Cel mai bun Trib / leader

  • Autor subiect NeedBackup
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Au trecut aproximativ ... 35 de ore de cand lumea 11 sa nascut . Analizand forumul , statisticile din joc si componenta fiecarui trib am descoperit multi jucatori buni , unii adevarati veterani cu experienta de joc foarte buna iar astea pot face o precizare aproximativa a viitoarelor triburi dominante .





Pentru moment tribul care il vad eu dominant ( bineinteles vor urma multe FLAMURI ) va fi Wall alaturi de Lethal.

Ca cel mai bun leader ... in acest moment il vad pe methalelf . A reusit sa coordoneze o echipa foarte buna cu experienta si nume in acest joc pe triburile si se vede ca stie cum merg lucrurile la un trib , care se crede de elita . Experienta sa pe tribalwars poate fi un advantaj pentru el dar poate fi si un dezavantaj . Sa nu mai spunem ca il are langa el pe setzel lider WaRooM lumea 5 .




Wall pot ajunge rapid pe culmi dar niciodata nu vom sti ce va pregati viitorul .




Astept alte pareri.
 

marakesh

member
Scor reacție
0
depinde in ce zona sunt pozitionati (nu m-am uitat pe harta) si ce alte triburi au langa ei. totusi e devreme sa ne dam cu parerea. cred ca dupa o luna putem spune cam care va fi configuratia primelor 10 locuri
 

DeletedUser

marakesh are dreptate.daca sunt f apropiati atunci nu au dc sa isi faca griji.tribul wall este un trib cu experinta.De acolo il stiu doar pe setzel.
 

DeletedUser

Michelle2007/AXE - pentru performantele cu Die. de pe ro5
setzel/Wall - pentru performantele cu Waroom de pe 5
methalelf/Wall - pentru ca a reusit sa formeze o echipa foarte buna intr-un timp scurt
 

DeletedUser

si in AXE sunt jucatori buni...deasemenea nici MoH nu sunt de neglijat ca sa zic asa...dar totusi...e cam prematur sa ne dam cu parerea...apropo...asa ziceau toti pe L10 ca D-Day face si drege...pana la urma n-am rezolvat nimic:eek:...aici la fel...fiecare isi promoveaza tribul ...hai sa mai discutam peste vreo 3 saptamani despre triburi si top-uri;) acum sa ne rezumam la amesaje amuzante:D
 

DeletedUser

as vrea sa vad pe o lumea pe valiusha,simavo,phaeton,b3sT,freesoul,tribunul,methalelf(scz daca ti-am gresit numele),setzel,rainn21,bric,adaescu,cdef,sp@rt@nu,notplok,gimivasile si toti astia buni de pe toate lumile sa pice toti pe acelasi continent.si sirsoreen.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Roms daca taceai filozof ramaneai ! :) Simavo = Sir Soreen ! Iar ca ideea nu trebuie sa enumeri cativa pomanagii care inca sunt in topuri pe diverse lumi ! ;)
 

DeletedUser

pai lumea 11 zic eu ca va fii dominata de iurka si gasca.:D.Vor avea adversari seriosi ca 300 sau immo.
 

DeletedUser

sunt multi playeri buni daca spun asta nu inseamna ca sunt fanul lor.
 

DeletedUser7711

Desigur e prea devreme sa vorbim despre cei mai buni si cei mai "PRO" . Nici cele 5 zile de protectie nu au trecut .




Ii multumesc lui NeedBackup pentru cele spuse dar intr-un trib pe langa un conducator bune trebuie sa ai si jucatori care sa te inteleaga . In Wall , mai radem mai glumim dar totul e calculat . Pentru voi sunt doar un noob care are noroc de trib , altii ma privesc altfel .





Desi e prima data cand dau cu ochiu de serverul romanesc sunt neplacut surprins de noobismul existent dar si placut surprins de jucatorii buni peste care i-am intalnit .


Pana la urma triburile cu un leadership bun si cu playerii experimentati se vor departaja vizibil de cei noobi dupa o saptamana de joc .




Multumesc pentru clipele acordate citirii acestui mesaj .O zi buna.
 

DeletedUser

sunt multi playeri buni daca spun asta nu inseamna ca sunt fanul lor.

Nu te-au banat încă :confused: , faci numai doublepost !

On-Topic ; Acest topic este prematur , deaseasemenea ca și celelalte care se referă la triburile de elită etc. !Aceste discuții sunt prematurii încă !
 

DeletedUser

Pana la urma triburile cu un leadership bun si cu playerii experimentati se vor departaja vizibil de cei noobi dupa o saptamana de joc .

sper sa ajungem si noi in top[WE],desi recrutam la intamplare :)si avem decat 3 membri in trib la momentul actual,dar sa nu va departati prea mult,lasati-ne sa va ajungem din urma.



@roms:ce nume ai?
 

DeletedUser

roms va ajunge Senior Member mai tarziu deocamdata si-a luat vacanta. Mai sunt doritori? Daca nu va rog sa incercati sa fiti on topic.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus