CENT vs. PDB

  • Autor subiect DeletedUser20252
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser40604

Te-ai si luptat din greu pe granita cu zmei ca noi si deja te-ai plictisit.



Pai?:) voi ati atacat sa am cu cine sa ma bat? ca voi unde ati vazut inactiv acolo vati aruncat cate 10... unde sunt barbare acolo si voi..:)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser37659

belusyy,mie personal mi se rupe de parerea ta despre orice. tu esti un fel de papagal care sta undeva cocotat sus si comenteaza continu. sta si comenteaza,toata ziua...
 

DeletedUser40604

Vad ca faci gura cand iti spun adevarul asta este si .. vei ramane o gaina..:)
 

DeletedUser19025

Vai vai, sa fiu sincer credeam ca s-au mai maturizat putin personajele colorate de pe extern,insa spre dezamagirea mea sunt doar aceleasi personaje ca si inainte.
Nu prea inteleg iesirile celor care va credeti gladiatori si motivatia de a arata ca puteti arunca vorbe urate celor din tribul ,,cotat mai slab" daca sunt asa cotati nu inseamna ca sunteti si peste ei, inca sunt pe harta si au rezistat si o sa mai reziste,asa ca nu ar strica putin respect,in pdb sunt jucatori foarte buni si nu i-am vazut o data pe forum sa zica sau sa se laude vreodata.
cum era zicala aia?
Sunt succese ca va pot cobora si infrageri care va pot ridica,asa ca, jocul continua.
 

DeletedUser40604

Pai zammolxe nu-l vezi ca e zmeu zmeilor aici..am zis o repet pentru mine e = 0
In rest e can can. :D
 

DeletedUser37659

Pai zammolxe nu-l vezi ca e zmeu zmeilor aici..am zis o repet pentru mine e = 0
In rest e can can. :D

bai jucatorule,tu vorbesti?

Parte 1:
Jucători: belusyy
Parte 2:
Triburi: RP, CENT

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2
Tabăra 2: 1
Diferență: 1

chart
 

DeletedUser40604

Ok si asta este problema?:) nam pierdut nici nam dat..:)dar este timp sau dupa viziunile vostre va credeti REGI? baieti inca nu ati dat de rau.. vine si el stati usor.. chiar daca PDB-UL acuma are o perioada mai prosta va veni si timpu nostru nu te stresa tu..:) si statistica mea... e prea importanta atat timp cat eu nam pierdut ..
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser37659

pai tu nu ai dreptu sa vorbesti,tu esti un parazit care sta la caldurica si nu ajuta cu nimic,degeaba esti aproape de granita.

ca sa nu mai zic de scoru tau la ODA,jenant: 251 belusyy [PDB] 8,85 Mio.
 

DeletedUser40604

Asa si?
Sa inteleg ca te crezi tu jucator? bai baiatule fugi ca ma plictisesti.. jocu nu consta in asta ci intr-un stil de joc si tiam zis prea putin ma intereseaza parerea ta uite la ce-i din cent au 9 milione si 14 milione la ODA ce zici de el?
Deci te rog nu mai posta aici ca incepi sa te crezi un fel de BATMAN L21..:)
Si inca ceva nu ma jeneaza pe mine chestile de genu... da ai dreptate am 8.51 ODA pentru ca nam atacat constant.. dar situatia se schimba pe zi e trece
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser37552

Macar cei care au 9 milioane si 14 milioane nu ies pe extern sa se dea mari jucatori!
 

DeletedUser37659

tovarase belusyy,tu stabilesti limita negativa de penibilism de pe l21. ma baiatule,nu eu te plictisesc,jocu te plictiseste pe tine,ca nu faci absolut nimic. doar iesi pe extern si dai din gura,nimic mai mult.

hai salut,parazitule...
 

DeletedUser40604

Macar cei care au 9 milioane si 14 milioane nu ies pe extern sa se dea mari jucatori!


Ma dau eu mare jucator? sunt un fel de gaina care pandesc.. sa plece vulpea ..
Doar ca nu-l suport pe zammolxe...
Dar sa nu incep sa compar punctajul meu cu al tau sau zammole eu abia am 3 mil.. diferenta este dubla sau chiar tripla:)
Nu crezi ca am timp?
 

DeletedUser40604

Bai baiatule eu am 3 luni de cand am reinceput sa joc pe L21.. dupa ce mia zis 1 preiten ..
Asa la care vi tu aici si imi spui ca sunt praf/ ra... si din alea?:) de ce nu te uiti la timp.. si toate cele nu arunca asa aiurea cuvintele..:)

 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Baieti va credeti prea buni..:) toate la timpu lor..
O sa cada si Centu nu-i problema..

INCOMING
Tu cred ca ar trebui sa taci sau nu-ti aduci aminte cand furai sate la copii?:) acum ai devenit jucator?:)

cred ca o sa iti cada tie paru din cap inainte sa cada CENT.
 

DeletedUser

Cred ca am sters destul aici, nu credeti?
Hai sa trecem si la warn acum... :)
 

DeletedUser26020

Belusyy, vom mai vorbi atunci când se face organizat pe tine, nici nu cred că rezişti la 2 organizate, părerea mea, acuma rămâne de văzut, nu e problemă, până atunci hai lăsăm băieţii cu experienţă să vorbească, cei care muncesc din greu pe graniţă, nu tu care ai luat 2 sate de la cent şi pdb :)

Ce-i drept nici eu nu am luat prea multe de la voi, dar nu prea am fost pe graniţă, dar cu toate astea, tot am mai multe sate luate decât tine de la duşmani...
 

DeletedUser

Parte 1:
Triburi: CENT
Parte 2:
Triburi: PDB

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 1,177
Tabăra 2: 1,314
Diferență: 137

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 133
Tabăra 2: 12
Diferență: 121

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 10,308,980
Tabăra 2: 12,099,740
Diferență: 1,790,760

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,313,260
Tabăra 2: 118,590
Diferență: 1,194,670

chart



Sa nu mai aud ca sunt sate de la inactivi sau conturi in stergere,jucatorii de la care s-au luat sate inobilau barbari in alte continente:eek:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus