CENT vs SMR

  • Autor subiect DeletedUser20252
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser523

Side 1:
Tribes: CENT
Side 2:
Tribes: SMR

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 90
Tabăra 2: 22
Diferență: 68

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 691,733
Tabăra 2: 204,802
Diferență: 486,931

chart
 

DeletedUser

normal ca tin cu voi ca fac parte din PDB...dar la cum decurg lucrurile nu e bine...va urez succes
 

DeletedUser

daca esti din PDB ar trebui sa ti cu aliati vostri,si mai ales cu tribul tau care ne-a declarat razboi..desi nu vad ce ne-ar putea lua
 

DeletedUser523

Ce-i cu linistea asta p'acilea lumee??:cool:O fi ca se negociaza o fuziune/absortie etc:confused::)
 

DeletedUser

Ce fuziuni ce absortii? Oricum felicitari pentru actiunea de pe noi! Daca the game nu golea satele si le inobilau niste tradatori(killa si mith ) erau doar 2 3 sate pierdute!
 

DeletedUser

Nu insinuez ca nu pierdeam sate!Dar nu pierdeam atatea la actiunea de zilele astea! Si nu fac ca si voi! Dca pierde sate sa il concediez ca da rau la statistici!
 

DeletedUser26020

Raspunsul conducerii asupra acelei concedieri l`ai mai primit ! Altceva ? :)
 

DeletedUser

am sperat si eu ca voi ajunge locul 1 ca aparator dar nu mi s-a implinit visul:( degeaba dai 2000 de atacuri daca nu ai si materia necesara , tribul CENT imi mai confirma inca o data ca au jucatori slabi ... inafara de tehnobo care are si creier restul sunt varzulici , sper ca am fost destul de ironic ca sa organizati si voi ceva calumea si sa scap in sfirsit de lumea 21 care are o viteza infernala pentru mine nu doar sa plimbati trupele aiurea 180 de ore ... innobilatima mai odata ca nu mai suport lumea 21
 

DeletedUser

am facut doar vreo 34 milioane ...
gabitzu30 care timp tu nu vezi ce lume atractiva se deschide la englezi? in sfirsit o lume care are si final , doar sa gasesc pe cineva care sa-mi schimbe PP de pe ro pe cele din uk si va parasesc:)
 

DeletedUser26020

Stai linistit ca romanii plagiaza tot ce vad... ai rabdare ca se deschide si la noi :)
 

DeletedUser523

ce mi-ar place si mie sa fiu in locul lui dan baran: blindat, la granita si sa pot vorbi linistit pe extern cu inamicii:rolleyes::cool:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus