Cel mai bun?

  • Autor subiect mastergaby
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

=))...ai fi observat cu cine tin, din ce-am scris mai sus...doar ca Iq tau egal cu marimea la pantof nu-ti permite prea multe

Nu esti fraierul ala de a venit la bucale si injura steaua prin baruri ? ala de-are par pe piept si se crede gigolo ? ala de se lauda ca i se zice profu ** ? si se crede jucator ? :rolleyes:
 

DeletedUser40792

Nu esti fraierul ala de a venit la bucale si injura steaua prin baruri ? ala de-are par pe piept si se crede gigolo ? ala de se lauda ca i se zice profu ** ? si se crede jucator ? :rolleyes:

ce penibil esti tu chiar crezi ca sunt profu..?:)))))

eu sunt ala caruia ii bagi zilnic mana in fund si ii faci freza la rahat..doamnele sa ma scuze..dar tipul e stresant ca o musca
Iar pe triburile dau 2 bani, mai mult nu ma intereseaza daca stiu sa joc sau nu...
 

DeletedUser32745

Cum sa-l inchida... acum cand e mai amuzant? Sa lasam lumea sa-si spuna ofurile, fanteziile... n-am vazut ce comunisti sunteti.
 

DeletedUser

ce penibil esti tu chiar crezi ca sunt profu..?:)))))

eu sunt ala caruia ii bagi zilnic mana in fund si ii faci freza la rahat..doamnele sa ma scuze..dar tipul e stresant ca o musca
Iar pe triburile dau 2 bani, mai mult nu ma intereseaza daca stiu sa joc sau nu...

Daca esti profu, sa moara gibilan de n-as iesi la o bere cu tine :)
Esti funny.
Rupem atmosfera in 2, ca sunt si eu nebun :rolleyes:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus