Cele mai penibile mesaje L10

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

De la =Master HaDeS= citire ....
Cei mai dezamăgitori lideri
1-=Master HaDeS=
2-Turbine
3-rocky.balboa

=)) sunt fericit ca am dezamagit un trib virtula si nu miam dezamagit familia, ptr ca imi f viata in fata Pc-ului

mi se rupe, am casa, am apartament, am masa, am familie insa am dezamagit tribul :)) ptr ca am dus toti retardatii pe rang doi poate , nu?

masina nu ai ?



poi la cati mebrii aveti daca inobilati 1/2 din ei intern ajungeti pe 1 loc
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

De la =Master HaDeS= citire ....
Cei mai dezamăgitori lideri
1-=Master HaDeS=
2-Turbine
3-rocky.balboa

=)) sunt fericit ca am dezamagit un trib virtula si nu miam dezamagit familia, ptr ca imi f viata in fata Pc-ului

mi se rupe, am casa, am apartament, am masa, am familie insa am dezamagit tribul :)) ptr ca am dus toti retardatii pe rang doi poate , nu?

Asta e clasamentul meu: trebuie sa platesti drepturi de autor :d
 

DeletedUser3192

Cum nu puteam incadra urmatorul mesaj la " Mesaje amuzante" m-am vazut nevoit sa deschid aceasta tema .




Acest mesaj l-au primit mai multi membrii ZARG ,din partea celui mai slab si mai frustrat player de pe Triburile .ro ...=Master HaDeS=.


=Master HaDeS= esti cel mai penibil jucator pe care l-am vazut pana acum si cel mai slab conducator de Trib. Esti o rusine pt comunitatea Triburile .ro.
Daca esti frustrat pt icapacitatea ta de a conduce un Trib retrage-te amice si lasa pe altul care are calitati de lider.Nu te mai chinui si nu mai suferii ca "--------"

of..of...mai ...mai :p:p:p acum nu mai este cel mai slab jucator de pe triburile.ro? sau daca a intrat la voi ia crescut cota :D:D:D:p:p:p:cool::cool::cool:
 

DeletedUser

Of Offff gykanes gaskanes :p ti-e ti-au trebuit 6 luni sa descoperi asta :D :rolleyes:
 

DeletedUser

Of Offff gykanes gaskanes :p ti-e ti-au trebuit 6 luni sa descoperi asta :D :rolleyes:

decat sa faci mentiunea aceasta mai bine spuneai ca a intrat doar numele, contul fiind tinut pe sitter, reordonat, ceea ce bineinteles el nu putea sa faca, lucru demonstrat in nenumarate randuri.;)

si inca o mentiune, alaturarea a fost facuta ca o consecinta a pierderii puteri si o incercare de a o recapata (pe langa asta inca ii astept vizita in TM).cu toate acestea ceea ce s-a intamplat intre Wrath si ZARG am considerat ca tot timpul a fost facut in spatele unei "mici intelegeri" cu viziune pe termen lung de a fuziona intr-un sud compact (facuta de maretii conducatori ai triburilor mentionate), doar ca au omis incapacitatea de organizare si inactivitate a membrilor acestora.Bafta sa aveti!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

eu zic ca noi nu ne-am lenevit
de ex uite la abir ultima actiune care in cateva zile dis[are dee harta
 

DeletedUser

poda,cei din sudul "salbatic" cred ca la toata lumea e lene mondiala ca la ei.Lucrul asta ii face sa piarda realitatea.:)
 

DeletedUser

naercis .. vezi ca iar poate o sa te plangi ca te-a lovit taifunul la secunda .... si sa strigi .." nu e posiiiibiiil asa ceva" . :D :D
 

DeletedUser

naercis .. vezi ca iar poate o sa te plangi ca te-a lovit taifunul la secunda .... si sa strigi .." nu e posiiiibiiil asa ceva" . :D :D

este foarte probabil sa se intample asta, mai ales ca cel care a facut "taifunul" data trecuta a tranzitat deja 3 K-uri catre mine si e la mai putin de 1 K.;) Sunt consecvent, l-am urmarit.
zanzi, cum sa iti zic, e ca si cum as fi fost american si a trecut un uragan prin contul meu, despagubirile au fost mai consistente decat pierderile.:) Si nu am regrete, ce am patit a fost "frumos" dar se pare ca inca nu m-a pus la pamant.:D Sa vedem ce va urma, poate resusesc sa va mai mobilizez odata, ca altfel...
 

DeletedUser

Ia te uite, aici de la ultimul mesaj a mai trecut o tura de inundatii prin ROMANIA.:eek::eek::eek::eek:
 

DeletedUser

Pai daca nu se fac diguri sau regularizari ...avem inundatii


si forumul are "inundatii" de avertismente :D
 

DeletedUser

regularizari se fac si prea multe :D
toata lumea reguleaza ceva in fiecare zi :D:D:D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus