CENT vs BURN

  • Autor subiect DeletedUser28460
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser28460

Parte 1:
Triburi: CENT, CENT A
Parte 2:
Triburi: BURN

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 61
Tabăra 2: 171
Diferență: 110

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 408,232
Tabăra 2: 1,514,740
Diferență: 1,106,508

chart
 

DeletedUser

Atat te duce capu,sa vi cu o statistica pe timp de pace...si ce sate ati luat mutule?
 

DeletedUser28460

Tribul CENTURIONS a declarat război tribului BURN IN HELL!

Nume război: HAP DUPA DULAP !!!

Declaraţie:
NICIODATA NU E PREA TARZIU!

ZAMBESTE, MAINE...NU SE STIE !!!


» Arată statistica războiului
» Anunţă declaraţia de război neadecvată


mie mi se pare ca ati uitat ca v-ati laudat tot cu o statistica cand ati incheiat pna-ul+ poftim si declaratia de razboi...:)
 

DeletedUser26020

Castelul romei, prima dată, ca orice alt membru ar trebui să te prezinţi, nu ştiu, aşa mie personal mi se pare normal, să ştim cu ce vorbim...

Pe de altă parte, prima lună vor fi cuceriri la rece, aşa .. instantaneu, fiecare trib va cuceri de la celălalt doar pentru că prindem tribul advers pe picior greşit :)
Vorbim noi peste 2... hai să zicem 3 luni, în 3 luni vom vedea statisticile com vor arăta şi vedem atunci care şi cum va sta mai bine :)
 

DeletedUser26020

Man dar ţie ţi se pare normal ca toţi ciofleţii anonimi să comenteze aşa de război şi să se creadă zmei în spatele anonimatului ? Şi când ne dă numele să observăm că este unul de 200 k puncte care se plictiseşte şi nu are ce face şi comentează pe extern ?
Dacă eşti tu aşa de bun, spune-ţi numele, spune cine eşti şi vorbim, nu facem aicea balu "anonimaţilor" !
 

DeletedUser2950

un copy si paste la un mesaj este usor si o statistica si mai usor , restul este can can
 

DeletedUser37552

Te apuci de comentat ca un idiot la o ora dupa ce s-a declarat razboiul...vom vedea peste cateva luni cine o sa fie pe minus si cine pe plus...pana atunci laudati va cat mai puteti!


1.1. Tratati-i pe ceilalti cu respect si mentineti discutiile in limitele bunului simt. Nu uitati ca pe forum sunt membri de varste diferite si a caror experienta de joc difera de la caz la caz, motiv pentru care va rugam sa fiti rabdatori daca uneori apar intrebari care pot parea "stupide" sau "infantile".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2950

eu sunt sigur ca cine a deschis acest topic nui din burn

asa ne place noua la romani sa bagam zaza si la restu ce ne place sa aruncam cu pietre
 

DeletedUser28460

Te apuci de comentat ca un idiot la o ora dupa ce s-a declarat razboiul...vom vedea peste cateva luni cine o sa fie pe minus si cine pe plus...pana atunci laudati va cat mai puteti!

bai desteptule ai grija cum vorbesti ca eu nu te-am jignit!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser40425

Tribul CENTURIONS a declarat război tribului BURN IN HELL!

Nume război: HAP DUPA DULAP !!!

Declaraţie:
NICIODATA NU E PREA TARZIU!

ZAMBESTE, MAINE...NU SE STIE !!!


» Arată statistica războiului
» Anunţă declaraţia de război neadecvată


mie mi se pare ca ati uitat ca v-ati laudat tot cu o statistica cand ati incheiat pna-ul+ poftim si declaratia de razboi...:)


incoming tataaa, parca voi erati un trib linistitit... nu declarati razboi :))) se vede!
 

DeletedUser26020

Probabil de aia, că PDB-ul se ţine tare pe picioare şi este foarte stabilă graniţa mai ales în aceste momente :)
Vedem ce va fi şi cu burn. :) Mare scolaflă eu personal nu cred că o să reuşească să facă BURN-u, rămâne de văzut :)
 

DeletedUser40604

d-aia cerseai invitatie in Cent si RP?



Fecioras aveam intentile mele sa intru in Cent sau rp:) nu era de inteles nu?crezi ca las PDB-U pentru niste...?:)

Probabil de aia, că PDB-ul se ţine tare pe picioare şi este foarte stabilă graniţa mai ales în aceste momente :)
Vedem ce va fi şi cu burn. :) Mare scolaflă eu personal nu cred că o să reuşească să facă BURN-u, rămâne de văzut :)

Dupa ce ca vati batut cu barbarele din stergeri si cu INACTIVI..? aveti gura ma mie personal miar fi rusine..:)
Ati luat 400 de sate de la baran ..? si de la sand1?:) si ati impins 1 k jumate granita? si gata? ia sa vedem de acuma cu 2 granita de asta larboy urla prin circulare RETRAGETI SPRIJINU !!!
Din cauza ca aveti prea multe resurse voi?


2.11. Mesajele consecutive care aduc doar completari sunt considerate "post hunting" si sunt interzise.
In cazul in care doriti sa corectati sau sa aduceti completari mesajului dumneavoastra va rugam folositi optiunea "editare".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser31494

Probabil de aia, că PDB-ul se ţine tare pe picioare şi este foarte stabilă graniţa mai ales în aceste momente :)
Vedem ce va fi şi cu burn. :) Mare scolaflă eu personal nu cred că o să reuşească să facă BURN-u, rămâne de văzut :)
SUNTEM PREA SLABI CA SA FACEM CEVA!!! AI DREPTATE AMICE!!!;)))

dar una e sa ai o granitza si alta e sa ai 2 granitze...nu crezi ?
una e sa ataci organizat pe o granitza si alta e pe 2!
una e sa trimiti defensiva pe o granitza si alta e pe 2 !!!
pentru asta tre sa mai activati conturi adormite cu jucatori de pe alte lumii(l13)
care ori vror sa joace ori mai au pofta ori sunt plictisiti!
ori la un moment dat nu accepta supunerea ..fiind invatati sa conduca!
adevarul e undeva la mijloc pe niste conferinte pe skype!

oricum respect ..conducatori care au luat hotararea ..de a baga burn la dusmani dar ca strategie cam slabut:);)
idolul01
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus