifer.dar bucifer baiat istet, ia lasat pe fraieri sa dea stergere, si el a cedat contul.

Si care erau jucatorii aia excelenti amice ? Ia lumineaza-ne
 

DeletedUser

un sebastos, un ucigasul23, alcool, kotys,si lista poate continua.
 

DeletedUser17395

un sebastos, un ucigasul23, alcool, kotys,si lista poate continua.

si vndhl, otyh, crist tin, vndhl, buffy2008 , open mind etc etc de ce erau slabi ?
SI ca sa vezi cat de afon esti, doar seba e cu noi acu pe w46 , restu nu joaca si tot ne miscam bine. Nu ma mai plictisi, revino cand te destepti.
 

DeletedUser

si vndhl, otyh, crist tin, vndhl, buffy2008 , open mind etc etc de ce erau slabi ?
SI ca sa vezi cat de afon esti, doar seba e cu noi acu pe w46 , restu nu joaca si tot ne miscam bine. Nu ma mai plictisi, revino cand te destepti.

LA TOTI ASTIA LE DADEA LECTII IZGHITU.DAR asta e , au ascultat un tembel care a zis repede STERGERE DE CONT.
 

DeletedUser17395

LA TOTI ASTIA LE DADEA LECTII IZGHITU.DAR asta e , au ascultat un tembel care a zis repede STERGERE DE CONT.

BA RATAT esti, nu stiu daca sa rad , sau sa iti plang de mila.. PE vechiul izghitu sigur nu il cunosteai, ultima oara a jucat ionutzz pe cont, dar nici el nu a mai aparut, ca nu mai stim nici acum nimic de el. Contu era in siter de ceva timp , cand s-au sters conturile...
CE penibilitati mai zici ? Ai de capu tau sec
 

DeletedUser

Mai opty, pardon, mai stergere de cont, mai cat mai de gand sa minti?nu ai obosit de atatea tampenii debitate?lasa dracu externul in pace, ca stie toata lumea ce viteaz a fost tsl( de aia si sa dus dracu) si dai atacurile alea odata , altfel parca vad ca te innobileaza alde diablo.
 

DeletedUser17395

Mai opty, pardon, mai stergere de cont, mai cat mai de gand sa minti?nu ai obosit de atatea tampenii debitate?lasa dracu externul in pace, ca stie toata lumea ce viteaz a fost tsl( de aia si sa dus dracu) si dai atacurile alea odata , altfel parca vad ca te innobileaza alde diablo.

Normal ca stie , in afara de gaby arlechin si 2 ratati, cred ca toti ceilalti care mai frecventeaza forumul asta , au o parere destul de buna despre ei...
Hai pa legumo
 

DeletedUser14288

Teo lasa.i in pace :D nu vezi de cate luni a disparut TSL , dar tot in centrul discutiilor e pe aici? :) Asta spune ceva , nu? :rolleyes:
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
pai teo a ramas singurul cu spada sus din TSL, si traieste si el din amintiri pe aici pe extern, cu speranta ca o sa il impresioneze pe andrei 7 ala si o sa-l faca invatacelul lui... mereu a visat opteron asta sa fie un fel de sensei, si sa aiba un daniel-san tribal :))) =))
 

DeletedUser17004

De fapt TSL o sa ramana in memoria multora, si de fiecare data cand ma prezint intr-un trib in care joc, o fac ca "fost jucator in TSL, L7" pentru ca e un lucru cu care ma mandresc. :rolleyes:
Si adevarul e ca ne-am distrat o gramada in tribul ala si ne-am bucurat de joc. Cand n-am mai fost lasati sa ne bucuram, am plecat. Si chiar daca in cazul unora, viata reala i-a impiedicat sa mai joace pe undeva, la un telefon tot mai raspund si purtam o conversatie ca intre prieteni.
Nu mai pomeniti de Fotr...dupa cum zicea cineva din TSL: cine-s aia?
 

DeletedUser17395

pai teo a ramas singurul cu spada sus din TSL, si traieste si el din amintiri pe aici pe extern, cu speranta ca o sa il impresioneze pe andrei 7 ala si o sa-l faca invatacelul lui... mereu a visat opteron asta sa fie un fel de sensei, si sa aiba un daniel-san tribal :))) =))

=) tu ai fi baiat bun , daca nu ai fi unu dintre obsedatii aia de TSL :).
PS am auzit ca joaca Futr pe tribalwars, pe lumea 50, asa e ? :)
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Baby, tu ar trebui sa te prezinti in felul urmator : fost jucator in tsl , narf, viking , heaven , diablo, haita, etc :))))

@teo... habar n-am... de fapt, in nici un caz..din cate stiu , intemeietorii FotR nu mai joaca de mult .... :rolleyes: pe nici o lume :D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus