CENT vs SMR

  • Autor subiect DeletedUser20252
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

ce mi-ar place si mie sa fiu in locul lui dan baran: blindat, la granita si sa pot vorbi linistit pe extern cu inamicii:rolleyes::cool:

lasa ca data trecuta nu am avut nici macar o ferma sprijin si la 1000 de atacuri ati luat un sat izolat care nici macar nu stiam ca e al meu:)
 

DeletedUser

graur2000

am sperat si eu ca voi ajunge locul 1 ca aparator dar nu mi s-a implinit visul degeaba dai 2000 de atacuri daca nu ai si materia necesara , tribul CENT imi mai confirma inca o data ca au jucatori slabi ... inafara de tehnobo care are si creier restul sunt varzulici , sper ca am fost destul de ironic ca sa organizati si voi ceva calumea si sa scap in sfirsit de lumea 21 care are o viteza infernala pentru mine nu doar sa plimbati trupele aiurea 180 de ore ... innobilatima mai odata ca nu mai suport lumea 21

nu inteleg de ce slab...CenTu:rolleyes:

daca erea trib slab acum statisticile aratau cel mai probabil in favoarea SMR...si acum sa nu aud faza cu playerul concediat,acela este un caz izolat...adevarul e ca zilnic statistica CenT castiga tot mai multe cifre ....oare din cauza acelei slabiciuni?....

Iar in legatura cu atacurile de la 180 ore.....ce vrei sa se tina trupele in sate?....asa s-ar plictisi mult prea repede lumea:(...
 

DeletedUser

ce mare jucator:))sunteti varza...
in timpul atacului lasa sitter,iar dupa atac iese pe extern sa ne spuna ce mare si tare e:))
 

DeletedUser20252

Felicitari din nou pentru SMR pentru felul in care s-au aparat.Au dovedit din nou ca daca isi propun si sunt uniti pot face fata oricarui trib.
Dar ca un trib sa castige un razboi trebuie sa si atace,lucru care SMR nu l-a facut pana acum,si nu cred ca puteti voi apara cat putem noi ataca.


In fine,felicitarile mele inca odata.
 

DeletedUser

Dan baran nu a avut sitter pe perioada atacurilor! Va confirm eu aceasta treaba!
 

DeletedUser523

lasa ca data trecuta nu am avut nici macar o ferma sprijin si la 1000 de atacuri ati luat un sat izolat care nici macar nu stiam ca e al meu:)

LoL imi place cum vorbesti:DPai nu-ti fa griji ca daca ai asa de multe sate ca nu le mai sti de capat te ajutam noi sa-ti imputinezi mosia ca sa o poti mai bine administra.Te scapa CENT-ul de griji:)mai devreme sau mai tarziu bineanteles ca doar nici Roma nu s-a cladit intr-un week-end:cool:Bine ar fi ca toata apararea SMR-ului sa se gaseasca in satele tale:rolleyes:
 

DeletedUser20252

Razboiul se joaca...chiar ma bucur ca nu ati cedat cum au facut alte triburi...asa mai avem si noi activitate.

Si pana la urma nu conteaza cine a fost sitter,sau daca a fost sau nu sitter,cine a fost pe cont a stiut foarte bine sa isi gestioneze apararea proprie si apararea trimisa din trib si asta il face un bun aparator,spre deosebire de alyousa care chiar imi permit sa spun ca nu stie deloc sa se apere,de asta a si pierdut atatea sate.


Alta treaba cu dan Baran e ca nu avem granita mare cu el,el predomina mai mult pe granita cu 88,si e greu sa trimiti nobili de la 10-15 ore si daca iei satul sa il mai si pastrezi,dar se rezolva si asta incet incet.
 

DeletedUser39205

Felicitari din nou pentru SMR pentru felul in care s-au aparat.Au dovedit din nou ca daca isi propun si sunt uniti pot face fata oricarui trib.
Dar ca un trib sa castige un razboi trebuie sa si atace,lucru care SMR nu l-a facut pana acum,si nu cred ca puteti voi apara cat putem noi ataca.


In fine,felicitarile mele inca odata.

ce gay suna ...


ii razboi sau iubire aici ? .. tot linguseli de cand ati inceput va multumiti imediat si pentru ca traiti ..


un moderator sa schimbe numele temei

Baptisti vs Pendicostali


pocaitii la putere
 

Gyy0

member
Scor reacție
0
Nu insinuez ca nu pierdeam sate!Dar nu pierdeam atatea la actiunea de zilele astea! Si nu fac ca si voi! Dca pierde sate sa il concediez ca da rau la statistici!

tu zici de concedierea de la noi nu???
eu iti zic alta:jucatori care sunt acum in ts au fost la voi nu??ei acum pierd sate in fav. noastra
gandestete ca diferenta ar fi fost mult mai mare
 

Gyy0

member
Scor reacție
0
Side 1:
Tribes: CENT
Side 2:
Tribes: SMR, TS

Timeframe: Săptămâna trecută





Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 169
Tabăra 2: 27
Diferență: 142

chart




Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,496,996
Tabăra 2: 234,420
Diferență: 1,262,576

chart
 

DeletedUser20252

Parte 1:
Triburi: CENT
Parte 2:
Triburi: SMR

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 14,253
Tabăra 2: 12,683
Diferență: 1,570

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 407
Tabăra 2: 121
Diferență: 286

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 79,495,773
Tabăra 2: 62,654,928
Diferență: 16,840,845

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 3,673,576
Tabăra 2: 1,127,922
Diferență: 2,545,654

chart




Uite acilea :D
 

DeletedUser26763

nu pare a fi nu stiu ce diferenta mare :| oricum intrebam si eu de razboi ca se ** prea putin de el la cat e de important..:)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus