Cel mai dezamagitor Trib!

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

baD rullz

member
Scor reacție
98
Felicitari tribului nbz care asnoapte am procedat si cu tribul meu cum au procedat cu tribul Oz saptamana trecuta,daca nu ma insel.
Acum o saptamana si umpic mai multe triburi din zona au decis sa dea in tribul nbz si sa-i scoata dupa harta.Tribul meu fiind si el invitat in acest razboi am acceptat sa intram si sa ii scoatem pe cei ce toti ii credeau un trib bun,un trib de viitor.Dar intr-o seara conducerea s-a gandit ca ar fi mai bine sa ne aliem cu nbz si sa le oferim o sansa de scapare.Odata invinse cele mai puternice triburi din zona,ei simtindu-se amenintati de noi,probabil,au ales sa ne atace luandu-ne din membri strategic ca se ne poata inobila mai repede.

Felicitari tribului nbz care astazi a mai invins un trib in goana lor dupa castigarea acestei lumi.
Oare de ce am vaga impresie ca nu vom fi ultimul trib "ars" de aceasta haita de "jucatori".
 

DeletedUser32877

sunt chiar .. nu merita sa mai aibe nici o alinata/pna ..sper sa ajunga la margine cat mai repede
 

DeletedUser9103

Felicitari tribului nbz care asnoapte am procedat si cu tribul meu cum au procedat cu tribul Oz saptamana trecuta,daca nu ma insel.
Acum o saptamana si umpic mai multe triburi din zona au decis sa dea in tribul nbz si sa-i scoata dupa harta.Tribul meu fiind si el invitat in acest razboi am acceptat sa intram si sa ii scoatem pe cei ce toti ii credeau un trib bun,un trib de viitor.Dar intr-o seara conducerea s-a gandit ca ar fi mai bine sa ne aliem cu nbz si sa le oferim o sansa de scapare.Odata invinse cele mai puternice triburi din zona,ei simtindu-se amenintati de noi,probabil,au ales sa ne atace luandu-ne din membri strategic ca se ne poata inobila mai repede.

Felicitari tribului nbz care astazi a mai invins un trib in goana lor dupa castigarea acestei lumi.
Oare de ce am vaga impresie ca nu vom fi ultimul trib "ars" de aceasta haita de "jucatori".


Modifica la titlu, cei mai buni strategi :) ca te oftici tu, asta-i partea doua :))
 

DeletedUser

Felicitari tribului nbz care asnoapte am procedat si cu tribul meu cum au procedat cu tribul Oz saptamana trecuta,daca nu ma insel.
Acum o saptamana si umpic mai multe triburi din zona au decis sa dea in tribul nbz si sa-i scoata dupa harta.Tribul meu fiind si el invitat in acest razboi am acceptat sa intram si sa ii scoatem pe cei ce toti ii credeau un trib bun,un trib de viitor.Dar intr-o seara conducerea s-a gandit ca ar fi mai bine sa ne aliem cu nbz si sa le oferim o sansa de scapare.Odata invinse cele mai puternice triburi din zona,ei simtindu-se amenintati de noi,probabil,au ales sa ne atace luandu-ne din membri strategic ca se ne poata inobila mai repede.

Felicitari tribului nbz care astazi a mai invins un trib in goana lor dupa castigarea acestei lumi.
Oare de ce am vaga impresie ca nu vom fi ultimul trib "ars" de aceasta haita de "jucatori".


Ce bine imi pare ca ai luat teapa =)) .. Sa fim seriosi daca si tribul tau putea sa fie o amenintare pff .. :D
 

baD rullz

member
Scor reacție
98
Modifica la titlu, cei mai buni strategi :) ca te oftici tu, asta-i partea doua :))

Nu e vorba de oftica..E un joc,nu ma oftic pentru un joc.Eu joc fair-play,deci in jocul meu nu exista oftica :)
Am zis sa deschid topicul ca sa fie atente si alte triburi pe viitor;)
 

DeletedUser32877

baD rullz priveste partea buna, acum ai mai mult timp sa stai pe forum
 

baD rullz

member
Scor reacție
98
:)) aveam si inainte,dar tot raul spre bine ca oricum aveam organizat pe L27 si nu prea mai aveam timp de joc :p
 

baD rullz

member
Scor reacție
98
Aproape..Ideea e ca eu trebuie sa fac organizata.

P.s.:Nu inteleg ce tot te iei de mine,esti invidios cumva ca n-ai patit-o si tu?:D
 

DeletedUser29124

bad rullz a spus:
Acum o saptamana si umpic mai multe triburi din zona au decis sa dea in tribul nbz si sa-i scoata dupa harta.Tribul meu fiind si el invitat in acest razboi am acceptat sa intram si sa ii scoatem pe cei ce toti ii credeau un trib bun,un trib de viitor.Dar intr-o seara conducerea s-a gandit ca ar fi mai bine sa ne aliem cu nbz


Pai voi ce ati facut? nu i-ati tradat pe cei cu care ati hotarat sa dati pe nbz?mai ai si tupeu sa iesi pe forum sa deschizi topicuri aiurea.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Hai fugi pe L 27 poate acolo esti mai norocos, aici ai reusit performanta sa te faci de ras.
 

DeletedUser

Pai voi ce ati facut? nu i-ati tradat pe cei cu care ati hotarat sa dati pe nbz?mai ai si tupeu sa iesi pe forum sa deschizi topicuri aiurea.

pe l13 ti-am facut acelasi lucru tie , si la fel te-ai gasit sa faci topic pe extern :)))

ce sa schimbat acum ?

ai nevoie de astia sa te lase pe harta ?

ma emile ma ce sa intamplat cu tine ? nu te-am mai vazut umil deloc pana acum ma baiatule !:)))))

o sa-ti zic emil.ingenios de acum in colo asa facea si ala cu kenji , ii spunea " ma kenji mancati-as ochii tai de baiat frumos si desptept ! tu esti valoarea fratele meu !"

da tu esti baiat citit ma emile , tu stii sa vorbesti frumos , cand ai nevoie , ce-mi place de tine ma emile ma ! :)))))

pe urmatoarea speciala daca nu ma demolati de la 40 de ore sunteti slabi , la cata baza v-am dat !
 

quz0r

member
Scor reacție
144
Ok, ideea s/a inteles. Sper sa nu se bata campii pana la extrem pe ideea asta.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus