CENT vs SMR

  • Autor subiect DeletedUser20252
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

bai suanni esti varza rau...ce ai pus ba la profilul tribului?

suanni în data de 21.01. la ora 04:38
eu sunt un om calculat. acuma miam facut calculul ca o sa pierdem razboiul. astept niste rezultate sa vad daca fuzionam cu voi, 88, smr , wtf si urss(nu ar fi minunat?) sau vom ajunge pe loc 1 la odd

daca atacam asa haotic:)) de ce cautati fuziuni?esti terminat :))

suanni în data de 21.01. la ora 04:57
ma rog... stiu cum sunteti organizati. si la noi e obligatorie participarea, fie in atac fie in aparare, dupa cum e cazul, singura problema e ca la mine in trib sunt mult mai multi membri cu activitate redusa decat la voi. de exemplu voi aveti o caruta de jucatori de noapte. la noi eu sunt singurul, dar stau cu asa multi sitteri incat niciodata nu poti stii unde dai de mine. de exemplu voi aveti o caruta de jucatori care stau de dimineata pana seara, la noi eu sunt singurul, cu exceptia a cateva(3-4) ore de somn. chestiile astea se aduna... strategic sunteti varza pe langa mine toti impreuna, dar ce sa fac.... e cam greu cu proletarii astia, lucreaza 10 12 ore pe zi stau unpic pe triburi si se culca. cert este ca toti ma iubesc.

narcisistule:))
 

DeletedUser4955

dap sunt varza cei din tribul TS atat de varza incat cei din CRL au zis ca sunt prea buni pentru ei si au plecat in Cent lasa bre sa intarim granita .. iar pe urma si cei din WTF au zis la fel .. hey de ce sa nu facem o granita mai mare la 3 triburi nu rezista sigur .. si pe urma hai repede toti pe forumul extern sa radem de ei ca pierd sate si sa zicem ca suanni e varza .. OAU MAGNIFIC

si pitere stiu ca nu te abtzi si iara o sa comentezi da chiar nu is curios de parerea ta =) asa ca nu te mai obosi sa imi dai reply
 

DeletedUser

CENT nu a aratat nimic grozav :)) doar au facut 2 fuziuni sa adune puncte:)
Asa se castiga razboaiele, 10 atacuri si hop fuziune :))

@talibanu79 esti penibil ca aia iesit cu acele mesaje pe extern
Daca erati buni de ceva duceati razboi cu CRL si WTF :)
 

DeletedUser

dap sunt varza cei din tribul TS atat de varza incat cei din CRL au zis ca sunt prea buni pentru ei si au plecat in Cent lasa bre sa intarim granita .. iar pe urma si cei din WTF au zis la fel .. hey de ce sa nu facem o granita mai mare la 3 triburi nu rezista sigur .. si pe urma hai repede toti pe forumul extern sa radem de ei ca pierd sate si sa zicem ca suanni e varza .. OAU MAGNIFIC

si pitere stiu ca nu te abtzi si iara o sa comentezi da chiar nu is curios de parerea ta =) asa ca nu te mai obosi sa imi dai reply

luati si voi TS-ul la voi si intariti granita daca v-a irita ca am facut noi asta cu CRL:rolleyes:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

CENT nu a aratat nimic grozav :)) doar au facut 2 fuziuni sa adune puncte:)
Asa se castiga razboaiele, 10 atacuri si hop fuziune :))

@talibanu79 esti penibil ca aia iesit cu acele mesaje pe extern
Daca erati buni de ceva duceati razboi cu CRL si WTF :)

cu WTF am avut alianta de la inceput...pe CRL i-am luat la noi deoarece intervenisem intr-un razboi deja inceput si-i ingreunam...neavand nici-un fel de obligatii fata de TS...IN CEEA CE PRIVESTE RAZBOAIELE se vede ca habar nu ai...ce vina avem noi ca dupa cate unu,doua atacuri organizate se desfiinteaza triburile...ex:MOH,BHU,LORDS(66)...SE PARE CA ESTI PARALEL IN DISCUTIE...STERGE-TI MUCII DE LA NAS SI DUPA AIA POSTEAZA AICI...

Daca era de raspuns ,raspundea suanni...nu unu care e paralel cu discutia...hai pa...nb
 

DeletedUser30628

si pitere stiu ca nu te abtzi si iara o sa comentezi da chiar nu is curios de parerea ta =) asa ca nu te mai obosi sa imi dai reply

pe mine unu nu ma intereseaza ce discutati voi :)...doar atat va zic,Centu ii prea bun pentru voi,asa ca sanse mari nu ve-ti avea :)

bafta la razboaie ambele triburi
 

DeletedUser20252

CENT-ul e varza...suntem un trib de nubi care atacam pe bonus de noapte si cu apararea inca.
Asta e,astia suntem noi si ne laudam cu asta.Jucam doar pentru puncte si altele nu ne intereseaza.

Totusi,din cauza asta nu mai puteti voi dormi la noaptea?Visati CENT? :D

Varza cum suntem noi,suntem pe plus cu statisticile,dar noi macar nu dam mesaje la toata lumea ca sa declare razboi impotriva TS.
Si nu mai zi de TS ca sunt asa inocenti ca si ei au suportul SMR-ului si ii vad in viitorul apropiat ca fac schimb de verighete :D.

Dar in fine,faptul ca ne-am luat cei mai vechi aliati in trib si am preferat sa aducem CRL la noi pentru ca sunt jucatori buni nu ne fac pe noi varza,cine gandeste asa gandeste cu alt cap.
 

DeletedUser523

Mai nu stiu alte triburi cum sunt dar stiu ca diplomatia CENT-ului este foarte buna si pentru cei care inca nu stiu un razboi se castiga prin diplomatie si nu prin forta armatelor.Nu uitati ca o pana este mai puternica decat o spada;)Tot timpul triburile care au preferat sa joace fara aliati in stilul "singuri impotriva tuturor" pentru a demonstra cat sunt ei de valorosi au sfarsit prin a pierde si toata lumea ai critica pentru diplomatia gresita dusa!Ei bine acum am observat intr-un post anterior, nu conteaza cine la scris, ca se gasesc si jucatori care critica o diplomatie inteligenta si desconsidera un trib pentru ca nu se bate cu toata lumea din jur:)Daca as spune ca asemenea mod de gandire este gresit si cel care face o asemenea afirmatie si mai si crede in ea este "slabut in gandire" ar putea fi considerata jignire asa ca ma abtin sa afirm asa ceva si doar vreau sa spun ca tot timpul se vor gasi carcotasi care sa posteze in interes propriu desi fara suport logic numai ca in acest fel cad in penibilism!
Ma opresc aici ca am scris prea mult.Cine doreste si alte lectii de diplomatie si istorie tribala sa ma contacteze in privat...
 

DeletedUser

cu WTF am avut alianta de la inceput...pe CRL i-am luat la noi deoarece intervenisem intr-un razboi deja inceput si-i ingreunam...neavand nici-un fel de obligatii fata de TS...IN CEEA CE PRIVESTE RAZBOAIELE se vede ca habar nu ai...ce vina avem noi ca dupa cate unu,doua atacuri organizate se desfiinteaza triburile...ex:MOH,BHU,LORDS(66)...SE PARE CA ESTI PARALEL IN DISCUTIE...STERGE-TI MUCII DE LA NAS SI DUPA AIA POSTEAZA AICI...

Daca era de raspuns ,raspundea suanni...nu unu care e paralel cu discutia...hai pa...nb

Stiam foarte bine diplomatia voastra de aceea imi permit si sa comentez .
Ce spui tu si ce se intampla pe harta e complet diferit.
Si te crezi zmeu sa iesi pe forum sa faci misto de un trib cu care nici nu aveai contact direct acum cateva zile :))
Cent nu va avansa prea mult in TS asta pana la urmatoarele fuziuni ce vor veni curand.

In ceea ce priveste CRL,pot spune ca au facut cea mai proasta mutare ,nimic nu s-a schimbat dar au vrut top 3 :) si au intrat la puternicii de voi :rolleyes:


Si desigur,pna cu Roma cu conditia sa atace TS :rolleyes: (chiar de era si inainte)
Pai da vitejilor asa mai zic si eu :) Roma e inofensiva,chiar de se lauda ca au pregatit "sute" de atacuri pe suanni :eek:

Incerci sa vrajesti cam mult..sau.. te intinzi mai mult decat tie patura.
Oricum lumea asta a fost numai din fuziuni mai mult :) sunt vreo 3 triburi tot respectul restul doar galagiosi si figuranti,pretendenti la titlul de vedeta.

Oricum,iti doresc joc placut tie si membrilor de la tine cat si celor din TS.
E doar punctul de vedere dur,nimic mai mult,cel mai bun sa castige :) fie si cu diplomatia si imi cer scuze pentru atacul la persoana.

O zi excelenta in continuare
 

DeletedUser19202

Cu riscul de a supara pe multi trebuie totusi sa spunem adevarul pentru ca cei neimplicati pe aceasta lume sa nu se pacaleasca..de aceea o mica precizare se impune

-tu uiti sa spui ca de fapt tot nordul in momentul asta e aliat sau fuzionat deja....adica aprox 45% din harta
ce poti sa vrei mai mult? mi se pare ipocrizie sa vii sa spui ca altii fuzioneaza cand tu impreuna cu altii v-ati aliat jumate de harta deja..

eu zic sa te mai gandesti inainte sa arunci vorbe sin astea..si daca nu ma crezi intreabati sefii ce mesaje dadeau pe la mine prin trib...de parca noi am fi la prima lume si ne-ar duce de nas ...

succes!
 

DeletedUser20252

Lasa ma andrei....TS e plin de destepti...si in CENT sunt numai varzari si pensionari mai nou.
Mie sincer nu imi pasa de parerea unor neanderthali ca suanni sau de parerea unui fanatik care chiar nu stie ce se intampla pe harta lumii 21 si cum decurg lucrurile pe ea.
Intradevar,fiecare cu parerea lui,dar asta nu inseamna ca si aveti dreptate cei care va pitigaiti in fata CENT-ului.

Vom vedea in viitorul apropiat ce se va intampla.
 

DeletedUser

Va corectez, nu am primit sprijin de la cei din smr, inca :D

Sa stii ca stie ce se intampla :)
Voi ati fuzionat cu 2 triburi de top 10 ca sa va bateti cu noi si tot aveti gura mare
Diplomatic ati facut tot ce ati putut, dar de acum sa vedem cum va descurcati la organizat atacuri, siterre etc, ca pana acuma mare lucru nu ati facut :))
Aveti noroc ca in TS sunt multi jucatori care nusi petrec 20\24 din fiecare zii in fata calculatorului ca niste zombi ;))
Dar lucrurile se vor schimba in curand :)

Pe scurt: "ce a fost a fost, ce va fii urmeaza sa socheze :)"
 

DeletedUser30628

Va corectez, nu am primit sprijin de la cei din smr, inca :D

Sa stii ca stie ce se intampla :)
Voi ati fuzionat cu 2 triburi de top 10 ca sa va bateti cu noi si tot aveti gura mare
Diplomatic ati facut tot ce ati putut, dar de acum sa vedem cum va descurcati la organizat atacuri, siterre etc, ca pana acuma mare lucru nu ati facut :))
Aveti noroc ca in TS sunt multi jucatori care nusi petrec 20\24 din fiecare zii in fata calculatorului ca niste zombi ;))
Dar lucrurile se vor schimba in curand :)

Pe scurt: "ce a fost a fost, ce va fii urmeaza sa socheze :)"

posibil ca va vor da 2 organizate si da-ti disband sau faceti fuziune :))))))))))))))))

ma pusti...nu au mai ramas jucatori asa noobi prin triburile din top 5 :)...asa ca de acum va fii batalia intre jucatori care cunosc cat de cat jocul asta
 

DeletedUser

1 - nu sunt pusti
2 - da vom fuziona dar nu cu cent ca nu suntem fricosi ca crl sau wtf ;))
3 - pitere, nu inteleg ce legatura ai tu cu razboiul asta :), tu vedeti de treaba acolo in 88
 

DeletedUser30628

nu m-am referit la tine cu "pustiu"....am zis in general,dar stai linistit ca nu de frica au intrat CRL sau WTF la ei....si-au propus ceva impreuna si ma bucura treaba asta,dar daca ii pana acolo nu vad eu sanse in fata lor.....asa ca spor la joc in continuare

sunt amici mei:cool::cool::cool: varzarii mei de aliati :)))
 

DeletedUser

cent in momentul asta e FULL de spioni :)
Mentionez ca in wtf la sondajul despre fuziune putin sub jumatate au zis nu :) ... fuziunea dintre wtf si cent sa facut fiindca wtf a fost inconjurata de cent (cent + crl) :D

sa vedem cum vor arata statisticile cand incepe razboiul ca practic inca nu a inceput :) (mai avem si noi de rezolvat una alta pe plan diplomatic :) ) ... dar cred ca pana maine se rezolva ;))
 

DeletedUser

survy în data de 19.01. la ora 02:19
[ally]Cent[/ally] a facut fuziune cu [ally]crl[/ally], noi vom face in viitorul apropiat cu [ally]smr[/ally]...avem razboi serios cu cent, [ally]=wtf=[/ally] in cateva zile va lua decizia ca vor fii aliati cu cent sau vor intra in razboi, mai mult ca sigur ca vor intra in razboi.

Din cate stiu voi vreti alianta cu rusii + ca mai multi dintre rusi vor alianta cu voi ca sor saturat de razboi. Daca se ajunte sa faceti alianta cu urss, exista sanse sa intrati si voi in razboi cu cent sai inconjuram ?


astept raspuns


Zammolxe în data de 19.01. la ora 11:26
nu,nu declaram razboi cent.alianta dintre 88 si cent nu se va rupe.

uite ca nu prea v-a iesit treaba. WTF nu au declarat razboi Centului,88-ul nu declara razboi Centului...asa ca puteti sa faceti linistiti fuziunea cu SMR.
 

DeletedUser

posibil ca va vor da 2 organizate si da-ti disband sau faceti fuziune :))))))))))))))))

ma pusti...nu au mai ramas jucatori asa noobi prin triburile din top 5 :)...asa ca de acum va fii batalia intre jucatori care cunosc cat de cat jocul asta

Noobii nu au disparut,ce doar au acumulat mai multe sate de atac :rolleyes:
Sa zici ca CENT e bun,atunci cand diferenta de sate luate va fi de 500 contra TS,cand asta?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus