CENT vs BURN

  • Autor subiect DeletedUser28460
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

ce lupte , mai loati o gura de bere :)
:D

bb50635b8a0f2642888f586.jpg
 

DeletedUser28460

Gabi,faza cu internele o gresesti.
Unul din motivele pentru care m-am lasat si eu a fost ca se rupeau prea multe sate de atac pe interne si cand sa fac organizat se venea cu un numar de sate de atac de toata jena.
Totusi lucrul asta nu justifica plecarea lu daluz si compania la dusmani.Pot spune ca plecarea lor a fost un gest parsiv si ca singura greseala care am facut-o pe lumea 21 cat am jucat acolo e ca am militat pentru aducerea celor din CRL in trib in loc sa ii innobilam atunci cand erau clar in dezavantaj fata de noi si nimeni nu ma poate contrazice.
Asta este,omul din greseli invata si un lucru este de evitat de acum,nu aduceti in trib lideri ale triburilor ce i-ati batut,recrutati 2-3 jucatori care credeti ca sunt de luat si atat.

PS-Nu ca daluz ar fi cine stie ce lider,saraca fata nici macar un atac organizat nu stie sa faca,numai ca stie sa ii umble pe degete pe aia din CRL foarte dar foarte bine,se joaca cu ei de parca ar fi papusi dinalea din sosete.

Oricum,multa bafta CENTURIONILOR.


eu doresc sa te contrazic in aceata afirmatie... nu cunosc prea bine conducerea cent, aproape nu am avut nici-o tangenta cu voi... dar eu CRED ca au plect in primul rand pt ca va crdeati grozavi si erati "rautaciosi" inca de la primul mesaj pe care vi l-am scris m-ati tratat inferior... nu mi-ati dat nici-o sansa... chiar voi ati declarat in interviuri ca va putati cu colegi vostri mai mici destul de urat!:|
 

DeletedUser26020

Manie eu tocmai m-am întors de la bere :D Dar dacă faci cinste, nu te refuz :)
 

DeletedUser26020

Ok ok ..
Îi aştept răspunsul lui Anti, că l-am rugat frumos ceva :)
 

DeletedUser

PS-Nu ca daluz ar fi cine stie ce lider,saraca fata nici macar un atac organizat nu stie sa faca,numai ca stie sa ii umble pe degete pe aia din CRL foarte dar foarte bine,se joaca cu ei de parca ar fi papusi dinalea din sosete.

Oricum,multa bafta CENTURIONILOR.

Unde era mesterul , ne-ai dat gata! :))))

erai ,era ii faceai pastia din vorbe:))

Is curios daca nu te simti in plus :D

Hai să te bag şi pe tine în seamă un pic să nu zici că sunt rău ...
Nu ştiu cine eşti, dar nu contează ... Ce ai vrea să fac pe hartă ? Să o modific aşa peste noapte în galben ? Spune-mi tu ce ai vrea să fac şi ăla o să fie ţelul meu, poate aşa o să te mulţumească şi pe tine ! :)

Nu-ti cer atentia dar tu o cauti singur :)
Haideti sa nu dezgropam toti mortii si sa jucam
Prea multi traiesc in trecut si nu-si accepta prezentul!
 

DeletedUser26020

Eu personal pot să şi joc în paralel cu externul, nu trebuie să nu mai postez pe extern ca să dau randament pe joc ... :)
Tot îi tragi cu " ce faci tu pe hartă ? " .. asta devine deja clasic pe extern..
 

DeletedUser

fanatikcriss of ,of uitasei cand imi faceai serenade noaptea ...dar trebuie sa iti spun orientarea sexuala pe forum sa stie lumea :D
 

DeletedUser

fanatikcriss of ,of uitasei cand imi faceai serenade noaptea ...dar trebuie sa iti spun orientarea sexuala pe forum sa stie lumea :D


Ne stim si nu tin eu minte?
baiete esti in plus, sterge-o!

Eu personal pot să şi joc în paralel cu externul, nu trebuie să nu mai postez pe extern ca să dau randament pe joc ... :)
Tot îi tragi cu " ce faci tu pe hartă ? " .. asta devine deja clasic pe extern..

:)) te-am tachinat putin..de la faza cu "BURN nu cred ca va face ceva" cand ai zis pe la inceputul razboiului :D
Succes in rest in real life!
 

DeletedUser26020

@fanatikcriss Părerea mea despre burn, rămâne aceeaşi, nu cred că burn va face ceva dezastruos pentru cent pe hartă .. Acuma se bat tot membrii cent, persoane ce au stat şi au luptat spre interesul tribului CENT jumătate de an, doar că au trădat ! Se poate spune că acuma se bate Cent contra Cent, doar că cei ajutaţi de burn câştigă ! :) înţalegi ? AU crescut împreună doar că acum se bat, şi mai contribuie şi originalii Burn cu ceva, nu zic nu :)

@Anticrist. Ne spui şi nouă te rog acele 2 persoane din cent care te-au ajutat necondiţionat, fără să ceară nimic la schimb, pe când şi tu erai în cent ? :)
 

DeletedUser

Parte 1:
Triburi: BURN
Parte 2:
Triburi: CENT, CENT A

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 3,869
Tabăra 2: 804
Diferență: 3,065

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 38,866,470
Tabăra 2: 7,453,531
Diferență: 31,412,939

chart


invers:
Parte 1:
Triburi: CENT A, CENT
Parte 2:
Triburi: BURN

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 805
Tabăra 2: 3,871
Diferență: 3,066

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 7,463,546
Tabăra 2: 38,889,686
Diferență: 31,426,140

chart
 

DeletedUser

inccubus dute si mai:rolleyes::D ia o gura de ;;apa;; ca te-ai incins de cand vorbesti cu mine
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus