CENT vs BURN

  • Autor subiect DeletedUser28460
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

nu mai calculez timpu,mi lene

ultimul timp..
Parte 1:
Triburi: BURN
Parte 2:
Triburi: CENT

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 334
Tabăra 2: 180
Diferență: 154

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 130
Tabăra 2: 3
Diferență: 127

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 3,222,897
Tabăra 2: 1,469,136
Diferență: 1,753,761

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,316,610
Tabăra 2: 28,766
Diferență: 1,287,844

chart


saptamana trecuta..
Parte 1:
Triburi: BURN
Parte 2:
Triburi: CENT

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 1,379
Tabăra 2: 876
Diferență: 503

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 523
Tabăra 2: 42
Diferență: 481

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 13,358,170
Tabăra 2: 7,759,288
Diferență: 5,598,882

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 5,313,293
Tabăra 2: 418,889
Diferență: 4,894,404

chart
 

DeletedUser

ba frate, dar nu mai fi asa rautacios.... de ce le rasucesti cutitul in rana? :)) :rolleyes:
 

DeletedUser26020

Anticrist staţi liniştiţi că nu e meritul tău pentru statisticile astea, e meritul lui crangasi sau a celor care v-au manipulat în timp să mergeţi în burn, pe care ţin să-i felicit sincer ! .. Tu, ca şi alţii, sunteţi doar nişte marionete care au trădat :) Nimic altceva !

" Eu cu cine votez !? " Cam aşa sunteţi voi, ex-cenţii .. Sau cel puţin eraţi, că acuma aţi votat ! :>
 

DeletedUser

Anticrist staţi liniştiţi că nu e meritul tău pentru statisticile astea, e meritul lui crangasi sau a celor care v-au manipulat în timp să mergeţi în burn, pe care ţin să-i felicit sincer ! .. Tu, ca şi alţii, sunteţi doar nişte marionete care au trădat :) Nimic altceva !

" Eu cu cine votez !? " Cam aşa sunteţi voi, ex-cenţii .. Sau cel puţin eraţi, că acuma aţi votat ! :>

cica ati tradat, nu a tradat nimeni ba colegule, s-a dus fiecare la mai bine, si au fugit de "sclavagism" sau de "suferinta de sine"
pe care o arata conducerea CENT !!!
 

DeletedUser

Iar tu ma :O ... scuteste-neeeee !!!!

Tu esti o musca-n oala pt toti :|
 

DeletedUser

Anticrist staţi liniştiţi că nu e meritul tău pentru statisticile astea, e meritul lui crangasi sau a celor care v-au manipulat în timp să mergeţi în burn, pe care ţin să-i felicit sincer ! .. Tu, ca şi alţii, sunteţi doar nişte marionete care au trădat :) Nimic altceva !

" Eu cu cine votez !? " Cam aşa sunteţi voi, ex-cenţii .. Sau cel puţin eraţi, că acuma aţi votat ! :>

cine a zis ca e meritul meu? :(
meritul meu si te rog sa te inclini in fata mea cind iti vorbesc este ca EU, AntIcrIsT, am luat de la centi in mai putin de o luna 140 sate, ce vrei mai mult?
noi cei care am plecat v./am facut mari, tu nici acum nu ti/ai dat seama? sunteti pe cale de disparitie.:rolleyes:
ma uit la tine si vad ca si acum innobilezi intern :D, rusine
 

DeletedUser26020

Na orişicum, cu satele că ai luat tu nu ştiu câte, ai dreptate, dar mi se rupe ! :) 80% din satele alea le-ai luat doar pentru că ai prins cent-ul pe picior greşit, că aţi ieşit în masă.
Da într-adevăr " voi " aţi crescut centul, cei care aţi plecat, împreună cu puţinii jucători buni care au rămas, dar tu personal nu te încadrezi în acea categorie " voi ", jucători ca Technobo, credoquia, engraver, adymas, da, nu contest, dar tu ? Tu nu luptai pentru trib, tu luptai pentru a creşte numai tu !

Oricum, ce-a fost a fost, ce va fi va fi :-?
 

DeletedUser

Aşa , pentru mari şi puternici jucători Burn ( Cei care au plecat din Cent )

Vreau să vă zic că sunteţi de toată jena îl văd pe andicrist ăsta sau cum îl cheamă mare agresor de fel :)) că se laudă că a luat 140 de sate din Cent bun, întrebarea e din 140 de sate câte a luat cu pierderi 0 ? vă las să răspundeţi voi :)) E foarte greu să-ţi dai seama plecând din Cent să şti ce conturi sunt active şi ce conturi aveţi cu parolă ex: Dalutz şi să le innobilaţi intern voi credeţi că nu se vede ? v-a înşelaţi şi apoi veniţi cu statistici pe extern ce pro player sunteţi : ))) când îl văd pe manie (sorinnica18) ăsta care se rupe în figuri şi tot contu lui e susţinut din interne şi barbare :)) frumos !

Aşa că relax şi puneţi-vă cu botu pe labe .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Ăla mă cum nu şti ? :))))) agresor mare de felu lui trebe mă sa-l sti :))

ăla de e mare agresor pe servaru lituanian = ))))))))
mai nou a luat si 140 de sate tu iti fai seama ma ? :)) incredibil e pro player de liga a -2 a :))
 

DeletedUser

iluzie s/a cam saturat lumea de servarul tau lituanian, vino cu ceva mai nou ca deja incepi sa puti a hoit , esti expirat de 30 zile, tu nu observi? tu esti ala care ma amenita pe privat ca trimiti pe mine 10k atacuri?:)) saracul....inca le astept si acum copil bolnav. iar despre un viitor razboi cu < rp >, ca tot erai tu interesat, afla ca mi se rupe de voi , v/ati bagat in cird cu dracul,dar pina atunci mergi si comenteaza pe forumul pdb /rp ca aici esti pe afara ca toaleta
 

DeletedUser

care anticrist ma? ala zis gauthier 2:confused:

ciocul mic ... tu esti ala care din 700 sate ai 400 luate din innobilari interne sau de barbari??????????:D guraaaaaa papagalule, mai ai si tupeul sa cometezi aici? stai pitit guralivule ca nu avem nevoie de bufoni, circule
 

DeletedUser

Sc0rn :)) daca te intereseaza nu joc pe lumea 21 , off ce noob poti sa fi
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus