Cel mai mare jucator

DeletedUser13449

E nici chiar asa...sa nu exageram ....daca iti tii contul frumos aranjat de la inceput e chiar usor de intretinut...de exemplu sa dau comenzi la trupe nu dureaza mai mult de 30 minute...deci e relax:)
 

DeletedUser27460

cand ii aud pe unii ca la sate multe iti petreci foarte mult timp pe joc imi vine sa rad. nu este deloc adevarat. de cand s-au bagat scripturile,conturile mari sunt foarte usor de intretinut si foarte rapid. in maxim o juma de ora iti faci toata treaba. recrutezi,bati taleri,etc. parerea mea e ca un jucator isi petrece mult mai mult timp la inceput de lume,cand trebuie sa farmezi in disperare,si trebuie sa intri foarte des,sa fii atent sa nu-ti prinda vecinu atacu in sat.

singura diferenta e cand ai de atacat. atunci necesita mai mult timp de stat pe joc,deoarece trebuie sa trimiti multe fulluri.dar,nu ai organizate in fiecare zi...deci,nu e problema.
 

DeletedUser13449

Corect!!!!...eu stiu cel mai bine ca e simplu...multi care se plang probabil nu au cp.....:) si atunci chiar e greu:))
 

DeletedUser18437

Da imi permite....si sincer mai mult de 2 ore pe zi nu ai ce face..asta in cazul ca nu ataci sau nu esti atacat atunci se pot pierde mai multe ore..

eu nu am cont mare,nu sunt atacat si nici nu atac,dar si asa ore intregi pierd zilnic ...

cand ii aud pe unii ca la sate multe iti petreci foarte mult timp pe joc imi vine sa rad. nu este deloc adevarat. de cand s-au bagat scripturile,conturile mari sunt foarte usor de intretinut si foarte rapid. in maxim o juma de ora iti faci toata treaba. recrutezi,bati taleri,etc. parerea mea e ca un jucator isi petrece mult mai mult timp la inceput de lume,cand trebuie sa farmezi in disperare,si trebuie sa intri foarte des,sa fii atent sa nu-ti prinda vecinu atacu in sat.

singura diferenta e cand ai de atacat. atunci necesita mai mult timp de stat pe joc,deoarece trebuie sa trimiti multe fulluri.dar,nu ai organizate in fiecare zi...deci,nu e problema.

recrutezi,bati taleri.tu atata faci ???
mai citesti forumul intern si raspunzi daca e cazul,citesti forumul extern,daca sau bagat scripturi noi le incerci,daca nu sunt statistici privind razboaiele care te intereseaza pe tine mai faci 2-4-6statistici,te uiti cine a crscut la od din trib,cine ii inactiv,cine unde a rezervat si ia sate,mai dai cativa comenzi de constructii,verifici triburile inamice cine unde a luat sat si as putea continua lista pana la nesfarsit.
tu dintre astea nu faci nimic ???
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser27460

pierzi ca nu ai altceva mai bun de facut :p

si eu de multe ori,dupa ce recrutez/bat taleri/etc mai pierd inca 2-3 ore fara sa fac mai nimic. stau si ma uit,ori pe harta,ori la statistici,ori ma uit pe unde sa-mi mai trimiti sprijin,ori ce sa mai innobilez,ori sa mai cresc vreun sat/etc.
 

DeletedUser18437

pierzi ca nu ai altceva mai bun de facut :p

si eu de multe ori,dupa ce recrutez/bat taleri/etc mai pierd inca 2-3 ore fara sa fac mai nimic. stau si ma uit,ori pe harta,ori la statistici,ori ma uit pe unde sa-mi mai trimiti sprijin,ori ce sa mai innobilez,ori sa mai cresc vreun sat/etc.

nui adevarat ca nam ce face,doar daca nas face aceste lucruri atunci nu as fi acolo unde sunt...
pe lumea 20 de ex tribul dusman aduce jucatori spre granita,iar eu cum iau sate de salt asa le demolez la 0 ... daca nu mas uita zilnic si leas demola poate ca peste 1-2 saptamani mas trezi cu jumatatea tribului langa mine si dupaia as avea doar sate blindate in jur.
 

DeletedUser13449

eu nu am cont mare,nu sunt atacat si nici nu atac,dar si asa ore intregi pierd zilnic ...



recrutezi,bati taleri.tu atata faci ???
mai citesti forumul intern si raspunzi daca e cazul,citesti forumul extern,daca sau bagat scripturi noi le incerci,daca nu sunt statistici privind razboaiele care te intereseaza pe tine mai faci 2-4-6statistici,te uiti cine a crscut la od din trib,cine ii inactiv,cine unde a rezervat si ia sate,mai dai cativa comenzi de constructii,verifici triburile inamice cine unde a luat sat si as putea continua lista pana la nesfarsit.
tu dintre astea nu faci nimic ???


Vezi tu pe lumea claisca nu se bat taleri:) iar satele sunt deja mari au minele la maxim..fermele...cercetarile..deci chiar nu fac mare lucru sincer...si crede-ma ca la 13.000 sate fac fata cu brio cateva ore...2. max 3 adunate...asta in caz ca nu atac sau sunt atacat...deci scripturile sunt minune si pot avea si 20000 sate:))
 

DeletedUser27460

recrutezi,bati taleri.tu atata faci ???
mai citesti forumul intern si raspunzi daca e cazul,citesti forumul extern,daca sau bagat scripturi noi le incerci,daca nu sunt statistici privind razboaiele care te intereseaza pe tine mai faci 2-4-6statistici,te uiti cine a crscut la od din trib,cine ii inactiv,cine unde a rezervat si ia sate,mai dai cativa comenzi de constructii,verifici triburile inamice cine unde a luat sat si as putea continua lista pana la nesfarsit.
tu dintre astea nu faci nimic ???

stai asa mosule ca o dai in fabule. era vorba de administrat un cont mare. ce treaba au statisticile,forumu si ce-ai mai zis tu acolo cu administrarea unui cont? chestiile astea le faci si la 10 sate,si la 10 mii de sate.
 

DeletedUser13449

Cont mare ar fi daca nu ar fi premium dar asa e foarte aranjat deci e mai mult decat ok:)
 

DeletedUser

Cel mai mare jucator e Pantilimon, are 2,03 parca.

Agumente, profile, twstats-uri!
Nu afirma aiurea!

La cata lume il uraste pe Silviu, e ceva de dat stergere!

Silviu! Am facut eu, personal, harti cu tine! Doar pentru mine, nu le-am publicat nicaieri si nici nu o sa le public!
Pot sa iti spun simplul fapt ca imi ridic palaria in fata ta si te salut! Oricum ar socoti ratatii, ciudosii, invidiosii, eu te respect pentru ca esti cel mai tare!
Citesti? Cel mai tare!!!
 

DeletedUser39696

subscriu lui Carrier .. silviu a muncit ''ceva'' la cont ..
si daca l-a facut fara interne ... chiar jos palaria .. apropo cate pct are ODA?
 

DeletedUser

ce conteaza daca a luat si interne?


care nu ia interne inseamna ca nu stie sa joace
 

DeletedUser

Momentan , care e cel mai mare jucator ? se poate un stats va rog....
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
Lumea clasica este o lume aparte si o lume frumoasa, este o lume care a stat departe de scandaluri/polemici/acuzatii/injurii, felicitari actualilor si fostilor jucatori.

Clasament puncte : aici !
Clasament ODA : aici !
Clasament ODD : aici !
 

DeletedUser

Multumesc de statistica si felicitari jucatorilor. Sunt curios cum e sa intretii atatea sate
 

DeletedUser13449

Agumente, profile, twstats-uri!
Nu afirma aiurea!

La cata lume il uraste pe Silviu, e ceva de dat stergere!

Silviu! Am facut eu, personal, harti cu tine! Doar pentru mine, nu le-am publicat nicaieri si nici nu o sa le public!
Pot sa iti spun simplul fapt ca imi ridic palaria in fata ta si te salut! Oricum ar socoti ratatii, ciudosii, invidiosii, eu te respect pentru ca esti cel mai tare!
Citesti? Cel mai tare!!!


Multumesc mult!
Stai linistit ca daca ar fi sa ascult in stanga si in dreapta acum nu mai jucam, daca joc o fac pentru mine si prietenii cu care sunt acolo pe lumea clasica, iar faptul ca mereu mi-am dorit sa ajung sus acolo am facut-o la fel pentru mine, era un vis la inceput pe parcurs a inceput sa devina realitate ( este munca nu e usor, au fost si interne - colegi, buni prieteni care s-au lasat si mi-au lasat mie satele; - au fost si barbare:)) mie asa imi place sa le spun:p- si crede-ma ca au fost si atacuri mii si iar mii si uite asa s-a format si se formeaza in continuare ramaneti aproape abia sunt la jumatatea drumului:)
 
Sus