CENT vs. PDB

  • Autor subiect DeletedUser20252
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser17979

cine ma, a januvia razboinicul mascat !

Da tata ne laudam, v-am pus noi sa va lasati?

Iar esti fumat?
 

DeletedUser37552

Va dati si voi importanti ca a-ti reusit sa va lingeti unii pe altii undeva si sa dati simple atacuri in PDB, desigur nu stiu la ce a-ti jucat atata timp, ca la sate... nu prea! acum ca au dat cativa din granita stergere, va laudati cu statistici cu sute de sate luate... acum(ca inainte nu a-ti reusit!) ;)

Apropo, bagati tare la barbare, trimiteti-va resurse de pe sittere sa faceti nobili si rupeti barbaru'... Nu se stie, dar poate mai sare vre-un iepure si nu prea va vad bine !

Alt idiot...te dai si tu mare pe extern ca in joc esti 0...cel mai probabil din acest motiv nu apari cu numele de joc, stii ca nu ai realizat nimic...trist!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser40604

Baieti va credeti prea buni..:) toate la timpu lor..
O sa cada si Centu nu-i problema..

INCOMING
Tu cred ca ar trebui sa taci sau nu-ti aduci aminte cand furai sate la copii?:) acum ai devenit jucator?:)
 

DeletedUser40604

Alt idiot...te dai si tu mare pe extern ca in joc esti 0...cel mai probabil din acest motiv nu apari cu numele de joc, stii ca nu ai realizat nimic...trist!


Tu cine te crezi?:) ce ai realizat tu?:) esti mare JUCATOR DE TRIBURILE? ma scuzi ca nam observat pana acuma..:) cred ca esti invizibil..
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser20252

Cine e bebelusa asta si cu cine voteaza?
Tot timpul apare cate un noname si se da mare pe forumul extern,dar macar de-ar avea si el un scop in jocul asta sau macar un cont pe lumea 21 cu care sa posteze si pe extern ce zice mai sus.

Nu va certati cu specimene dinastea ca nu are rost,lasati-l sa boscorodeasca singur.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser40604

Cine e bebelusa asta si cu cine voteaza?
Tot timpul apare cate un noname si se da mare pe forumul extern,dar macar de-ar avea si el un ** in jocul asta sau macar un cont pe lumea 21 cu care sa posteze si pe extern ce zice mai sus.

Nu va certati cu specimene dinastea ca nu are rost,lasati-l sa boscorodeasca singur.

Nu ambala viteza din prima..:) A da si SUNT PDB-IST !
 

DeletedUser37552

Tu cine te crezi?:) ce ai realizat tu?:) esti mare JUCATOR DE TRIBURILE? ma scuzi ca nam observat pana acuma..:) cred ca esti invizibil..

Eu am un numar nesemnificativ de sate luate de la voi...stiu...luate de la inactivi, jucatori care au dat stergere si toate cele...deci,cam asta am realizat eu(adica NIMIC).
 

DeletedUser40604

Bravo si de acuma o faci pe jucatorul ca ai luat de INACTIVI/CONTURI IN STERGERE?
O faci pe marele jucator?
 

DeletedUser40425

Hop... vau dat drumu de la ZOO ? E adevarat ce spun de sariti asa toti ? vedeti sa nu faceti infarct la posturile mele.
Zammolxe, iar ai nevoie de atentie ? ON TOPIC CE ? Ca iei interne probabil...
 

DeletedUser

Baieti va credeti prea buni..:) toate la timpu lor..
O sa cada si Centu nu-i problema..

INCOMING
Tu cred ca ar trebui sa taci sau nu-ti aduci aminte cand furai sate la copii?:) acum ai devenit jucator?:)

esti de belea,care sunt copiii aia?

on topic -pdb-ul a cazut sub 40.000 sate,si se zice ca centu pica in 2 luni:D
 

DeletedUser37659

dexter,lasa-l pe belusyy ca asta e smecher. da mesaje de amenintare de pe sitteri. e si el un pui de zmeu...
 

DeletedUser40604

Ba sincer voi vati vazut.. cu ceva puncte/sate in fata si gata suneti pui de zmei?:)
Hai ca deja am inceput sa ma plictisesc cu zmei ca voi:)
 

DeletedUser37552

Te-ai si luptat din greu pe granita cu zmei ca noi si deja te-ai plictisit.
 

DeletedUser40604

Zammolxe eu personal pe tine nu team suportat si nici nu te suport esti un fel de gaina din aia beata care cand vulpea moare esti tu mare cucos si te dai mare .. te rog incerca sa iti bati un cui in cap..:) sa vezi ai sange verde sau roz?

1.1. Tratati-i pe ceilalti cu respect si mentineti discutiile in limitele bunului simt. Nu uitati ca pe forum sunt membri de varste diferite si a caror experienta de joc difera de la caz la caz, motiv pentru care va rugam sa fiti rabdatori daca uneori apar intrebari care pot parea "stupide" sau "infantile".
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus