CENT vs SMR

  • Autor subiect DeletedUser20252
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser27688

buna seara.

o intrebare am si eu.de fapt pe cei din TS ce anume ii roade?ca cent a luat la ei pe wtf si crl sau ce anume?ca nu inteleg sincer...de ce atata discutie pe niste fuziuni.a fost propusa varianta...ambele tabere au acceptat si s-au unit.
ce este asa grav?
 

DeletedUser

eram toti 100% siguri ca 88 nu va rupe alianta cu voi :)
si fanatiku are dreptate, atunci sa va aud cand diferenta la cuceriri va fii de peste 500 :), ca pana acum ce ati demonstrat? nimic :D
ati trimis sprijin pe granita, bravo, mare lucru :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser26020

1 - nu sunt pusti
2 - da vom fuziona dar nu cu cent ca nu suntem fricosi ca crl sau wtf ;))
3 - pitere, nu inteleg ce legatura ai tu cu razboiul asta :), tu vedeti de treaba acolo in 88

Probabil voi o sa mergeti in SMR, probabil, nu stiu situatia voastra exacta, dar citez: voi " nu o sa mergeti pentru ca sunteti fricosi " :)) auzi la ei , ei o sa mearga ca eroii...o sa fie veste in SMR: "pa pa pa pammmmm [ si se aud tobele ] .. Se repatriaza eroii din TS "

las`o balta :)
nu tot de frica o sa fuzionati si voi ? frica voastra de a disparea pe harta ?
nu nu, voi nu mergeti de frica, voi o sa fuzionati, daca o sa fuzionati, de eroism, din prea mult curaj probabil :)
 

DeletedUser26020

si fanatiku are dreptate, atunci sa va aud cand diferenta la cuceriri va fii de peste 500 :), ca pana acum ce ati demonstrat? nimic :D

iti zic eu ca nu o sa fie niciodata asa de mare diferenta
si stii de ce ? :)
pentru ca nu o sa mai fie nici un TS pe harta in viitorul apropiat :)
 

DeletedUser

Nu va mai plangeti atata :))
Treceti pe triburi, calculati, organizati, luptati ... prea multe vorbe in vant de genu ca TS va disparea de pe harta (evident, numele tribului nu va mai fii TS ;)) )

Asa nu prea e fair :D ...
E ca si 1 la 4
Noi avem 30 de mil, voi aproape 120
Da nui bai ca se va schimba treaba asta in curand :)
 

DeletedUser26020

si e vina noastra ? :)
si ce CRL sau WTF au diparut de pe harta ? doar si`au schimbat numele la trib :)
 

DeletedUser30628

buna seara.

o intrebare am si eu.de fapt pe cei din TS ce anume ii roade?ca cent a luat la ei pe wtf si crl sau ce anume?ca nu inteleg sincer...de ce atata discutie pe niste fuziuni.a fost propusa varianta...ambele tabere au acceptat si s-au unit.
ce este asa grav?

mytra tu ce cauti pe 21??? :)) ai terminat cu l13???
 

DeletedUser26020

ba chiar nu ma contrazic, o MARE parte din jucatorii TS o sa dispara mai devreme sau mai tarziu :)
pe cand wtf si crl n`o sa plece nicaieri :D
 

DeletedUser20252

ba chiar nu ma contrazic, o MARE parte din jucatorii TS o sa dispara mai devreme sau mai tarziu :)
pe cand wtf si crl n`o sa plece nicaieri :D

Ba tupeu...mai usor.
Fiecare isi joaca sansa,nimeni nu a zis ca razboiul e terminat.
Am sa rog membrii CENT sa fie mai retinuti in declaratii cum ca noi spargem si noi rupem.
Vedem pe harta ce o sa fie.
 

DeletedUser

Ba tupeu...mai usor.
Fiecare isi joaca sansa,nimeni nu a zis ca razboiul e terminat.
Am sa rog membrii CENT sa fie mai retinuti in declaratii cum ca noi spargem si noi rupem.
Vedem pe harta ce o sa fie.

In sfarsit cineva cine are si respect fata de dusmani :), nu doar dispret :D
 

DeletedUser26020

marele modest :)
chiar asteptam postul tau care sa ma contrazica, asa esti tu :)) tu ai voie sa vorbesti dar altu nu are voie :D

si ce am zis eu ca o sa castigam ? o sa dispara cativa din TS, castigam o lupta dar nu si razboiul , timpul le va rezolva pe toate.
ramane de vazut :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Ce-ar fi sa trecem razboiul de pe forum pe harta :cool:
Ca de intepat pe forum o putem tine si pana la anul pe vremea asta :D

Succes ambelor tabere!
 

DeletedUser

Rog moderatorii sa schimbe TS in SMR :)
Multumesc!

In rest, haideti sa trecem razboiul de pe forum pe harta :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus