CENT vs SMR

  • Autor subiect DeletedUser20252
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Chiar nu este online vreun moderator la ora asta sa schimbe numele topicului in CENT vs SMR ???
 

DeletedUser

incep eu cu o statistica...binenteles e cam prematur...dar na :))
Side 1:
Tribes: CENT
Side 2:
Tribes: SMR

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 9
Tabăra 2: 1
Diferență: 8

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 73,470
Tabăra 2: 10,882
Diferență: 62,588

chart


ati luat un sat de la cel mai varza din trib :))(recuperare binenteles)
 

DeletedUser20252

Poi mna...daca toti suntem verze si ne asemanam intre noi...e si normal :)
 

DeletedUser13059

bine atunci :) ... bravo

ooo esti din arad :) ... vezi ca o sa fac o intalnire tribala in Arad !! .. membri L21 , si restu .. etc etc .. daca esti din SMR si vrei sa vi nu ma sa nu vi sa nu aduci si sabia voastra de samurai pe acolo ca am si niste colegi din SOF-Special Operation Force si aia cu pistoale de alea cu bile sau apa ... si nu vreau sa iasa macel .. :-@ ca apoi se va numi tribul "Ultimul Samurai" ...
 

DeletedUser20252

ooo esti din arad :) ... vezi ca o sa fac o intalnire tribala in Arad !! .. membri L21 , si restu .. etc etc .. daca esti din SMR si vrei sa vi nu ma sa nu vi sa nu aduci si sabia voastra de samurai pe acolo ca am si niste colegi din SOF-Special Operation Force si aia cu pistoale de alea cu bile sau apa ... si nu vreau sa iasa macel .. :-@ ca apoi se va numi tribul "Ultimul Samurai" ...

In Arad oamenii inca nu au aflat de semne de punctuatie? De asemenea au facut un hobby din mancatul literelor ?

Te iei de moldoveni pe celalalt topic dar tu inca esti corigent la clasa a doua?
Macar de se trezea unul mai breaz sa se ia de moldoveni,dar te trezesti tu,domnul 1+1=3.
Fii baiat cuminte si citeste din nou manualul de clasa a doua inainte de a mai judeca pe altii doar dupa pozitionarea geografica.
 

DeletedUser20252

nu mi-am facut scoala pe triburi si nu nu ma intereseaza daca pun semne de punctiatie sau nu , de asemenea vad ca fanii apar fara sa ii chem ... vadca am ajuns si prin botosani , credeam ca tot cei din IASI ma plac ..



asta ii termenul "bun simt"

E clar,scoala nu ai facut-o pe triburi,ai facut-o cu femeia de servici care munceste juma' de norma si are 4 clase facute.

Oricum,gradul de civilizatie a tarii noastre e modest tare daca si in ziua de azi oamenii judeca pe altii doar pe motivul ca sunt din alta regiune a tarii.Acei oameni dupa parerea mea inca traiesc in preistorie si isi miros picioarele unii altora pentru a arata gradul de inteligenta si de intelepciune care este sub nivelul unui copil nou nascut.De fapt v-as putea numi bacterii avand in vedere ca materia cenusie lipseste cu desavarsire.

Dar in fine,asta e tara in care traim.

Si gata cu off-topicul,du-te si fa spam la tine in preerie.
 

DeletedUser

Sper cà nu ajungetzi sà và luatzi si de pàr acum, tema era cu totul alta, ìnsà vàd cà se ajunge la cu totul altceva..., sà speràm cà nu ajungem sà ne scuipàm pe stradà dacà ne ìntìlnim.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus