Cel mai bun Trib / leader

  • Autor subiect NeedBackup
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser14622

pe l7 am jucat si eu si eram chiar in top 100 ai lumii,mai aveam multe spus *** cei din TSA la un ordin a lui dread lord,in frunte cu el nu ma innobilau in 24 de ore pe cand aveam sitter intre colegii de trib,cei mai lasi si fara pic de respect ca si membrii pe care iam intalnit au fost cei din familia tsl,am fost acol ostiu,nu merita sa fie numiti cei mai buni!
 

DeletedUser4533

noi cei cin noobs am renuntat ca un protest fata de masurile date pentru multi-account ;)
sa discutam de l11 nu de l7 :)
 

DeletedUser

noi cei cin noobs am renuntat ca un protest fata de masurile date pentru multi-account ;)
sa discutam de l11 nu de l7 :)

Așa este , dar și puțină presiune din partea celor din Diablo , putem spune chiar și plictisiți de L7 [noobs]!
Dar să fim serioși , ce oameni pot renunța la un nivel așa mare , când locul 1 era la 2 pași ?Pentru că la un jucător nu i s-au luat 10-15 sate ?Este clar că nu este singurul motiv acela că nu s-a ''făcut dreptate'' !
 

DeletedUser4533

au fost mai multe probleme cumulate si in razboiul cu Mod si in cel cu diablo, plus cum zici tu a intervenit si plictiseala.
din experienta mea pe .ro cel mai bun lider a fost si va fi Martzian.
on topic : cel mai bun trib e Wall(asta pentru ca aici joc si restul nu stiu cum se descurca)
cel mai bun lider, nu ma pot pronunta inca.
De fapt in nici un trib nu cred ca exista doar un lider, 1 singur om nu poate coordona 100 oameni (in special pe cei noi) . ei trebuie adaptati la stilul de joc ales de trib, de asta inca e prea devreme sa ne pronuntam:)
 

DeletedUser

au fost mai multe probleme cumulate si in razboiul cu Mod si in cel cu diablo, plus cum zici tu a intervenit si plictiseala.
din experienta mea pe .ro cel mai bun lider a fost si va fi Martzian.
on topic : cel mai bun trib e Wall(asta pentru ca aici joc si restul nu stiu cum se descurca)
cel mai bun lider, nu ma pot pronunta inca.
De fapt in nici un trib nu cred ca exista doar un lider, 1 singur om nu poate coordona 100 oameni (in special pe cei noi) . ei trebuie adaptati la stilul de joc ales de trib, de asta inca e prea devreme sa ne pronuntam:)



Dami voie sa ma pronunt :)) tribul se sparge in maxim 1 luna. Nu exista oameni care sa tina acel trib strans, a mai fost o tentativa din asta.. si tot acelasi sfarsit la avut, dizolvare :)
 

DeletedUser2368

Defapt si de drept cel mai bun trib apare atunci cand lumea se inchide definitiv... Mai aveti de asteptat nu? :) Have fun si tineti tare... aveti de jucat ceva ani buni sa fiti cei mai buni ! :D
 

DeletedUser

Dami voie sa ma pronunt :)) tribul se sparge in maxim 1 luna. Nu exista oameni care sa tina acel trib strans, a mai fost o tentativa din asta.. si tot acelasi sfarsit la avut, dizolvare :)


Ai dreptate .Methalelf sau cum se numește vrea să facă treabă în Wall , dar membri nu mai vor [40-50%] .Sunt membri , care chiar sunt tâmpiți pe forum , se ceartă non-stop , dacă îi spui 2 vorbe face scandal , prietenu lu 'x' sare și el și tot așa .Cum spuneam mai mult de 2 săpt. nu va mai ține Wall , vor alege opțiunea Ștergere Cont , sau intrarea în Lethal , Die. !
 

DeletedUser

Ai grija,ca iara iti da peste nas cu ODA :D

Bine ai revenit din vacanță )) .Cred că ești pe primul pe loc pe .ro la trimiși membri trimiși în vacanță pe forum ))) !Trebe să primești un premiu :rolleyes:
Fi și tu cuminte , lasă moderatorii în pace :D
 

DeletedUser2368

Avand in vedere ca pasarelele de pe zid imi mai soptesc si mie ce se intampla dupa el, pot sa ma pronunt fiind in cunoastere de cauza. Tribul Wall daca o va tine tot asa, multi membrii vor pleca in Lethal sau in alte triburi sau vor renunta ! :) Eu sper ca totul sa revina la loc... Iar triburile mari sau mici, dar care sunt puternice sa faca "Show" !
 

DeletedUser

Acum serios vorbind...


Menthalf sau cum il cheama este cel mai bun lider.Are deja 11 000 la ODA sau cat are...la acest nivel al jocului inseamna ceva.Felicitari methalf :rolleyes:
 

DeletedUser2368

Nu vreau sa par rautacios... Totusi nimeni inca nu a ajuns la 11k ODA (HellDrake mai are putin)... Iar tribul Wall are 74.207 ODA, lucru datorat in exclusivatate jucatorilor tribului care majoritatea au un stil agresiv si dorinta de afirmare (= mentalitate, lucru pe care nu conducatorul ti-l baga in cap) ! :D
 

DeletedUser

Nu vreau sa par rautacios... Totusi nimeni inca nu a ajuns la 11k ODA (HellDrake mai are putin)... Iar tribul Wall are 74.207 ODA, lucru datorat in exclusivatate jucatorilor tribului care majoritatea au un stil agresiv si dorinta de afirmare (= mentalitate, lucru pe care nu conducatorul ti-l baga in cap) ! :D

Nu stiu cat are...am zis un numar la intamplare.Eram sarcastic :)
 

DeletedUser

Deci s-a ajuns la o concluzie trasa de multi jucatori (mai mult de 15 persoane)....NU EXISTA CEL MAI BUN TRIB/LEADER
Topicul poate fi inchis

PS: pentru xblaandy (Moderator)

sper ca aplici aceeasi regula ca si la topicul "Cei mai buni jucatori de pe l11" :rolleyes:
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus