Cel mai bun Trib / leader

  • Autor subiect NeedBackup
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser17308

re

e o copie nbz pe l11:) dar vorba lu ilidan cred ca face spume Irc daca vede ca au luat si poza de la profil:)
 

DeletedUser15860

dar astia de pe l11 au ceva in plus la profil:D

=nBz=&~PHO~
FORMEAZA
FAMILIA CORLEONE

deci clar cea mai mare copie..auzi familia CORLEONE..:D..plus ca au un player cu nick martzianul...alta copie dupa martzian din noobs..:|
 

DeletedUser

dar astia de pe l11 au ceva in plus la profil:D

=nBz=&~PHO~
FORMEAZA
FAMILIA CORLEONE

deci clar cea mai mare copie..auzi familia CORLEONE..:D..plus ca au un player cu nick martzianul...alta copie dupa martzian din noobs..:|

dap si eu am spus ca este o copie ,dar s-a bagat mai repede Warzone. cu cearta :) :rolleyes:
 

DeletedUser

Tu vorbesti sa nu adormi 100%
Daca ai fi stiut cum au inceput =nbz= pe lm8 pe pariu ca din start iti dateai seama ca =nbz= de pe lm11 nu este tribul de pe lm8 (ma refer la nr. de membrii si asezarea lor )


Of !Din câte observ nici să citești nu ști :eek: .Lasă-te de extern dacă nu știi să citești dar să mai scrii !
Am spus eu că =nBz= de pe L11 e =nBz= de pe L8 ?Tu ai spus că =nBz= de pe L11 e mamut(având 80 de membri) , iar eu am spus că nu este mamut !

'Din greșeli învățăm' .Cum spuneam:
Baftă la lecturat , apoi ne mai întâlnim pe extern .Aaa, îți ofer un mic ajutor;):
www.dexonline.ro
 

DeletedUser

Acest topic este dedicat D-I ..

----- Difuzion Infuzion ---!

Nume: Difuzion Infuzion
Prescurtare: D-I
Pozitionare: nu-mi prea pasa
Diplomatie: cat incape
Membrii: noobi
Ora intrare: cat mai tarziu!:rolleyes:


Suntem cu ochii pe noobi







Primi nostri dusmani : triub lu zeus-black xD

noi vam prevenit!

am uitat sa va zic ca : Sunt un noob si nu scriu corect ca toate literele..etc

tribul este un paflet si trebuie tratat ca atare by mondeni:)


Hmm... ea sa ma uit eu, sa vad ce trib ai??? vad ca' nu a trecut nici protectia si vrei razboi cu noi...
 

DeletedUser15142

tribul meu din care fac parte 1 membri domina un k si voi sa nu te dai mare ca tribu tau e mai bun , tra la la , defapt noi suntem primi ;) dar voi nu vedeti noi avem noobi invizibili in trib aprox 1 sau 2 sau 2 4 5 6 7 8 de udne sa stiu eu , sunt invizibili ... ce tribu nostru este cel mai tare:p

[img=http://img12.imageshack.us/img12/6883/xsd.jpg]
o mica imagine cu felul cum arata harta mea
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

cel mai bun trib Ro11 Wall

cel mai bun conducator Ro11 e ala de a dat disband la -nWo- ca a vazut ca n`are sanse =)))
 

DeletedUser12196

cel mai bun trib e tribul...care nu exista.
nimeni nu poate comenta si nimeni nu se da mare.
:D:D:D:p
 

DeletedUser20480

mda..nu stiu de ce crede lumea ca IMMO..immo e doar o imitatie ieftina..ca si =nBz= de pe L8...mai nou asa se face.. ^^ immo in loc sa urce...coboara din top..si wall...Who can break the wall???win eu cu berbecii si vezi ce va daram... ^^
 

DeletedUser12196

ce spuneam...aaaaaaaaaaaa da.raman la parerea mea.sa vedem ce se alege peste cateva luni.
iar tu lasa berbecii si fa-ti aparare.:D:p
 

DeletedUser7711

mda..nu stiu de ce crede lumea ca IMMO..immo e doar o imitatie ieftina..ca si =nBz= de pe L8...mai nou asa se face.. ^^ immo in loc sa urce...coboara din top..si wall...Who can break the wall???win eu cu berbecii si vezi ce va daram... ^^




Pana ajungi tu sa ne darami zidul mai bine te-ai uita la OD meu sau la OD tribului fata de tine/tribul in care esti .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4533

nu vreau sa ma bag aiurea, dar singurii care posteaza aici sunt cei din wall, sau pupincuristii lor(no offense) adica spammerii
cel mai bun trib/leader inca nu s-a stabilit definitiv.
cel mai bun trib e cel de pe locul 1 sau cel care il va detrona, mereu tribul de pe locul 1 e cel mai bun-ce conteaza cum au ajuns pe locul 1? important e ca se descurca.
la fel si la leader..
deci nu vad rostul acestui topic, doar discutii intre voi ,de laude, discutii care le puteti avea si pe mess/skype sau mai stiu eu ce.:rolleyes:
 

DeletedUser7711

nu vreau sa ma bag aiurea, dar singurii care posteaza aici sunt cei din wall, sau pupincuristii lor(no offense) adica spammerii
cel mai bun trib/leader inca nu s-a stabilit definitiv.
cel mai bun trib e cel de pe locul 1 sau cel care il va detrona, mereu tribul de pe locul 1 e cel mai bun-ce conteaza cum au ajuns pe locul 1? important e ca se descurca.
la fel si la leader..
deci nu vad rostul acestui topic, doar discutii intre voi ,de laude, discutii care le puteti avea si pe mess/skype sau mai stiu eu ce.:rolleyes:



As vrea sa te contrazic Hell . Cel mai bun trib nu e intotdeauna cel de pe locul 1 iar cel mai bun lider nu e in acel trib . Cel putin la inceput Mass-recruting domina iar liderul care face asta incontinu nu il poti considera bun .

Un lider bun nici nu se poate remarca in aceasta faza a jocului . Cand vor aparea nobilii , razboaiele mari abia atunci un lider bun se va remarca .
 

DeletedUser4533

stiu ce vrei sa spui, si te inteleg pe deplin,insa daca revenim la baza acestui joc, castiga tribul care are cele mai multe puncte:)
eu va respect , stiu ca sunteti jucatori buni (nu toti ) insa vreau sa va vad daca sunteti la fel de buni pe cat va laudati peste ceva vreme in sincornizari si organizari:) (nu e ironie, sunt doar curios )
 

DeletedUser20480

falcon lady..moi descurca eu cumva...;;)
daka nu fac berbeci,fac capre...si ma descurc..:)
daka nu..asta e..:) tot timpul este cineva mai bun ca tine... :)
 

DeletedUser

Gizmo eu pentru tine las zidu 1 ! :) Oricum vedeti ca eu si la 3k puncte am tot zidu 1 (doar ca asa e numele tribului ca altfel il aveam 0) ! :eek: Repede farm me farm me ! :) No troosp ! :eek:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus