Cel mai bun Trib / leader

  • Autor subiect NeedBackup
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Eu raman de parere ca WALL cu methalelf :p

Ma dau bine cu sefu' nu de alta =))
 

DeletedUser

Este prea devreme să spui cine este cel mai bun trib .Pentru moment este WALL(ca puncte) , are jucători (buni) , dar niciodată nu știi ce se poate întâmpla , așa că tot ce vorbim este prematur , să vorbești despre Cel mai bun Trib / leader .Privind lidărul , nu poți să-ți dai seama în primele 3 zile de joc .Majoritatea spun că setzel penrtu performanțele sale pe L5.(Nu contrazic , dar acolo nu este singur) .Mai spune lumea că Methalelf , deasemenea mi se pare momentan prematur , deoarece încă nu a realizat mari performanțe (ca lider) , dar eu îl apreciez pentru simplul fapt că a strâns o echipă de jucători , jucători buni .

Succes !

'''P.S -Văd că doar WALL se votează pe-aicea )))'''
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser12464

mai adevaru ca wall e plin de jucaotri buni si activi fata de celelante triburi
 

DeletedUser

mai adevaru ca wall e plin de jucaotri buni si activi fata de celelante triburi


Am auzit că prin jocul acesta există program de sitter-ing :eek: !Jucătorii trebuie să fărmeze , și să joace 24/24 mai ales la început , și deeacea unii sunt mai deștepți ca alții și când nu sunt la ''Tastatură'' lasă sitter , și așa se formează o activitate bună într-un trib .
 

DeletedUser7711

Momentan nu suntem diferiti de nimeni . Suntem doar niste jucatori ca oricare altii insa fata de multe alte triburi sitemul nostru de sitting este bine pus la punct si crestem/farmam continu . Si cum am mai zis pe langa un lider bun iti trebuie o echipa buna . Poti sa fii cel mai bun lider ca e degeaba atata timp cat ai "incepatori" in trib .
 

DeletedUser14622

as vrea sa vad pe o lumea pe valiusha,simavo,phaeton,b3sT,freesoul,tribunul,methalelf(scz daca ti-am gresit numele),setzel,rainn21,bric,adaescu,cdef,sp@rt@nu,notplok,gimivasile si toti astia buni de pe toate lumile sa pice toti pe acelasi continent.si sirsoreen.

si lista cu membrii cu experienta continua,te asigur,mai e dredx,ilildan stordamdge(scuze *** am gresit numele) si altii,dar cel din urma din cate am auzit e considerat cel mai bun player al triburilor,acum poate ma exprim gresit,dar asa am auzit si sa nu uitam ca sunt unele momente in care diferenta intre unii playeri o mai face si timpul de care dispune fiecare in parte!;)
 

DeletedUser

@ blablabla , Nu există cel mai bun jucător , nici la 'sfârșitul' unei lumi când jucătorul de pe 1 are ' N ' milioane în fața celui de-al 2 , nu este cel mai bun , deoarece și el la rândul său a făcut înnobilări interne etc. + că voi vorbiți de cel mai bun jucător , și lumea nu a început de mai mult de 4 zile :eek: !
 

DeletedUser

as vrea sa vad pe o lumea pe valiusha,simavo,phaeton,b3sT,freesoul,tribunul,methalelf(scz daca ti-am gresit numele),setzel,rainn21,bric,adaescu,cdef,sp@rt@nu,notplok,gimivasile si toti astia buni de pe toate lumile sa pice toti pe acelasi continent.si sirsoreen.

doamne ma da de unde ai atata imaginatie?:confused:degeaba sunt cei mai buni(pe alte lumi) daca din noroc au ajuns acolo;)oricum hai sa vedem ce va fi:)
 

DeletedUser

OnT: Cel mai bun lider nu e nimeni acum si nici trib ! :)

OffT: Bine presupus: NU SUNT EU ! :) Iar fani de astia infocati sincer **** numaru lor (al fan-clubului oficial este destul de mare), dar mai grav e ca nu stiu de unde apar ! o_O
 

DeletedUser1959

Scurt si la obiect
Cel mai bun trib=Last one standing
Cel mai bun leader=Last one standing

E cat se poate de simplu :)
 

DeletedUser

Eu nu cred ca tribul =nbz= de pe lm11 este tribul de pe lm8 :) ..
Voi ce ziceti
 

DeletedUser

ma si miram :) deja au 87 de membrii ...


Sincer , nu îi înțeleg pe unii !
Care este treabă că deja au 87 ?De unde știi tu că ei nu au intrat 86 de jucători buni(nare cum) , și îi acuzi că ei au deja 87 membri .Este o limită normală , nu poți spune că sunt mamuți sau mai știu eu altele !Nici triburile care strâng 100 membri (fără academi) nu sunt ' Triburi Mamut ' !
Poate că unii vorbiți fără voi , sau mai aveți de învățat :p
 

DeletedUser7072

as vrea sa vad pe o lumea pe valiusha,simavo,phaeton,b3sT,freesoul,tribunul,methalelf(scz daca ti-am gresit numele),setzel,rainn21,bric,adaescu,cdef,sp@rt@nu,notplok,gimivasile si toti astia buni de pe toate lumile sa pice toti pe acelasi continent.si sirsoreen.

pe simavo si sir soreen nu-i vei vedea niciodata in acelasi trib. tipii astia doi nu se suporta :))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus