Cel mai mare jucator

DeletedUser27462

Daca iti ridici singur contu la mii de sate,iti e usor sa il administrezi. Daca preiei un cont gata crescut,de 1000-2000 de sate,iti e foarte greu sa te obisnuiesti cu el. dureaza ceva timp pana inveti contu.
 

DeletedUser

depinde...intr-adevar iti va fi foarte greu sa te obisnuiesti cu el dar poti sa-l organizezi dupa bunul plac mai ales daca ai timp...asta tine si de timpul pe care esti dispus sa-l pierzi pe triburi, dupa un timp triburile=drog

silviu felicitari..e destul de greu sa tii un cont de 2000 sate, ce sa mai vorbim de 13000 :) iti trebuie multa perseverenta si nervi de otel sa tii un asemenea cont, daca mai esti si atacat no comment...felicitari inca odata :)
 

DeletedUser13449

Daca iti ridici singur contu la mii de sate,iti e usor sa il administrezi. Daca preiei un cont gata crescut,de 1000-2000 de sate,iti e foarte greu sa te obisnuiesti cu el. dureaza ceva timp pana inveti contu.


Pai de aia si ma descurc pe el ca il am de la inceput:)
 

DeletedUser13449

depinde...intr-adevar iti va fi foarte greu sa te obisnuiesti cu el dar poti sa-l organizezi dupa bunul plac mai ales daca ai timp...asta tine si de timpul pe care esti dispus sa-l pierzi pe triburi, dupa un timp triburile=drog

silviu felicitari..e destul de greu sa tii un cont de 2000 sate, ce sa mai vorbim de 13000 :) iti trebuie multa perseverenta si nervi de otel sa tii un asemenea cont, daca mai esti si atacat no comment...felicitari inca odata :)


Da intr-adevar cand esti atacat sau ataci e mai complexa treaba dar sincer iti spun ca am avut si 13.000 si 15.500 atacuri odata si am reusit sa ma coordonez bine recunosc ca nu singur am mai avut si ajutoare :)..in rest e ok!
 

DeletedUser

stiu cum e cand ai atacuri, de aia zic ca nu e usor ... am avut si eu pe un sitter aproximativ 10.000 atacuri si stiu cat de aiurea a fost...ma puneam in pat seara iar dimineata ma trezeam cu 1-2000 in plus
 

DeletedUser13449

Eu cand ma trezeam dimineata erau si notate:))) si bagate in grupa de atacate de asta zic ca e ok si cand sunt atacuri are cine sa stea pe sitter:)
 
Sus